Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M107


M107
addikt

:R

Remélem havi max olyan : 10000 Ft/ hó-ért lehet majd játszani bármely játékkal, persze megfelelő net kapcsolat mellett.

Vagy csak álom :)

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#2) rumkola válasza M107 (#1) üzenetére


rumkola
veterán

nem 1000-et akartál írni?
:Y

(#3) [CsuCsu] válasza rumkola (#2) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

10,000 Ft szerintem teljesen realis, a szukseges infrastrukturat tekintve es egy megfeleloen magas jatekkinalatot feltetelezve.

De az sem biztos, hogy a jatekot ok maguk kinaljak, teljesen elkepzelheto, hogy te csak a hardvert berled es ugyanugy meg kell vasarolni a jatekot. Bar igy sem feltetlenul josz ki olcsobban, sot. Szerintem lesz mindket modellre pelda.

[ Szerkesztve ]

(#4) emvy válasza rumkola (#2) üzenetére


emvy
nagyúr

10k tok jo lenne.

while (!sleep) sheep++;

(#5) rumkola válasza emvy (#4) üzenetére


rumkola
veterán

baziöreg vagyok már, én :)

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Úgy kéne megoldani ezt a rendszert mint a game pass-t. Úgy tudom az kb 3000 ft és hozzà jöhetne egy alapdíj a felhő "bérlése" miatt, amit mondjuk az első hónapban elengednek.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) Hopkins95 válasza [CsuCsu] (#3) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát szerintem 10000 Ft/hónap irreálisan sok. A Playstation Now most 15 Euro/hónap és én még azt is sokallom azért, tekintve, hogy ha az éves előfizetéssel 2 évig fizeted, vehetsz belőle már egy konzolt, ami a tiéd marad legalább. Játékokat meg szerzel be a használt piacon, eladod-veszed az újat, ami nagyon jó megtartod és az is a tiéd lesz.

Vagy akkor Xbox One + Gamepass, szintén jobb kombináció, mint egy ilyen 30 Euróért havonta.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) [CsuCsu] válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ezt nem azoknak talaltak ki, akik rendszeresen akarnak jatszani egesz evben es uzletelgetnek a hasznalt piacon. Azoknak tenyleg jobb megoldas a sajat konzol/PC.

Viszont az alkalmi jatekosoknak, akik evente peldaul 1-2 egyszemelyes jatekot mondjuk vegig szeretnenek vinni, ez sokkal jobb. Manapsag en is a celpiac vagyok. Nem jatszok aktivan, de van keves cim amit szivesen vegigvinnek, de csak miattuk nem eri meg hardvert vasarolni. De erre befizetnek 1-2 honap erejeig.

Amugy a PlayStation Now nem a legjobb szerintem minoseg teren, realisabb osszehasonlitas az Nvidia Geforce NOW, ahol $25 20 ora jatek, es a jatekot is birtokolnod kell. $1.25 a hardver berlese egy orara, ez teljesen oke.

[ Szerkesztve ]

(#9) #13056512


#13056512
törölt tag

Itt nem az árazással lesz a probléma The Truth About Cloud Gaming

(#10) [CsuCsu] válasza #13056512 (#9) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ezt eddig is tudtuk, es a szerver fizikai helyetol is fugg.

Kerdes, mennyit szamit a delay? Kompetitiv fps huszarok felejtsek el, nem nekik keszul, ok amugysem alkalmi jatekosok. Egy Witcher 3 / Cyberpunk / Pillars of Eternity II / TES VI jatek kijatszasahoz viszont tok jo lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11) #13056512 válasza [CsuCsu] (#10) üzenetére


#13056512
törölt tag

Ez kb. olyan mintha beb@szva játszanál. :D

(#12) Hopkins95 válasza [CsuCsu] (#8) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jogos, már megint magamból indultam ki. :R

Bár én ebben nem látok akkora bizniszt, mert az alkalmi játékosok csak 1-1 hónapra fizetnek be évente, de az már legyen az én bajom.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) #04430080 válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ez majd ott lesz biznisz, hogy a több 100ezer kínai netkávézóba nem kell állandóan gépeket cserélni, ha jön az újabb őrület.

[ Szerkesztve ]

(#14) [CsuCsu] válasza #04430080 (#13) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Oda pont, hogy nem eri meg. Minel magasabb a hardver kihasznaltsagi foka, annal kevesbe eri meg a szolgaltatas.

Attol fuggetlenul, hogy egy alkalmi jatekos csak par honapra fizet be evente, megfelelo letszam mellett siman nyereseges lehet a szolgaltatas. Sokan vannak mint en, akik nem PC-rol vagy konzolrol valtanak, vagyis van egy nagy inaktiv piac amit meg lehet celozni.

(#15) Prof


Prof
addikt

Nem látom a cikkben, hogy hány városban vannak a szerverközpontok, hogy biztositsák a 20ms -es pinget.

Totál irreleváns, hogy 200 fps-el megy a játék ha 1-2másodperces késéssel látod mi történik valójában, mert csak 200 képkockán másodpercenként fogod látni "You are Dead".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.