Hirdetés

2020. október 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) mindfreak

mindfreak
őstag

Addig üsd a vasat, amíg meleg.

(#2) GuineaPigMan válasza mindfreak (#1) üzenetére

GuineaPigMan
tag

Én úgy látom azért lassan, de kezd kihűlni.

Huawei P20, PC Ryzen 5 2600 / Sapphire RX 580 4GB

(#3) Carlos Padre

Carlos Padre
veterán

Megvárom míg bekerül ps pluszba.

The dark and striking atmosphere is often cut by the wicked humour of the always witty Padre. Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4) EclipseGT

EclipseGT
addikt

20FPS incoming :D

MacBook Air 2018, iPhone 11 Pro Max 256GB Space Gray

(#5) Kakaduku

Kakaduku
senior tag

Ha korábban adták volna ki Ps4-re is, akkor még érdekelt volna, azonban most már nem annyira. Elkéstek vele egy picit.

(#6) Padree

Padree
senior tag

Lesz ez még free to play...
Xboxon az ingyenes hétvégén rendre 4-5 percig vártam a matchmakingre, utána meguntam. Szerintem már offos a játék, PCn nem tudom milyen a helyzet.

"Nem vagyok undorító, csak más az ízlésem."

(#7) eeXaa

eeXaa
őstag

...nagy sz.r konzolon. nyomtam vele 3 kört oszt annyi vót... ha B.R. game akkor a fortnájtnál jobb nincs a piacon....

(#8) INGJOKE

INGJOKE
addikt

Én telefonon játszok vele úgy pont jó és nyilván ingyenes...:D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev) +Polar Vantage M +Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb(+512) ssd+ Logitech g903+ Jabra Elite Active T65

(#9) mg1992mg válasza Padree (#6) üzenetére

mg1992mg
senior tag

PC-n instant hív, reggelente kell csak egy picit többet várni. Minden módra igaz ez.

Samsung Galaxy S20+ 5G, Nintendo Switch

(#10) #78687232 válasza Padree (#6) üzenetére

törölt tag

Érdekes, nekem most azonnal talált játékosokat.
Viszont az első kört se játszottam le, ez a játék undorító.

[ Szerkesztve ]

(#11) Carlos Padre válasza #78687232 (#10) üzenetére

Carlos Padre
veterán

Fps módban?

The dark and striking atmosphere is often cut by the wicked humour of the always witty Padre. Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#12) HELLAFLUSH válasza INGJOKE (#8) üzenetére

HELLAFLUSH
senior tag

én anno megvettem PC-re, de nagyon kár volt :( én is inkább a mobilos változattal játszok, igaz emulátorral PC-n, de szerintem 100X jobb.

(#13) #78687232 válasza Carlos Padre (#11) üzenetére

törölt tag

One S-en játszok: menü bejön, karakter generálás. Már ott lehet látni mennyire elmarad, de nem baj, amíg a játékmenet jó, nem izgat különösebben a grafika. Szedi össze a playereket, közben nézem a mozgást, a környezetet és siralmas.
Mindegy, kezdődik. Elindul a repcsi és teljesen szürke, sehol egy körvonal vagy textúra. Kell pár másodperc mire nagy nehezen betölti. Alattam a pálya egy nagy massza, semmit sem lehet belőle kivenni. Azonnal kiugrok, repülés közben nagy nehezen kirajzolódnak a fák, iszonyat gagyi. Landolok a sziklákon. Lemegyek az épületekhez, a sziklák még mindig szürke masszák. Felveszek két fegyvert nagy nehezen, fps módra váltok és kb R6: Rogue Spear élmény fogad. Szaladgáltam kicsit, a pálya nagy része még mindig nem tölt be rendesen, amit meg látok, katasztrófa. Mintha valami lelkes amatőr fejlesztő demójával játszanék. Itt teljes mértékben meguntam, ment a levesbe.
Lehet az erősebb konzolokon jobban mutat, én akkor sem dobnék ki erre pénzt.
Remélem nem lesz sok csalódott ps vásárló.

(#14) marcarc válasza #78687232 (#13) üzenetére

marcarc
senior tag

A textúra para pc-n is megvan ha nem ssd-n van a játék, szerintem itt is ez a baj.

(#15) #78687232 válasza marcarc (#14) üzenetére

törölt tag

Mivel minden téren elmaradottnak tűnt, nem fogok vele foglalkozni. Ehhez képest a BO4 BR módja sokkal szórakoztatóbb tud lenni, sokkal jobban van összerakva. A Fortnite is, bár valahogy még mindig nem találtam meg a tökéletes BR játékot. Valami hiányzik ezekből

(#16) NandorHUN válasza HELLAFLUSH (#12) üzenetére

NandorHUN
addikt

Megvan PC-re a rendes játék és inkább egy androidos emulátorral játszod a mobil verzióját ? :U

Sony E, Panasonic, Nikon, Canon, Fujifilm kamera tartozékok, adapterek, közgyűrűk, akkumulátorok, töltők! >>> https://kameratartozekok.hu/

(#17) Carlos Padre válasza NandorHUN (#16) üzenetére

Carlos Padre
veterán

Kell a sikerélmény.

(#18) HELLAFLUSH válasza NandorHUN (#16) üzenetére

HELLAFLUSH
senior tag

pontosan :) mobilos verzióban még nem futottam össze csalóval, hivatalos emulátornak köszönhetően pedig a játék indítása után ki is írja, hogy "emulator detected" így csak emulátort használókkal tudok játszani.
+rengeteg mindent fel lehet oldani benne anélkül, hogy fizetnél érte.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.