Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) PodMAN


PodMAN
senior tag


:Y Lemondva !

[ Szerkesztve ]

(#102) FefeeX


FefeeX
veterán

Nem csinálunk valami külföldi közös beszerzést?

(#103) adalbert1 válasza FefeeX (#102) üzenetére


adalbert1
veterán

Én benne vagyok, ha valaki rendel valahonnan külföldről kedvezőbb áron, akkor szívesen csatlakozok.
A 70 fonthoz képest a 44-45k elég nagy különbség, főleg, hogy ha jól láttam, akkor ott 20% ÁFA van, tehát sem az ÁFA különbség, se a GBP árfolyam nem indokolná ezt az eltérést. Írtam is egy e-mailt a magyarországi Nintendo forgalmazónak, hogy miért van ekkora eltérés, kíváncsi vagyok, hogy válaszolnak-e. :)

(#104) ceia


ceia
őstag

30k-ért még tényleg megérné, főleg, ahol van egy-két kisebb gyerek, és nincs igény komolyabb konzolra. De 43-45k azért nem kicsit több. Pont annyival, hogy már ne érje meg :Y

(#80) Csabee. Rémlik a Planet Emulation, ezt érdemes megnézni tesztelés miatt, ill. a témához megfelelő lehet referenciának. :)

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#105) JanR válasza FefeeX (#102) üzenetére


JanR
addikt

5 ember elfer az automban, egy oda-vissza ut belefer nekem :) A sajatomat is ausztriabol fogom hozni.. ez a 45K egy hatalmas nagy vicc.

(#106) Sirandrish válasza JanR (#105) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én olyan 500km-re vagyok az Osztrák határtól, szóval személyesen nem mennék, de ha hoznál nekem egyet akkor kifizetném, és beszállnák a benzinbe is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107) JanR válasza Sirandrish (#106) üzenetére


JanR
addikt

Siman kivitelezheto egy csoportos beszerzes, persze ha nem 20+ darabrol van szo.. azt egy esetleges hatarellenorzesnel nem biztos, hogy jo szemmel neznek :D

(#108) Sirandrish válasza JanR (#107) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor én egyre már most jelentkeznék :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109) dabadab válasza JanR (#107) üzenetére


dabadab
titán

"Siman kivitelezheto egy csoportos beszerzes, persze ha nem 20+ darabrol van szo.. azt egy esetleges hatarellenorzesnel nem biztos, hogy jo szemmel neznek :D"

Már nem 1987 van, amikor 70 dolláros turistakeretből kellett gazdálkodni és vámoltatni a határon :D
Ha tele van a csomagtartó SNES-ekkel, akkor legfeljebb megkérdezik, hogy van-e róla számlád.

DRM is theft

(#110) FefeeX válasza dabadab (#109) üzenetére


FefeeX
veterán

Pláne, hogy Ausztria és Magyarország EU, és ráadásul nálunk van a schengeni határ, szóval gond nem lehet belőle.

JanR: amennyiben nem lesz csökkenés a magyar árakban, én is vevő leszek kettőre, sőt, hogy ne legyél egyedül, szerintem még az utazásban is benne leszek :D
Mondjuk azért könnyen lehet, hogy a rabló banda meghátrál

[ Szerkesztve ]

(#111) adalbert1 válasza JanR (#105) üzenetére


adalbert1
veterán

Ebben az esetben engem is érdekelne egy példány :R , az utazás sajnos nem biztos, hogy menne, ha minden jól megy, akkor lesz kb. 1 hónapos a fiam. :))

Érdekes, hogy az amazon.co.uk-n fent van (igaz currently unavailable-ként), de az amazon.de-n nem is találtam ilyen terméket - pedig onnan is érdemes lenne megrendelni, 39 € felett ingyen szállítanak Magyarországra.

(#112) JanR


JanR
addikt

Jol van sracok! Megbeszelve, ha nem valtozik a hazai ar, akkor egy en+4 fo Osztrak ut mehet beszerzo korre. Utana Budapesten atveheto a cucc nalam, vagy valakinel :)

(#113) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Engem is érdekelne majd egy példány ha megoldható, Szegedről nem olyan egyszerű kiugrani csak úgy Bécsbe...

(#114) mad1


mad1
veterán

Sok sikert sracok csak legyen is eleg db szam nektek. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#115) Head88


Head88
addikt

Nem kicsit akadtam ki ezen az árazáson... Ennyiben futnak kb a használt 500GB PS4-ek
Gondolom más konzolboltokban sem lesz olcsóbb. A konzolokszervizéből rendeltem elő de még nem árazták be.

[ Szerkesztve ]

(#116) AxBattler válasza JanR (#112) üzenetére


AxBattler
félisten

Ezt esetleg valami blogpost-ban kirakhatnád Logout-ra... tutira lenne még néhány jelentkező. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#117) JanR válasza AxBattler (#116) üzenetére


JanR
addikt

Ezen gondolkodtam en is, szombaton szerintem beirom.
Bar ugye a legnagyobb baj tenyleg az lenne, ha nem lenne eleg konzol..

(#118) Csabee. válasza JanR (#107) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Lehet èn is kiutazom veletek ha van hely , és hétvégére esne az út.

Üdv: Csabee.

(#119) JanR válasza Csabee. (#118) üzenetére


JanR
addikt

Szombat delelotti utat tervezek, persze ha talalunk annyi SNES-t. Eddig Te vagy a masodik aki jelezte, hogy jonne, szoval meg 2 hely marad (elmeletben). De ahogy irtam az elobb, hetvegen csinalok egy blog-ot, osszeszedjuk a dolgokat pontosan, na meg ugy kell talalnunk egy helyet, ahol lesz is ennyi gep :)

(#120) dunc


dunc
nagyúr

Egy húszasért vettem volna, ez az árazás tréfa, csúnya tréfa. 40k felett? :))

(#121) Csabee. válasza JanR (#119) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Előre rendelni kellene a bolttal egyeztetve. Ilyen nagy tételben lehet kihiznák kedvezőbben mint ahogy mi lemennénk! :)

Üdv: Csabee.

(#122) boost


boost
addikt

A kelet-európai disztribútor a huncut, nem a magyar gazdaság. Szlovákiában is 150€ a listaár, Lengyelországban is, cseheknél is.

Nyugat-EU-bann ahol elő lehetne rendelni, ott már nem lehet elő rendelni... Majd talán később. Most mindenki felvásárol, hogy keressen vele sok pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#123) mephi666 válasza boost (#122) üzenetére


mephi666
nagyúr

mekkora genyók... nemhogy a nintendo gyártana 10szer annyit, mint tervez és ő keresne a vásárlókon :D ha meg rajtuk marad, adhatják grátiszba valami konzolukhoz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#124) boost


boost
addikt

Állítólag tudják (cseh disztribútor), hogy nem kapnak eleget ebbe a régióba, ezért emelték meg az árat. Az infó a gameparkból van.

[ Szerkesztve ]

(#125) Chris82


Chris82
senior tag

Ebbe a verzióba nem lehet betenni a régi kazettákat?

(#126) dabadab válasza Chris82 (#125) üzenetére


dabadab
titán

"Ebbe a verzióba nem lehet betenni a régi kazettákat?"

Nem.

DRM is theft

(#127) Chris82 válasza dabadab (#126) üzenetére


Chris82
senior tag

Akkor inkább vennék egy régit

(#128) dabadab válasza Chris82 (#127) üzenetére


dabadab
titán

Ennek tulajdonképpen két előnye van a régivel szemben, ha minden igaz rá, ami a NES Classicra:
1. Van (illetve csak az van :) ) modern TV-kkel kompatibilis videókimenete (a mai LCD-k az eredeti 288p-s analóg kimenetét nem kezelik túl jól és szerintem a CRT effekt is kell rá, illetve a képaránnyal is gondok vannak)

2. BÁRHOL (illetve: egyáltalán :) ) el lehet menteni a játékállást (játékonként négy slot van): gyakorlatilag lementi az emulált konzol teljes belső állapotát, szóval pontosan onnan fogod tudni folytatni, ahol elmentetted

+1: ha ezt is sikerül meghekkelni, akkor rá lehet tölteni akármennyi játékot

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#129) boost válasza Chris82 (#127) üzenetére


boost
addikt

ahhoz meg kellenek a kazetták. Maga a gép elég olcsó.

(#130) Chris82 válasza dabadab (#128) üzenetére


Chris82
senior tag

Azért jó lett volna, ha megoldják a kazetták kezelését is :U

(#131) boost válasza Chris82 (#130) üzenetére


boost
addikt

maga a gép akkora kb, mint egy kazetta

(#132) Chris82 válasza boost (#131) üzenetére


Chris82
senior tag

Ezt nem tudtam, azért lehet egyre beruházok ha még marad belőle :)

(#133) ceia


ceia
őstag

Nem a vas a lényeg, persze jópofa, de ingyen ott a ZSnes ami tökéletesen viszi a játékokat bármelyik mai pc-n és a játékok sem kerülnek s.. sokba. Egyszerű a kezelése is, és bármikor lehet állást menteni. Biztos lehet venni hasonló kontrollert is. A Super Mario World-öt meglátva a legtöbb gyerek sátrat verne és kiszállítással kérné a kaját :)

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#134) #82146048 válasza ceia (#133) üzenetére


#82146048
törölt tag

Nem tökéletes a ZSNES, csak jó ("developers focused on speed over accuracy"). A legfrissebb verzió hibái. Általánosságban pedig a SuperFX chipet nem tudják jól utánozni ezek az emulátorok, rendszerint gyorsabbak a játékok a kelleténél. Az eredeti gép mindig a legjobb. Hogy az SNES Mini hogy oldja meg, majd kiderül.

(#135) ldave válasza #82146048 (#134) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ez mindenképp érdekes lesz, mert a SNES minin lesznek SuperFX-et használó játékok (Yoshi's Island, Staf Fox). Ezek még nem voltak eddig Virtual Console címként sem elérhetőek.

A Slime draws near! Command?

(#136) dabadab válasza #82146048 (#134) üzenetére


dabadab
titán

"Hogy az SNES Mini hogy oldja meg, majd kiderül."

Minden bizonnyal ugyanazt az emulátort használják, amit eddig is használtak a Virtual Console-hoz Wii-n meg 3DS-en.

DRM is theft

(#137) #82146048 válasza dabadab (#136) üzenetére


#82146048
törölt tag

Ahogy ldave mondja, ezek a játékok eddig nem voltak kaphatók. Majd biztosan jönnek tesztek, hogy a valódi géphez és a legpontosabb emulátorokhoz képest hogyan futnak.

(#138) ceia válasza #82146048 (#134) üzenetére


ceia
őstag

Nekem sosem volt vele problémám. Amiket én játszottam, azok jól mentek. Persze, az emuláció sosem teljesen tökéletes. De ha rendben működnek a játékok, hanggal, rendes sebességgel, az nagyjából olyasmi. A transparencyre majd odafigyelek ezentúl, erről a bugról nem tudtam. A hang minősége pedig nem olyan rossz. Mivel nem volt igazi Nintendom, úgysem tudom hogy az hogy szólt. :) Viszont az igazin nem lehet bármikor állást menteni, márpedig ez egy nagyon hasznos dolog. Na és nem kell kazettákkal matatni.

        it's more fun to compute

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.