Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Samsung Galaxy S: Nincs vaku"

Már megbocsáss, de te hüje vagy. :DDD :P Mobillal fotózni? Minek? Meg amúgy is ritka szar kamerája van a Galaxy S-nek. :U

Nem a Galaxyt védem, csak hát ez nagyon gyenge érv ellene. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Oliverda válasza lezso6 (#1) üzenetére


Oliverda
félisten

Lehet hogy zseblámpának használná.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3) lezso6 válasza Oliverda (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én az enyémet telefonálni használom.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) Ice!? válasza lezso6 (#3) üzenetére


Ice!?
őstag

telefonálni egy 3210es nokia is elég.;]

(#5) lezso6 válasza Ice!? (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De azzal nem leszek raj csávó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) moha21 válasza lezso6 (#5) üzenetére


moha21
addikt

Azért néha jól jön lehet fotózni is.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) Drenadar


Drenadar
veterán

minek 4"-os kijelző? persze tudom, van aki arra bukik.
Akkor meg ott a desireHD, az már 4"...

moha21 : szerintem is felesleges rá vaku... jó vele néha fényképezni, arra bőven elég, amit tud, az sem egy nagy szám.

[ Szerkesztve ]

(#8) Ice!? válasza lezso6 (#5) üzenetére


Ice!?
őstag

pedig a gáddzsóknak az van.

(#9) moha21 válasza Drenadar (#7) üzenetére


moha21
addikt

Nem a vakura gondoltam.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) lezso6 válasza Ice!? (#8) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De nekem odanyúlós köll.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Desire vakuval is ocsmány képet csinál, mint kb. az összes mobil, szóval szerintem ennek nem kéne szempontnak lennie,

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#12) kmisi99


kmisi99
addikt

az egy dolog hogy ocsmány képet készít(a hozzértők szemében) De nem mindíg lehet az embernél egy százezres tükörreflexes csoda! Arra tökéletes ha valami érdekeset le akar kapni! Amúgy most én is ebben a helyzetben vagyok hogy melyiket kellene megvenni de végül a galaxy S mellett döntöttem! A brutál hardver és a kijelző miatt!

(#13) madstunt válasza lezso6 (#1) üzenetére


madstunt
addikt

LMAOWROTFALOVL
Bravó most menj vissza a táblához és írd le 100-szor, hogy: "Nem hiszem azt a világról, hogy csak az én igényeim léteznek!" :DDD

Az tény, hogy a Galaxy S fotói elég alják de pl a LED-es vaku jól tud jönni sok helyzetben, zseblámpát helyettesítve példának okáért. Ma például gépszerelés közben vettem jó hasznát..
Azt, hogy a mobillal fotózást marhaságnak tartod azt is kommentelném: felvilágosítanálak, hogy nem csak címlapfotózásra lehet fényképet készíteni meg a canonnikonolympus fotópályázatra.
Lehet magad örömére, esetleg valamilyen pillanatott megörökíteni, sőt sokak nem érzik hogy szükségük lenne valami félmilkás pentaxra mindezekhez :)

szeretnék én is egy napig HG lenni hogy kedvemre halmozhassam a hülyeséget :)

[ Szerkesztve ]

(#14) DEJVID válasza madstunt (#13) üzenetére


DEJVID
őstag

"Lehet magad örömére, esetleg valamilyen pillanatott megörökíteni, sőt sokak nem érzik hogy szükségük lenne valami félmilkás pentaxra mindezekhez" Tévedsz, pl az is mind hülye, aki 5milliónál olcsóbb autóval jár...

(#15) Ice!? válasza lezso6 (#10) üzenetére


Ice!?
őstag

jaaaa. akkor azt mondd.

(#16) Móci


Móci
addikt

Az Omnián lévő vakut én is rengetegszer használom zseblámpaként, s ha nem lenne, akkor bizony eléggé nem tetszene.
Nekem is csak ennyi a bajom a Galaxy 3-al. Különben venném, bár lehet, hogy így is az lesz.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) lezso6 válasza madstunt (#13) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor írná, azt hogy LED-"vaku". De simán a vakuról nekem rögtön az jut eszembe, hogy fényképezni akar vele, hiszen a vaku az villan, nem világít...

Nem a mobillal fotózás nem marhaság, hanem ha ez a szempont. S ezzel most nem egy okostelefon vs kompakt gép vitát akarok kirobbantani, hogy lefussuk a szokásos köröket.

"szeretnék én is egy napig HG lenni hogy kedvemre halmozhassam a hülyeséget"

Persze, mióta házigazda vagyok, kurva nagy a pofám, kussoljon mindenki aki beszólna nekem, tehát te is, különben a jutalmad banán! :P

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18) Mania válasza Cthulhu Dawn (#11) üzenetére


Mania
senior tag

Azért voltak olyanok amik mobilhoz képest jó képeket csináltak.
Pl: SE K750i, K800i(ezen ráadásul rendes villanó van)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.