Hirdetés

2020. augusztus 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) rdt89

rdt89
(addikt)

Egy kis in-game tetszett volna ha van benne.

(#2) oriic válasza rdt89 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Gondolom MS konferencián, vagy következő Forwardon.

Live-Die-Respawn

(#3) rdt89 válasza oriic (#2) üzenetére

rdt89
(addikt)

Az MS konferenciáig minden nap csak kínzás. Még 10 nap és már jobban várom, mint a szabadságomat. :DDD :DDD :DDD

(#4) oriic válasza rdt89 (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Én szabin leszek pont. :D

Live-Die-Respawn

(#5) rdt89 válasza oriic (#4) üzenetére

rdt89
(addikt)

Én meg éjszakás 😢 :C

(#6) kolopele

kolopele
(addikt)

A 3. résztől nagyon szeretem az összeset ami eddig megjelent (Primalt is), ez is várós.

(#7) Mik76

Mik76
(aktív tag)

Na ez nagyon rendben van. Ha lenne szabadidom tuti vegigtolnam.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#8) kolopele válasza Mik76 (#7) üzenetére

kolopele
(addikt)

Nálam este 9 - től kb. hajnal kettőig tart a játékra szánt szabadidő, de van, hogy elérem a három órát is :) A család olyankor már úgyis alszik.

(#9) Mik76 válasza kolopele (#8) üzenetére

Mik76
(aktív tag)

Szep! :)

(#10) kolopele válasza Mik76 (#9) üzenetére

kolopele
(addikt)

Nekem elég 6-7 óra alvás, mondjuk kettőtől kilencig, kivéve, amikor nagyon fontos hamarabb mennem bármilyen üzleti ügy miatt. Egy ideje a két gyerek is alszik vagy 10 - ig a digitális oktatás végett, őket sem kell rendeznem soha reggel, és ki tudja, lehet ez így marad ősztől is, kérdés, lesz e második hullám. Azért jobb lenne a normális tanítás, de ezt nem mi döntjük el.

(#11) d4nturk válasza kolopele (#8) üzenetére

d4nturk
(csendes tag)

Jó érzés, hogy nem csak nálunk van így. :))
Sajnos nálam csak 10/11-03-ig :D

"Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt."

(#12) Sefneni

Sefneni
(aktív tag)

Kíváncsian várom a gameplayt. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#13) jymri válasza d4nturk (#11) üzenetére

jymri
(csendes tag)

Nekem is az esti órák maradnak. Választhatok a zombiság és a kipihentség között, mivel 6kor kelés. :DD :))
A játékot nagyon várom .
A múlthéten fejeztem be a primalt. Most a 3-at nyomom. Majd 4 és 5 szép sorban . :C

[ Szerkesztve ]

(#14) kolopele válasza jymri (#13) üzenetére

kolopele
(addikt)

Hatkor?? Hülyét is kapnék :DD

(#15) Prof válasza kolopele (#6) üzenetére

Prof
(addikt)

Szerintem az osszes katasztrofa a masodik resz ota.

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#16) kolopele válasza Prof (#15) üzenetére

kolopele
(addikt)

Nekem az első kettő volt az, nem is játszottam velük sokáig, na meg a Blood Dragon.

[ Szerkesztve ]

(#17) VinoRosso válasza Prof (#15) üzenetére

VinoRosso
(addikt)

Szerintem meg az összes katasztrófa úgy alapból :D Valahogy nekem az atmoszféra meg a történet nem gyerebe. Talán a Primalban voltak jó ötletek de amúgy nagyon repetitív meg céltalan az egész.

(#18) Lenry

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

El Presidente

Egy pillanatra azt hittem a Tropiconak jött új része :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) cuebler

cuebler
(senior tag)

én meg azt hittem a képre nézve, hogy drogdíler-szimulátor játék jön :C :B

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#20) Mik76 válasza cuebler (#19) üzenetére

Mik76
(aktív tag)

Miert, nem az? :Y

(#21) Viktor77 válasza Prof (#15) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Az összes az, az elsőt kivéve.

Some people move on, but not us ... not us

(#22) nubreed

nubreed
(addikt)

Nem tudom, sajnos nem tudok lelkesedni, a Far Cry 5 nagyon gyenge volt, kifejezetten idegesítő fő gonosszal, így nem várok semmi jót ettől sem.

Ráadásul úgy általában nem tett jót semmelyik UBI játéknak a túl nagy hatalmú creative director: [link]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#23) idegen lény válasza d4nturk (#11) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Tönkre teszitek magatokat. Az éjfél előtti alvás a legfontosabb.

Nem tudom, hogy a játék milyen lesz, de nem hiszem, hogy láttam már ezeknél jobb előzeteseket. Zseniális művészi munka mindkettő. :R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk vagy a fiuk lesz az Antikrisztus, a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője.

(#24) nubreed válasza idegen lény (#23) üzenetére

nubreed
(addikt)

Ez nem igaz, a hajnali kb fél 2 és fél 5 közötti alvás a legfontosabb. Az embrek túlnyomó többségénél ez a mélyalvás időszaka.

Én nem várok semmi jót sajnos az FC 6-tól, mint ahogy írtam is. De hagyom magam meglepni ha esetleg mégis jól sül el. Azt hozzá tenném, hogy Carlos Esposito a Breaking Bad óta az egyik kedvenc színészem, ennek ellenére semmilyen lelkesedést nem váltott ki még belőlem az új cím.

(#25) idegen lény válasza nubreed (#24) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Lehet, de szerintem, aki akkor fekszik le, az nem fog mélyalvásba zuhanni. Ahhoz az kell, hogy legkésőbb 22:30-kor lefeküdjön. Szerintem. És ezt nem azért írom, mert hajnali négykor kell kelnem a munkába menetelhez.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk vagy a fiuk lesz az Antikrisztus, a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője.

(#26) nubreed válasza idegen lény (#25) üzenetére

nubreed
(addikt)

Ja így már értem. Ez így van, bár régen ezzel nem volt gondom, lefeküdtem és 5 perc múlva már aludtam is. Most meg kell tényleg fél-egy-másfél óra mire el tudok aludni.

(#27) idegen lény válasza nubreed (#26) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Igen, aki éjfél után fekszik le, az általában nehezebben alszik el, egy idő után meg lecsökken a melatoninszintje, és akkor meg már azért sem tud elaludni.

[ Szerkesztve ]

(#28) delta38boss

delta38boss
(tag)

Csak ne olyan legyen mint a new dawn, ha kicsit visszatérnének a korábbi játékokhoz, és arra épíkeznének akkor az értékelhetőbb lenne.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.