Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

helyes...
akkor már csak azt kell megvárnom, mikorra ér a telenorhoz a Honor 50 :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) zozzo72 válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Ma lett bemutatva..

Szerintem jövő hónapban kapható lesz.

(#3) Aryon87 válasza zozzo72 (#2) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez örvendetes hír, így jövőre a Honorra váltok nagy eséllyel.
Most már csak az a kérdés, USA mikor bolondul meg még jobban..

Várom a telefonokról a cikket.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4) yuing


yuing
őstag

Na, talán a régebbi Honorok is kapnak majd Android 11-et? Nem lenne rossz. Én is a 20 Prot használom még.

(#5) - = Zk = - válasza yuing (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

H10-em van....
de kiegyeznék, ha a H20 kapna 11et és security frissítéseket is.... ha mindezeket a H10 is megkaőná, nagyon hálás lennék :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) #96241664


#96241664
törölt tag

Csalódást keltő az a kamerarendszer...

(#7) yuing válasza - = Zk = - (#5) üzenetére


yuing
őstag

Én is kiegyeznék vele, hiszen már lemondtam az új droidról, biztonsgi frissítések még érkeznek, de már átkerült a készülék a negyedéves periódusba.

(#8) yuing válasza #96241664 (#6) üzenetére


yuing
őstag

Még az optikai képstabilizátort is kispórolták? Eléggé gyenge sajnos.

(#9) - = Zk = - válasza #96241664 (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engem a kamera rendszer a legkevésbé... már játszani sem játszom telón.... alap funkciókat vigye és kész.... :B
150 millibe beleférjen és ennyi....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) szemy94


szemy94
senior tag

Gyakorlatilag a Honor 50 Pro azért Pro, mert dupla lyuk van rajta (+1 szelfi) :Y
De bocs, ez a topik nem is arról szól. Még :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#11) realist válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


realist
őstag

A legkisebb is 160mm. Nem hozza a korábbi modeleket sem méretben, sem tudásban. Jelentős a visszalépés, főleg kamera fronton.

(#12) pusszycat válasza yuing (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kaptál cserébe GMS-t. Ne panaszkodj. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Dhampir


Dhampir
félisten

Remélhetőleg a Honor Play is kap még frissítést (2020. augusztusi az utolsó), ha már a gyengébb Honor 8A-ra megjött a 2021. január-februári biztonsági csomag és nemrégen az áprilisi is, mindez a Play gyártójának olcsóbb, gyengébb modelljére.

[ Szerkesztve ]

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Végre!

[ Szerkesztve ]

(#15) Energie X válasza Dhampir (#13) üzenetére


Energie X
őstag

Én egy sima Honor 8 frissítésnek is nagyon örülnék :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#16) moma


moma
őstag

Angol nyelvterületen nem béna vajon a Honor mint név? Kiváncsi lennék, hogy van ez ott.

we all deserve a bit of luck.

(#17) UnA válasza moma (#16) üzenetére


UnA
Korrektor

Ezt kínaiból fordították, az eredeti márkanév 荣耀 (rong-yao) - ebből lett Honor. Vagyis ez csak egy béna nemzetközi brand ebben a formában ;)

(#19) Graphics válasza moma (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2011 óta már megszokható ez a név szerintem. Akkortól már létezett, mint Huawei Honor.

2014-től pedig világszinten is. Ez elég idő ahhoz. Hogy mennyire béna jó kérdés, de mondjuk én ezzel sose foglalkoztam

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) Ezekiell válasza pusszycat (#12) üzenetére


Ezekiell
veterán

cserébe? :D nem is tudtam, hogy ez így megy: -kamerrendszer, +GMS, akkor az egál... :DDD

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21) UnA válasza Graphics (#19) üzenetére


UnA
Korrektor

Ilyenkor arra gondoljál, hogy mennyire volna riasztó a számodra, ha hirdetnék az új Dicsőség-60P mobilt :)

(#22) Graphics válasza UnA (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tudjuk jól, hogy ez erőltetés... Egyik nevet se kezdek el elemezgetni és fordítani.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) UnA válasza Graphics (#22) üzenetére


UnA
Korrektor

Akkor ők miért fordították le? ;)

(#24) Graphics válasza UnA (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Estig játszhatjuk ezt :)

Van nekem egy véleményem, van neked, nem egyezik, ez van. Zárjuk inkább rövidre, minthogy fossuk a szót :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) Fall-N válasza moma (#16) üzenetére


Fall-N
veterán

Miért lenne? Szerinted a honor/honour szó nem angol? Vagy a Huawei, Xiaomi jobb ilyen téren?

Miért fordították le? A Róngyáó (rong-yao) jobb lenne? Naugye. Esetleg Glory lehetett volna.

[ Szerkesztve ]

(#26) k-adi


k-adi
nagyúr

várható volt a gms, de így hivatalosan leírva most végképp eldőlt a vita

(#27) Dhampir válasza Fall-N (#25) üzenetére


Dhampir
félisten

"Rongyrázó", ha tovább magyarítjuk. :)

(#28) Dhampir válasza Dhampir (#13) üzenetére


Dhampir
félisten

Viszont azt most tudtam meg, hogy a Honor 8A valamivel fiatalabb készülék.

(#29) beastars


beastars
tag

Már csak azt nem értem, minek kellet akkor a szancio? Mire volt jo az egész céco. A huaweit megállitotuk! Rendben hogy az amerikai kontinesen meg europában szinte megszünt. Oke. Eladtuk a honort .papiron nem a Huawei tulajdona. 'Most boldog lehet Amerika" Az is igaz hogy mint Samsung telefon használo nem érint igazábol. Csak tényleg nem értem

(#31) beastars válasza #40993792 (#30) üzenetére


beastars
tag

Bocsás meg ha hülyeséget kérdezek. De ez nem hálozati eszköz?

(#32) beastars


beastars
tag

Bocs , igy jobban látni miröl van szó

(#33) Ezekiell válasza beastars (#32) üzenetére


Ezekiell
veterán

Állami infrastruktúra szinten nem foglalkozik. Ez az 1 darab otthoni router a legkevésbé se érdekel senkit.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#34) Aryon87 válasza beastars (#31) üzenetére


Aryon87
félisten

kákán is keressük a csomót? :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#35) beastars válasza Aryon87 (#34) üzenetére


beastars
tag

Néha nem ártana ha a elözményt is tudnád értelmezni... ok? Bár ezt ilyen hozzászolás utan nem várom el. Es inkabb hagyjuk egymást

(#36) Aryon87 válasza beastars (#35) üzenetére


Aryon87
félisten

A Honor nem foglalkozott a telekommunikációs hálózattal, az eddig a Huawei reszortja volt és el is gáncsolták miatta, hogy finoman fejezzem ki magam. 1 db router még nem a világ, hogy szankciót kapjon a Honor, ha emiatt indítottad el a témát. (A Huaweit megállítottuk)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37) beastars válasza Ezekiell (#33) üzenetére


beastars
tag

Nézd csak cáfoltam. Zsolt72 hozzászolását miszerint nem foglalkozik a eme cég ,hálozati eszközökel. Te azt irtad 1. Darab magyar honi termék senkit nem érdekel. Amit itthon lehet kapni .. közben pedig tudom hogy igen is gyártanak.

(#40) Fall-N válasza #40993792 (#38) üzenetére


Fall-N
veterán

Nevezzük nevén a dolgot. Nem hálózati eszköz, hanem hálózati infrastruktúra azaz adótorony, ami nincs Honor néven. De a ZTE-n kívül más kínai cégnek sincs hálózat építési ágazata, így nincs "nemzetbiztonsági" kockázat.

Ugyebár a Huawei fiaskója az 5G hálózatépítés miatt volt leginkább, érdekes módon az LTE építésénél nem zavarta az USA-t, csak amikor felkúsztak a globális rangsorban a második majd az első helyre.

(#41) beastars válasza Aryon87 (#36) üzenetére


beastars
tag

Á.. lehet hogy nem érteted a szarkazmust?? (A Huaweit megállitotuk) pár éves ujsag cikk. Mikor is a Ausztrálok is boldogan beszáltak a szancioba.Félre érthetö voltam bocsánat.

(#43) Fall-N válasza #40993792 (#42) üzenetére


Fall-N
veterán

Nincs gond, csak leírtam, hogy egyértelmű legyen :) . Bár annyi igazság van benne, hogyha a szolgáltatók mellőzik a Huaweit, akkor elképzelhető, hogy a jövőben inkább a Xiaomi routereket fogják majd adni a szolgáltatás mellé.

A témához kapcsolódva, elkelne még egy erős márka így remélhetőleg lesznek jól árazott Honor telefonok végre teljes értékű Androiddal.

Mostmár le lehet ezt így írni, mert a Harmony fogja váltani az Androidot névleg a Husweinál, bár ugyanúgy egy AOSP ROM csak Gapps helyett HMS-sel. Így az a "saját" OS nem saját ahogy először promózták. Bár kitérni se tértek ki rá, hogy technikailag mi a HOS, csak lebuktak a tesztelők miatt, hogy ez is egy AOSP fork csak. Mondjuk ilyen gyorsan amúgy sem tudtak volna nulláról létrehozni teljesen új OS-t, így sejthető volt a 🦆.

[ Szerkesztve ]

(#45) joey04


joey04
titán

Hiába adta el a Huawei, ismét bukhatja a Honor a Google szolgáltatásait

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) Ezekiell válasza joey04 (#45) üzenetére


Ezekiell
veterán

micsoda meglepetés lenne.. janem

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.