Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) ZoltCarter válasza szegedilaci (#2) üzenetére


ZoltCarter
újonc

Épp hogy vállalati környezetben lett fontos néhány hónapja, leszámítva a hazai szürkegazdaságot erősítő kisebb cégeket. Mégpedig azért, mert Szeptember 30 után már nem tudsz Windows 10-nél régebbi OS-t venni a gépekkel. Márpedig egy rendes nagyobb vállalat 3 vagy maximum 4 évente lecseréli a gépeit.

Így Október elseje óta Windows 10-el jön minden Lenovo, Dell vagy más márkás gép a nagykerektől vagy külföldi lízingelés esetén (itthon nincs közvetlen márkaképviselet a legtöbb esetben).

Nagy szívás, de hétről hétre százas nagyságrendekkel nő a Win 10-es gépek száma. Viszont mindent lehet orvosolni, ezen dolgozunk mi is már egy éve más projektek mellett.

A cikkhez magához hozzászólva, az írás tetszett, hasznos, komolyan! Talán egy dolog, lehet csak én vagyok ennyire szerencsés, de a 4th Gen. Intel ix (3,5,7) procik óta nem találkoztam túlmelegedő, rossz hűtésű géppel. Az 5,6 és most már 7. generáció pedig még jobban teljesítenek. Laptopokban és asztali gépekben is. Így a melegedés problémakör szép lassan megoldódik magától. A miniatürizálás és tervezés eredményeként megszűnik a jelenség sok-sok év után.
(Természetesen az AMD továbbra sem jeleskedik e téren)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.