Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Szép kis cucc :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#2) schawo


schawo
titán

kiemelt hangsúlyt kaptak a kreatív szűrők, így ennek dedikált vezérlőtárcsát szántak
Tehát van rajta egy fölösleges tekerő, ami csak útban van, nagyszerű. Egyébként is úgy néz ki ez a gép, mint egy karácsonyfa, tele van aggatva mindenfél aprósággal. Még a af segéd is kapott egy kiemelőgyűrűt. Mintha a masinát a fejsztés során rendre visszaküldte volna a marketinges bagázs a rajzasztalra, mondván találtak még egy 2 cm2-es üres felületet, csináljatok már vele valamit. Szeretem a retrót, de ennél kicsit túltolták a biciklit.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3) t72killer válasza schawo (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A belbecs nem rossz (bár ennyit nem ér, amikor m5ii-ket osztogatnak 1000EUR környékén), csak a külcsínt nyomták meg nagyon. Minden olyan termékfotón, ahol kézben van azt nézem, mikor pöccinti arrébb véletlen a fotós az ART-filtert a középső ujjával :D Amúgy a bekapcsolótárcsa (LoL...) környékén volna hely bőven :W

Úgy néz ki, hogy a GX8-al egyenértékű szenzor van benne: Comparometer-es képek.

Amit még sikerült túlzásba vinni, az az árcédula, anno a 16MP-es szenzor érkeztével pontosan feleennyiért vettem PEN-t (E-PL5 - ráadásul kit). Egy esetben érteném az árazást, ha lenne benne komolyabb 4k videó.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezt a designt tultoltak most olyek, marad majd a pro2 fujiektol szerintem.

(#5) schawo válasza t72killer (#3) üzenetére


schawo
titán

Az a behemót, számottevő funkció nélküli bekapcsolótárcsa is nagyon adja:D

Ha a pasm helyett került volna rá egy záridőtárcsa, a bekapcsolóvicc helyett meg egy isotekerentyű, mindenki elégedettebb lett volna.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6) t72killer válasza schawo (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Majd átprogramozzuk a bekapcsolótárcsát :DDD , kapcsolgatni meg akku kivéttel/betevéssel lehet:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) tailor válasza schawo (#5) üzenetére


tailor
őstag

A bekapcsolóvicc a régi OM vázak kapcsolóját idézi - nekem, mint OM2n tulajnak, ez kifejezetten tetszik. És gondolom ez is volt a céljuk. Az ára az, ami a nagy vicc...

(#8) anaqer


anaqer
veterán

Ebben egy dolog tetszik - hogy tanultak Sonytól, és kirakták balszélre az EVF-t.

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#9) t72killer válasza anaqer (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A videó funkció összerakásánál is tanulhattak volna a Sonytól:U Azt csiripelik a madarak, hogy a Fuji az új x-pro2-ben már egész jó videót produkál, így csak az Oly maradt le a milcek között videóminőségben.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) ROBOTER válasza t72killer (#9) üzenetére


ROBOTER
addikt

A videótól sokkal nagyobb gond a követő AF:

Ez jelenleg az Oly leggyengébb pontja. Most jöttek ki a történelem legjobb 300/4-es teléjével, de lószart sem ér, ha csak beszállóágra szállt gyurgyalagra lehet használni meg virágokra.

Miközben profi vázakkal veszi fel a versenyt szinte minden téren az Oly rendszere, követő AF-ben a legeslegeslegesleg belépőszintűbb DSLR jobb nála, harmad áron.

Így soha, senki nem fogja komolyan venni az egészet.

(#11) t72killer válasza ROBOTER (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Bizony, így nem lesz esküvői és vadfotós rendszer az oly:(. Azt hittem, hogy a jódrága m1-m5-ben már rááltak a témára és csak az öregecske epl5-öm bénázik a telével (2.8/40-150):U DPR fórumon meg is lepődtem, hogy gx8-at ajánlottak stabi nélküli oly tele alá:Y

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) Ijk


Ijk
nagyúr

Jó lenne ha az EVF-re végre valami normális képpontszámot írnának, mert azért ez a 2,36 millió vicces annak fényében hogy az LCD-t meg RGB képpontokban méri.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13) ati3x válasza Ijk (#12) üzenetére


ati3x
senior tag

Figyuka. Nekem màr az em5-ben lévö keresö is böven jó volt. Sebességgel, fényerövel sosem volt gondom. Ja, egy kicsit pixeles? Mihez képest? Egy epl1 260k-s kijelzöjéhez? És ugye az megvan, hogy a képeket nem ezen nézzük? Mire is valo? Komponàlàsra, mint az ovf. No meg paraméterek beàllitàsàra/ellenörzésre. Na, ebben fényévekkel jobb mint az ovf.

Hogy kicsit on is legyek. Hàt nem vagyok elàjulva a featurektöl. Mondjuk eddig az oly és a pana elkényeztetett minket . Mindig volt valami forradalmian nyàlcsorgatós új feature. Itt meg kapunk egy csomó marketing àltal "vezérelt" tulajdonsàgot. Mondjuk még így is több ujdonsàg/innovàció van benne mint egyegy Canikon frissitésben.

(#14) MrChris válasza ati3x (#13) üzenetére


MrChris
nagyúr

Félre értetted. A képpontok számának megadásával van kis probléma. Míg EVF-nél minden pixelt beszámítanak az LCD-nél harmadolják...

(#15) schawo válasza MrChris (#14) üzenetére


schawo
titán

Fotós eszközöknél mindenhol a képelemek (RGB=3, RGBW=4, stb) számát adják meg. A hátsó LCD-nél is és az EVF-nél is, sőt a bayer szenzor megapixeleinél is (RGBG=4).

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.