Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

Na es az elso reszt miert nem? :U

(#2) Gery9112 válasza JanR (#1) üzenetére


Gery9112
őstag

Egyrészt mert Ezio nem volt az első részben ...másrészt akkor mit tesznek az ultimate enhanced remastered master Assassin bundle-be? :D

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) drinker válasza JanR (#1) üzenetére


drinker
tag

"Ezio Collectiont"
Az első résznek nem ő volt a főszereplője, hanem Desmond Miles.

Szerk: Megelőztek!

[ Szerkesztve ]

(#4) JanR válasza drinker (#3) üzenetére


JanR
addikt

En aztat nem tudtam :D De ha tortenet alapu, akkor, hogy valtozott meg a szereplo neve? Soha nem volt turelmem vegig jatszani az egyet, tulzottan monoton letta vege. A kettonek emiatt meg neki sem alltam.

(#5) Logen88


Logen88
aktív tag

A Revelations annyira nem jött be, de a II. és a Brotherhood nagy kedvencem, lehet megveszem. :) Sajnos ősszel nem jön új rész, így legalább senki nem marad AC nélkül idén sem. ;] ;]

The Last of Us is a masterpiece.

(#6) Dogengar válasza drinker (#3) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Helyett Altaïr

(#7) Bad Pritt válasza JanR (#4) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az átvezető szál köti össze. Maga a sztori vagy 600 évet ölel fel eddig.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Vajon a korabbi exkluziv DLC-k is benne lesznek a csomagban?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) drinker válasza Dogengar (#6) üzenetére


drinker
tag

Igazad van :)

(#10) ribizly


ribizly
veterán

Ez túl sokat nem szépült... :(
Így is lesz rá vajon igény? :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szerintem a sorozat tetőpontja volt ez a 3 rész.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) szami777


szami777
addikt

Kár hogy csak konzolra, pcn is megnéznék egy felujitott ezio collectiont.
Bár a video alapján azért annyira nem nyultak a játékokhoz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13) dtracer válasza ribizly (#10) üzenetére


dtracer
tag

Ha tippelnem kell, akkor szerintem lecserélték alatta az Anvil enginet AnvilNextre, ami amúgy az AC3-ban debütált. Nem feltétlenül szépülést kell várni. Jobb AI, több NPC lehetősége, időjárás, stb.

[ Szerkesztve ]

(#14) A`rpi válasza dtracer (#13) üzenetére


A`rpi
addikt

Én maximum szebb grafikát várok egy remastered játéktól.

"Jobb AI, több" már nem ugyan az a játék lenne, esetleg egy újabb nehézségi szinttel tudom elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#15) dtracer válasza A`rpi (#14) üzenetére


dtracer
tag

Bár részben igazat adok neked, de attól szerintem nem lesz más egy játék, hogy több sétáló ember lehet körülötted (mondjuk nem egy saroknyira jelennek meg, hanem kettő), vagy hogy jobban ki tudják kerülni egymást, téged, vagy az utcai tárgyakat.

Másrészt ott van az AC Liberation is, ami eredetileg PS Vitára jelent meg, és utólag készült el a HD verzió, amiben ugyanilyen változások voltak (jobb AI, arcmimika, jobb hangok), és szerintem jól sikerült, de elviselt volna több okosítást is.

De hogy mondjak egy másik analógiát, szerintem például a Tomb Raider Anniversary ugyanazt a hangulatot adja vissza, mint az első rész, ugyanazokkal a pályákkal, csak épen teljesen újra lett írva. Én például az első részt már biztosan nem fogom elővenni még egyszer, de az Anniversary még ott van, hogy hátha valamikor lesz rá időm még egyszer végigvinni, pedig tele vagyok játékokkal, amikkel még nem játszottam.

(#16) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Ez a három rész volt a kedvencem, a kettővel az élen, viszont ebben eléggé csalódtam...
"Enchanted for new gen platforms"
Tényleg? Hol? Mert a gamma és szaturáció b*szogatása minden, csak nem fejlesztés. Nem vártam sokat, de legalább a textúrák részének jelentős része legyen nagyobb felbontású, ill. a 2-ben a karakter és fegyvermodellek lecserélése, mert ez az 5 polygonból álló kézfej minden, csak nem newgen.

(#17) Bad Pritt válasza dtracer (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A több sétáló ember miatt az "elkapós" küldetések tömegét kéne újrabalanszolni. Lehet, hogy ezt teszik majd, de több meló lenne vele, mint megmásfélszerezni az NPC-k számát.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.