Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) DelArco válasza Lenry (#22) üzenetére


DelArco
aktív tag

Nekünk is volt egy 500 oldalas könyv oprendszerekből.
Nem mondom hogy megtanultam az egészet de tanultam rá kb. egy hetet és meglett hármasra. Mondjuk 3. próbálkozásra de meglett.
Azt mondtad hogy 2 tárgyad volt a félévben vagyis kettőt tudtál felvenni. Hány hétig tanlutad az oprendszereket? Mert ha nem volt elég rá mondjuk 2 hét akkor tényleg bajos a dolog. De ha 2 nap alatt akarsz megtanulni egy ilyen tárgyat az bajos szerintem. Legalábbis azt tudom hogy az nem sok embernek megy.
Az biztos hogy a szak teljesítéséhez kell bizonyos tudás SW és HW terén. Oprendszerek architektúrák hálózatok ilyesmik. De nálunk ez állt inkább meg szokott lenni az embereknek mint a programozás. Ha az neked megy akkor ezekre szánj több időt mert ha megvan a diplomád akkor az hogy tudsz programozni sokkal többet fog érni mint az hogy hányas voltál oprendszerekből.
De te tudod hogy mit vállalsz be egy diplomáért. Semmiképp nem könnyű a suli az biztos. Tény hogy megéri szenvedni szerintem. Én már két évet csúsztam de még igyis megéri csinálni mert ha megvan a diploma onnan már valszeg lesz valami munka is.

Youth hides the key to salvation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.