Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mindfreak


mindfreak
őstag

Addig üsd a vasat, amíg meleg.

(#2) GuineaPigMan válasza mindfreak (#1) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Én úgy látom azért lassan, de kezd kihűlni.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#3) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Megvárom míg bekerül ps pluszba.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

20FPS incoming :D

(#5) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Ha korábban adták volna ki Ps4-re is, akkor még érdekelt volna, azonban most már nem annyira. Elkéstek vele egy picit.

(#6) Padree


Padree
senior tag

Lesz ez még free to play...
Xboxon az ingyenes hétvégén rendre 4-5 percig vártam a matchmakingre, utána meguntam. Szerintem már offos a játék, PCn nem tudom milyen a helyzet.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#7) eeXaa


eeXaa
addikt

...nagy sz.r konzolon. nyomtam vele 3 kört oszt annyi vót... ha B.R. game akkor a fortnájtnál jobb nincs a piacon....

(#8) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Én telefonon játszok vele úgy pont jó és nyilván ingyenes...:D

(#9) mg1992mg válasza Padree (#6) üzenetére


mg1992mg
senior tag

PC-n instant hív, reggelente kell csak egy picit többet várni. Minden módra igaz ez.

(#10) #78687232 válasza Padree (#6) üzenetére


#78687232
törölt tag

Érdekes, nekem most azonnal talált játékosokat.
Viszont az első kört se játszottam le, ez a játék undorító.

[ Szerkesztve ]

(#11) Carlos Padre válasza #78687232 (#10) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fps módban?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#12) HELLAFLUSH válasza INGJOKE (#8) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

én anno megvettem PC-re, de nagyon kár volt :( én is inkább a mobilos változattal játszok, igaz emulátorral PC-n, de szerintem 100X jobb.

(#13) #78687232 válasza Carlos Padre (#11) üzenetére


#78687232
törölt tag

One S-en játszok: menü bejön, karakter generálás. Már ott lehet látni mennyire elmarad, de nem baj, amíg a játékmenet jó, nem izgat különösebben a grafika. Szedi össze a playereket, közben nézem a mozgást, a környezetet és siralmas.
Mindegy, kezdődik. Elindul a repcsi és teljesen szürke, sehol egy körvonal vagy textúra. Kell pár másodperc mire nagy nehezen betölti. Alattam a pálya egy nagy massza, semmit sem lehet belőle kivenni. Azonnal kiugrok, repülés közben nagy nehezen kirajzolódnak a fák, iszonyat gagyi. Landolok a sziklákon. Lemegyek az épületekhez, a sziklák még mindig szürke masszák. Felveszek két fegyvert nagy nehezen, fps módra váltok és kb R6: Rogue Spear élmény fogad. Szaladgáltam kicsit, a pálya nagy része még mindig nem tölt be rendesen, amit meg látok, katasztrófa. Mintha valami lelkes amatőr fejlesztő demójával játszanék. Itt teljes mértékben meguntam, ment a levesbe.
Lehet az erősebb konzolokon jobban mutat, én akkor sem dobnék ki erre pénzt.
Remélem nem lesz sok csalódott ps vásárló.

(#14) marcarc válasza #78687232 (#13) üzenetére


marcarc
senior tag

A textúra para pc-n is megvan ha nem ssd-n van a játék, szerintem itt is ez a baj.

(#15) #78687232 válasza marcarc (#14) üzenetére


#78687232
törölt tag

Mivel minden téren elmaradottnak tűnt, nem fogok vele foglalkozni. Ehhez képest a BO4 BR módja sokkal szórakoztatóbb tud lenni, sokkal jobban van összerakva. A Fortnite is, bár valahogy még mindig nem találtam meg a tökéletes BR játékot. Valami hiányzik ezekből

(#16) NandorHUN válasza HELLAFLUSH (#12) üzenetére


NandorHUN
addikt

Megvan PC-re a rendes játék és inkább egy androidos emulátorral játszod a mobil verzióját ? :U

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#17) Carlos Padre válasza NandorHUN (#16) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kell a sikerélmény.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#18) HELLAFLUSH válasza NandorHUN (#16) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

pontosan :) mobilos verzióban még nem futottam össze csalóval, hivatalos emulátornak köszönhetően pedig a játék indítása után ki is írja, hogy "emulator detected" így csak emulátort használókkal tudok játszani.
+rengeteg mindent fel lehet oldani benne anélkül, hogy fizetnél érte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.