Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

"2012-ben megjelent Zombi U nem volt túl népszerű játék"

Francokat nem volt, launchkor úgy minden harmadik tulajnak megvolt. Anyagilag nem hozta azt, amit az Ubi reméltt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát ezek szerint csak elhagyták a "U"-t és annyi... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) oriic válasza Mister_X (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont ezért mondhatjuk azt hogy nem volt népszerű nem? Hiszen ha az lett volna, akkor nem csak minden harmadik tulaj veszi, meg hanem megdobta volna a Wii U eladásokat is. Ubi legalábbis ebben bízott, aztán meg jött a pofára esés.

Live-Die-Respawn

(#4) Wlac válasza oriic (#3) üzenetére


Wlac
Ármester

Sosem jött be a Nintendós vonal, de emiatt a játék miatt majdnem vettem egy WiiU-t, annyira tetszett a koncepció. Reméltem, hogy egyszer eljön ez a pillanat.

“The wha-"

(#5) Mister_X válasza oriic (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akárhogy is nézzük, ez egy rétegjáték. Rétegjátékok meg nem visznek el platformokat a hátukon, ez nem egy Halo. Rétegjátékhoz képest meg népszerű volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) Buuster


Buuster
tag

A videót többször is megnéztem mert a zene nagyon jó benne (de ahogy a YT kommenteket nézem nem vagyok egyedül).
A játékot meg kíváncsian várom.

[ Szerkesztve ]

(#7) mlinus


mlinus
őstag

már most látszik a trailerből hogy végre nem csak 1 melee fegyó lesz.. .ez volt a játék legnagyobb hiányossága.

az inventory-t meg gondolom úgy oldják meg mint RE5-ben, gombnyomásra előjön, de közben megy tovább a játék. így nagyjából sikerül majd emulálni azt hogy a wii u padot kell nézegetni.

(#8) szupermacs


szupermacs
veterán

Éljen! Már megint egy zombis játék. Csak erre vártam! :D

(#9) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

A zenéje nagyon tetszik! :C

(#10) XuChi


XuChi
addikt

Ma végre kipróbáltam a pc-s portot, és meg kell hagyni, nagyon tetszik. Kellően nyomasztó, paráztató, és a folyamatos spórolás a töltényekkel, ételekkel, tárgyakkal. Lopakodás, menekülés. Nagyon tetszik. 8/10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.