Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) DelArco


DelArco
aktív tag

Nem értem annyira az írót. Szerintem az ilyen programozó szakokon viszonlyag kevesetk ell magolni. Én mérnök infóra járok de itt pl azért annyira nme vészes. Egy programnyelvet sem bamagolni kell. A programozáshoz sem magolás kell elsősorban. Inkább érteni kell jól kell tudni gondolkozni algoritmusokat kigondolni ilyesmi. Szvsz persze.
Tény hogy van pár magolós tárgy de szerintem egy menedzser szakon vagy pl egy jogász vagy főleg egy orvos szakon ezerszer többet magolnak mint mi.
Véleményem szerint az a szak amire jársz inkább azt követeli hogy megérts dolgokat és azoakt tudd alkalmazni (programozás és matek)
Mondjuk én csak mérnök infóra járok nálunk nincs annyira komoly matek inkább fizika van helyette de nem érzem hogy annyira sokat kéne magolnom. (Bár lehet ohgy ezért megy olyan szarul mert nem magolok :D )

Ja és egy hülye kis tanács a végére. Szerintem maradj mindenképp az egyetemen max menj át más szakra ha ez nem megy. Viszonylag sokat ér a diploma. Ha találsz olyan szakot ami megyakkor mindenképp maradj szvsz.

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.