Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A WayteQ ügyesen csinálja... Xiaomi, Meizu...

(#2) ak76


ak76
senior tag

Jó hír!
Egy évig használtam M3 Note-ot,gond nélkül,most a feleségem gyilkolja,de úgy néz ki elpusztíthatatlan. :D

(#3) kutkut


kutkut
addikt

Na végre! :C

Ez akkor egyben azt is jelenti, hogy lesz rendes GMS licenc?

Meizu MX3 32GB

(#4) fornettisuti válasza ak76 (#2) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem az volt a bajom az M3 Note-tal, hogy:
gyorsan felmelegedett játék/navigáció alatt
csúszós hátlap
alacsony fényerejű volt a kijelzője

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5) judas13 válasza kutkut (#3) üzenetére


judas13
addikt

Vas :C

Még mindig működik az MX3 nálunk, nagyon elégedett voltam vele mindig is.
Remélem idővel a felső kategóriás telefonjaik is pro7... kaphatóak lesznek majd.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#6) ates


ates
aktív tag

Sok szerettel várjuk ! M6 Note-ra beruházok a gyereknek, M3s-t váltana.

(#7) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Nem kedvelem a kínai gyártókat, de ilyen árazással sok embernek alternatíva lehet.

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

És gondolom lesz benne B20. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) ates válasza pusszycat (#8) üzenetére


ates
aktív tag

Lesz. :C Az Eustock már listázza.

(#10) szabi__memo válasza ates (#9) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Király :DD

(#11) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Na eeeez, nagyon teccős! :C Asszony Xperia SP-jének valószínűleg egy M6 lesz az utódja.

(#12) Swinegod


Swinegod
őstag

M6 Note már nagyon buzgálta a szemem, nagyon tetszik, annak ellenére, hogy szignifikáns visszalépés lenne
Remélem a Pro 7 és 8 is eljut ide

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#13) atike


atike
nagyúr

Jó hír! A Wayteq lesz a hivatalos szervizpartner - azaz a hivatalos disztribútor azt is jelenti, hogy ők lesznek a szervizpartner is...?

[ Szerkesztve ]

(#14) judas13 válasza atike (#13) üzenetére


judas13
addikt

Sanszos. Mar igen benne vannak a temaban.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15) beyruth82


beyruth82
veterán

Ez nagyszerű!Xiaomi is megléphetné ezt :) Remélem lesznek erősebb,felsőbb kategóriás meizuk is majd a jövőben a magyarországi kínálatban.

(#16) jFox


jFox
őstag

Nagyon jó árat sikerült belőni. :C
Szerintem vinni fogják mint a cukrot.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#17) Soulfly842 válasza beyruth82 (#15) üzenetére


Soulfly842
addikt

Höh? :) :U Már meglépte ezt. Csak oda kell figyelni a sufnimobil/normál magyarországi jótállás közötti különbségekre... pár ezerrel óccóbb' a magyar ember csak ennyit lát az árukeresőn, vagy az árgépen - és más semmit... holott tudatos vásárlással...
[link]

(természetesen nem csak ezekre termékekre - csak ezekről szólt a fáma az aktualitás miatt - hanem az újabbakra is... és fontos kiegészítőkre szintén (pl. YI smart dash cam)) érvényes ez. Megfelelő helyen vásárolva.

(#18) zzola válasza Soulfly842 (#17) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#19) beyruth82 válasza Soulfly842 (#17) üzenetére


beyruth82
veterán

Hivatalosan biztos nincs jelen az országban a xiaomi.Tehát nincs képviselete és nem jár gyártói garancia a telefonjaihoz.A legtöbb netes magyar webshop kínai webshopokból szerzi be és a garijukat meg hagyjuk mert az bolti semmilyen.Még az eustock.hu is aki közvetlen a gyártótól tehát a xiaomitól szerzi be a telefonokat sem ad gyári garit mert nem hivatalos viszonteladók vagy forgalmazók.Csak leszerződtek a wayteq-val és az szervízel nekik.

[ Szerkesztve ]

(#20) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jól teszik! :K

(#21) Mr.Silkó válasza Soulfly842 (#17) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

"Höh? Már meglépte ezt. Csak oda kell figyelni a sufnimobil/normál magyarországi jótállás közötti különbségekre... pár ezerrel óccóbb' a magyar ember csak ennyit lát az árukeresőn, vagy az árgépen - és más semmit... holott tudatos vásárlással..."

Akkor ezért tűnt el ez az általam is oda nem illőnek vélt komment az S8 topikból, mert ide szántad eredetileg! :))

(#22) Buky87


Buky87
tag

M7 plus jöhetne hozzánk. Meglenne az m3s utóda.

(#23) lexter00 válasza beyruth82 (#15) üzenetére


lexter00
őstag

Xiaomit már lehet kapni a telenornál is,vagy az nem elég hivatalos?

(#24) beyruth82 válasza lexter00 (#23) üzenetére


beyruth82
veterán

Lehetett egy nagyon rövid ideig kapni a note 4-et a telenornál de hivatalos disztribútór hiányában be is szüntették az értékesítését, levették a kínálatból. Nincsen hivatalosan jelen az országban a xiaomi.

(#25) rdt89


rdt89
addikt

Először a Xiaomi és most a Meizu hazánkba?
Akkor a nagy márkák alsó és középkategóriában elfelejthetik a bevételt ilyen vetélytársak ellen és ilyen árakkal szemben. :)
M6Note 45 ezerért iszonyatos tudást vonultat fel, 42ért lett véve nemrég a családba egy Redmi Note 4x kb. ugyan ezek a paraméterek (méret, hardver, kijelző), csak a Xiaomiba van Infra, cserébe a Meizuba ahogy elnézem jobb a kamera.
Jöjjenek csak had vegyék észre magukat a nagy gyártók az alsó és középkategóriába az árazásaikkal. :)

(#26) Soulfly842 válasza beyruth82 (#19) üzenetére


Soulfly842
addikt

A WayteQ viszont eddig is adott magyar jótállást... A Xiaomi-ra és a Oneplus-ra is...

[link]

Ahol magyar jótállási jeggyel veszed meg ezt az eszközöket ott virított eddig is mellette a magyar jótállás a WateQ jótállás.

Csak hát eddig a legtöbben nem jutottak el.

(#27) beyruth82 válasza Soulfly842 (#26) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen de ez a wayteq által adott garancia tehát nem gyártói.Persze egy wayteq garancia nem olyan mint egy sufni gsm-es ezt jól tudom de hivatalos képviselete akkor sincsen nálunk a xiaominak.Tehát nincsenek jelen az országban hivatalosan továbbra sem.

(#28) kutyek válasza Soulfly842 (#26) üzenetére


kutyek
senior tag

Így van, de ez ettől még nem teljes ("gyártói") support. Példa: 2 éve vettünk EU-s webshopból (honorbuy) Redmi 3 prót, tavaly októberben akartam akkut cseréltetni benne, természetesen fizettem volna érte. Wayteq simán elhajtott, nem foglalkoznak vele. Vettem ebayen utángyártott akkut, kicseréltem magam (jól összekarcoltam a hátlapot), nem volt az igazi. Lett helyette másik telefon...

[ Szerkesztve ]

(#29) Bog válasza beyruth82 (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

De, van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) fogtunder válasza beyruth82 (#27) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Mindig olyan jó látni, amikor a fórumon ennyire értenek az emberek a mobilszakmához, kár, hogy nem ezzel foglalkoztok ti is, szükség lenne még kompetens emberekre.

Xiaomi Magyarország persze nyilván nincs, de van hivatalos disztribútor, aki szerződve van a képviseletre a Xiaomival.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#31) Jeanne d'Arc

Itt volt az ideje.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#32) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

15ök vajon lesznek??

(#33) Sebhelyes válasza fogtunder (#30) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Ki az?

(#34) judas13 válasza Sebhelyes (#33) üzenetére


judas13
addikt

Az Ingram Micro és a WayteQ Europe a hivatalos Xiaomival szerződött disztribútorok tudtommal az országban .

(Cáfoljon, javítson aki mást tud.)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#35) batai15


batai15
félisten

Van értelme? Nincs Google cerfication, Magyarországon elenyésző felhasználói bázis, világ szinten meg közösségi támogatás se valami nagy

(#36) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Na most akkor hivatalosan jelen van már a Xiaomi kis országunkban? Mostmár nem értem..:D

(#37) janeszgol válasza cinemazealot (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Eddig használta az SP-t? Azt hittem már mindegyik megdöglött. Szép! (Milyen függő a telefon?)

(#38) cinemazealot válasza janeszgol (#37) üzenetére


cinemazealot
addikt

Telekomos, de már régóta panaszkodik, hogy lassú, sokszor tetszhalott, néha meg totál lefagy. Ugyan szerintem még egy factory reset-tel lehetne adni neki még egy esélyt, de néhány hete megleptem magunkat egy-egy Xiaomi Mi Band 2-vel, amiket (egyéb Bluetooth 4 LE képes készülék híján) az én Meizu m1 note-omról kezelünk úgy, hogy ki-belépkedünk a saját Mi Fit profilunkból. Ez az m1 note 3 éve szakadatlanul teszi a dolgát. Ezért gondoltam, hogy egy M6 (~35k-ért) talán megérné neki és egy megfelelően masszív tokban ki is bírná egy darabig. :)

(#39) janeszgol válasza cinemazealot (#38) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszönöm. :R
Azért kérdeztem, mert elcsodálkoztam, hogy eddig bírta. Anno azon elmélkedtünk, hogy a csak a telekomosok a hibásak vagy mind. Mert ez az SP anno egy jó telefon lett volna, ha a hardver és a szoftver normális minőségben lett volna elkészítve. A karórával való kompatibilitást érdemes majd megnézni.

(#40) cinemazealot válasza janeszgol (#39) üzenetére


cinemazealot
addikt

Jé, nekem tisztára úgy rémlett, hogy az SP nem tudja a BT 4.0-át, erre most nézem, hogy mégis. :Y Akkor már csak az állhat az M6 útjába, ha a min. Android 4.3-at igénylő Mi Fit-et rá tudnánk hegeszteni az SP-n lévő, Telekom által "gondozott" 4.1-re. :D De ha a Telekom ki is adott volna rá 4.2 vagy esetleg 4.3-as frissítést (előbbit még talán, utóbbit kétlem), valahogy szkeptikus volnék felfrissíteni...

[ Szerkesztve ]

(#41) janeszgol válasza cinemazealot (#40) üzenetére


janeszgol
félisten

Van rá 4.3 Telekomos Rom is. De tudja a BT 4.0-át. Ahogy pl a Lumia 625 vagy az S4 Mini is. (Ezek mind Krait magosak, csak eltérő sebességgel.)

[ Szerkesztve ]

(#42) Bog válasza judas13 (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Stimmel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#43) cinemazealot válasza janeszgol (#41) üzenetére


cinemazealot
addikt

Hmm... ennek utána nézek. Köszi! :R

(#44) judas13 válasza Szabcsizz (#36) üzenetére


judas13
addikt

"A WayteQ Hongkong Ltd. és a OnePlus valamint a Xiaomi vállalatok közti megállapodás értelmében a két gyártó négy készüléke válik elérhetővé Magyarországon a WayteQ forgalmazásában, magyar nyelvű menüvel.........hivatalos forgalmazói szerződést hazánkban ez a kettő cég írt alá az anyavállalattal. Ami annyit tesz, hogy az általuk behozott Xiaomi termékek közvetlen a Xiaomi raktárából érkeznek és viszonteladókon keresztül jut el a végfelhasználókhoz."

https://helloxiaomi.hu/xiaomi-magyarorszag-kincs-ami-nincs/

............

Bog

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#45) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jó ötlet. Jöjjön csak,az árakra kiváncsi vagyok.
Meizu-m volt régen,pozitívan csalódtam benne.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#46) #81733120


#81733120
törölt tag

Most látom, az eustock-nál már listázva vannak!
De még milyen jó árak! :Y Az M6 Note kékben nagyon tetszik, a dupla kamerával megspékelve.

(#47) borsodika válasza Szabcsizz (#36) üzenetére


borsodika
őstag

Ahogy fentebb írták a WayteQ és az Ingram a két hivatalos hazai forgalmazó. Az, hogy nem szervizelik a nem tőlük vásárolt készülékek akár fizetős javítását az pedig az ő döntésük.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#48) nordo válasza beyruth82 (#24) üzenetére


nordo
tag

Még mindig van a telenor-nál.

(#49) Sebhelyes válasza judas13 (#34) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

És kik a magyar viszonteladóik?

(#50) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

3/32-es M6 Note van eustocknál 3 féle színben 45 darab ezresért. Annyit megér. :K

A kék elég jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.