Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Richie86


Richie86
senior tag

Elég bivaly lesz majd.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A fogyasztást tartsák kordában, mert régebben az volt a vonzerejük, de legutóbb az X10 kizabálta a felhasználót az aksijából..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) GeryFlash válasza Graphics (#2) üzenetére


GeryFlash
veterán

+1, ha már az IGP miatt úgyse rúghatnak labdába akkor legalább a fogyasztásra rámennének. Mondjuk ezzel sem kéne szarakodni ha végre normális akksit raknának a nem kínai telefonokba is.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) margithid


margithid
veterán

Eszméletlen, minden mag 2 GHz vagy a fölött megy.
Kiváncsi leszek, hogy redmi 4, ezt fogja-e megkapni.

(#5) fornettisuti


fornettisuti
veterán

az utóbbi időben kezdik megemberelni magukat

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) Graphics válasza GeryFlash (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, ezen a téren én se értem a lemaradást más gyártóknál, mert kb az összes kínai kínál nagy aksit ,valós kapacitással.

Ha ők meg tudják oldani, akkor másnak miért nem megy...

Na de ez más téma :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Nem rossz, bár nem hinném, hogy lesz ilyen telóm.

A térerő veled van!

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kíváncsi leszek milyen telefonba fog elsőként debütálni.

(#9) Mr.Silkó válasza Fejvadi (#8) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Biztos valami LeTV-ben. :)

(#10) Cassi válasza Mr.Silkó (#9) üzenetére


Cassi
senior tag

"LeTV Le One Le Pro 2 X" vagy valami hasonló, esetleg még a Visio nevet is beszuszakolják valahová, most, hogy megvették.

(#11) Graphics válasza Mr.Silkó (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

LeEco van már, LeTV volt régen.

@Cassi: Vizio

Nem cak azt vették meg, hanem a Coolpad-ban is vettek nagyobb részesedést, a következő években nagyon fognak nyomulni

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Fejvadi válasza Mr.Silkó (#9) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen, az könnyen meglehet, hogy LeEco lesz, de lehet ZUK vagy Meizu is. :)

(#13) Mr.Silkó válasza Fejvadi (#12) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én azért tippelek mégis a LeEco-ra (kösz, Duliee), mert mostanában nagyon rá vannak gyulladva arra, hogy ők adjanak ki elsőként egy újonnan megjelent, friss és ropogós procit saját csomagolásban. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) pomorski válasza Fejvadi (#8) üzenetére


pomorski
őstag

Sajnos nem az enyémben.

(#15) Fejvadi válasza Mr.Silkó (#13) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Gyanúsan nyerő tipp. :)
Igazad van, mostanában nagyon szeretnének elsők lenni. Pénzük is van rá.

(#14) pomorski
Az enyémben sem, mert jobban szeretem a Snapi-t.

(#16) prolad


prolad
őstag

Eddig szuper, már csak az erős igpt nem kéne kispótolni, ahogy szokták.

(#17) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Hát nem nagyszerű, hogy antutuval promóznak? ;]

Tavaly is év végére ígérték az x20-at, de az nem volt sehol sem. Vagy rosszul emlékszem? Egyedül a kirin 950 hozott A72 magot.

Másik kérdés az lenne, hogy ez az Artemisz az A73 módosítása? Vagy csak sima A73 csak így jobban hangzik.

A P20 meg ha idén jött volna, meg jó is lett volna a 16nm-el. Jövőre viszont már mindenkinek lesz, így nem nagy szám. Főleg ha követik a gyenge gpu szokást.

[ Szerkesztve ]

(#18) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Feleslegesnek tartom a 10 magot, főleg egy flagshipekbe szánt készülékbe. Ezt a SoC-t lehet egy 821 leveri, pedig az csak 4 magos, ám az a 4 erős mag többet ér mint 2 erős és 8 "háttértáncos". Van ennek így egyáltalán valami előnye/értelme?

Finn the human

(#19) #06658560 válasza Matada2.3 (#18) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ott lehet értelme, ha keveset használsz nagy teljesítményigényű appot, s sokat max. közepeset.

(#20) KYZRR válasza margithid (#4) üzenetére


KYZRR
őstag

Brutális. Snapdragon 805 óta szerintem ez a legnagyobb órajelen járó mobil SoC.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#21) kortic


kortic
tag

Több rációt látnék én is abban, hogy a 4 karcsúbb A53 mag mondjuk 1,5 GHz-én ketyegne, akkor szerintem jobban hozná a ha kell erős, ha kell energiatakarékos elvet. Mindenesetre így is bika, kíváncsi vagyok mit fog hozni a gyakorlatban

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#23) pomorski válasza #gab_ (#22) üzenetére


pomorski
őstag

"á", vagy "ő" betű?

(#25) pomorski válasza Cassi (#24) üzenetére


pomorski
őstag

bocs, arra nem gondoltam.

(#27) TTTotya


TTTotya
senior tag

Ütős lesz, de a GPU ereje kérdéses. Bár szerintem próbálnak majd valami erősebb variánst beletenni, mert sztem tudják ők is, hogy az a gyenge pont.

(#30) Matada2.3 válasza #06658560 (#19) üzenetére


Matada2.3
veterán

Arra akkor ott van a 652-nek a kiosztása, aminek inkább látom értelmét..

Finn the human

(#31) Cathulhu válasza Matada2.3 (#18) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az egesz bullshit. Arra valo, hogy multithread teszteben beizzitsa mind a 10 kis munkast, aztan jonnek a gigamega pontszamok, amiket lehet reklamozni, egysegjuzer (foleg kinaban) meg erre gerjed. Hogy valosagban a 2GHz-es 4 magos klaszter mellett mi szukseg lehet egy 2.2GHz-es 4-es klaszterre is ezen kivul, azt kb el lehet kepzelni. Ez a SoC pontosan ugyanannyit erne hasznalat kozben 4+2-es felepitesben is, csak akkor nem jon a sok szintetikus pont.

Amugy ez az elozo generacioknal is igy volt, erre jatszik ugyesen az MTK, a millio kis hulladek maggal hozzak a MT pontokat, a ket bivallyal meg a ST pontokat, kb nem lehet a jelenlegi tesztekkel fogast talalni rajtuk.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#32) Matada2.3 válasza Cathulhu (#31) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ezért utálom a szintetikus "e-pénisz" teszteket, ezek generálják a köztudatmódosító sületlenségeket, amik többek közt hozzájárulnak a telefonok eladásában. Ki kéne már találni egy olyan Benchmarkot, ami az optimalizáció szintjét méri, annak lenne értelme.

Finn the human

(#33) kcsa


kcsa
veterán

A forrás mondjuk teljesen más konfigurációról ír, mint ami itteni cikkben szerepel:

"Four of those 10 cores are Cortex A73 cores clocked at 2.8GHz, another four are Cortex A53 cores clocked at 2.2GHz and the final two are Cortex A35 cores at 2GHz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.