Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Én csak a képeket látom, de itt most akkor mit is kéne nézni? :U

(#2) Gengi


Gengi
senior tag

A Menü az érdekes. Ahogy látom mintha a launcher pro dolgozna ott :D. Picit komolyabb változtatásra számítottam. Erre mondták azt anno ,hogy olyan lesz ,hogy besza-behu meg hiperlátványos?

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#3) Segal válasza Gengi (#2) üzenetére


Segal
veterán

Azt a 3.0-ra mondták ami eredetileg ez lett volna de ez végül mégis 2.3 lesz és majd a következő lesz a 3.0 gondolom oda tartogatják majd a drámai dolgokat csak megcsúsztak vele és gyorsan összaraktak egy közteset amibe belekerült az újból pár dolog de persze még a régi kezelőfelülettel hogy azért a gyártók mégis ki tudjanak adni egy sor új telefont...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Hm... hát igen, szégyentelen ripoffja az iOS-nek, ezt kár lenne tagadni. De legalább gyors.

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Gengi válasza Morden24 (#4) üzenetére


Gengi
senior tag

Melyik része a kopi? A menüben azok a tili toli dolgok? Mintha kicsivel több volna a fehér is. Mert azért egy kicsit látszik már ,hogy kezd tőle elszakadni és saját ötletek is akadnak. Pl. Menü nem oldalra laponként mozog ,hanem mint egy szalag. (XD mondjuk így belegondolva ez aztán igen :D..)

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#6) Morden24 válasza Gengi (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Felépítés, animációk, tilitoli, menürendszer.
A szalagot meg a WP7-től lopták, na :D

Eredeti gondolatot amúgy tényleg még nyomokban sem látok az UI-ban. Hozzátenném, ez most nem fika, ettől még tényleg használhatónak és gyorsnak tűnik az egész, na meg a lényeg a fícsörökön van. De hogy tényleg egy összeollózott-összelopott ripoff az egész, az tény.

Sectumsempra - For Enemies

(#7) roti86


roti86
őstag

Ez tényleg nagyon hajaz az IOS-re. A régebbi verziók kezelőfelülete jobban tetszett. :U

(#8) m@xsys


m@xsys
senior tag

Akkor egyes (már aki tud frissíteni) Android-os fanok most örülhetnek :)
Nem rossz a felület amit látni lehet.

(#9) zitback


zitback
csendes tag

lehet, hogy én nézek be valamit, mivel nem beszélek kínaiul(ha ő kínaiul beszél egyáltalán a videóban) de a videó elején még Iphone4et láthatunk, nem? ...az még jó, hogy hasonlít az iOS-re!
Csak utána jön az android, amiben kb semmi újdonságot nem látni!

(#10) kelzsoca válasza Morden24 (#6) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk nagyon egyedi dolgokat már nem igazán lehet kitalálni, egyébként is egyszerűbb a kész, már mások által kitalált dolgokat alkalmazni :)

https://vertigostore.eu

(#11) Morden24 válasza zitback (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

0:45-től Android (kint van előtte lent, hogy iPhone). Tessék már össehasonlítani az animációkat... :)

(#10) kelzsoca: Anno az iOS is újat alkotott, most a WP7 is ezt tette. De mondom, jobbról másolni tényleg nem szégyen, inkább ez, mint valami ócska UI, amiben csak az a poén, hogy egyedi.
Egyébként részemről nem tetszik, de ez szerintem nem meglepő :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Gengi válasza Morden24 (#11) üzenetére


Gengi
senior tag

Tényleg a tili toli menü az még az iOS XD.. De tényleg fehéredett a dolog. Egyébként nem a WP7-től lett lenyúlva ,hanem van egy Launcher Pro nevű HomeScreen app. Elég régóta. Még a kis házikó is onnan van. Az lett beleintegrálva. Vaaagy... Ez még nem is a 2.3 ,hanem tényleg egy Launcher Pro-val tuningolt felület. Nehogy valami is látszódjon az igaziból.

Egyébként az iOS-en is így működik a Voice command?

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#13) Morden24 válasza Gengi (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hm? Miért lenne a tilitoli még iOS? Ugyanúgy mozognak az animációk a menükben... :U

szerk.: Illetve bocsi, ha a tilitoli alatt te a potokat érted (az on-off gombocskákat), az igen, az iOS :D

Mármint a Voice Search? Fogalmam nincsen, eszemben sem volt, hogy telepítsem a Google Mobile App-ot, nem használok semmi Google-t.
A Vocie Command az más, bár hozzáteszem, én nem használom. Egyszerűbb megnyomni egy gombot, mint beszélgetni a telefonnal, hogy pléj mjúzik.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#14) Gengi válasza Morden24 (#13) üzenetére


Gengi
senior tag

Jha azokra :). Csak nem ismertem a szaknyelvet.

Egyébként a Voice command ilyen az iOS-en?

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#15) RaveForce válasza Morden24 (#4) üzenetére


RaveForce
veterán

lol. az iOS csak szeretne olyan lenni, de nem más mint zero érdekességi fókú app launcher az egész rendszer, 2007ben még wow volt, mamár.. :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) #16820480 válasza Morden24 (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom, szerintem ez felépítésében nem nagyon hasonlít az ios-re. ha már tényleg ripoff-ot akarsz felhozni, akkor touchwiz (az új, ami a badán is van, meg az sgs-en). na az egy az egyben ios...

amúgy én is kicsit hajlok arra, hogy ez nem az új rendszer, mert így kb semmi változás nincs az égvilágon a 2.2-höz képest. bár nagy a titkolózás még mindig, de elképzelhető, hogy tényleg azért nem mondanak semmit, mert csúsztak a kiadással...

egyébként a srác kantoniul beszél a videóban, mivel hong kongi.

(#17) Morden24 válasza RaveForce (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezzel egyetértek (tudom miről beszélsz, iPhone-om van), de kár LOL-olnod, ebben a Gingerbread felületben is annyi izgalom és érdekesség van, mint egy lavór szennyesben.

A wow-hatás tökéletesen elmarad mindkét esetben. Ami már csak abból a szempontból is lol, hogy egy valamije van aztán tutira a Google-nek: pénze. Nyugodt szívvel felnyalábolhatna egyet a több tucat (vagy több száz) használható és újszerű UI-t fejlesztő cégek közül. De úgy látszik, nekik megfelel a koppintott műanyag középszerűség.

(#16) sheratan: Mondjuk az sokmindent megmagyarázna, ha csúsznának. Akkor akinek "be volt ígérve" az eredetileg 3.0-ra tervezett 2.3, az kvázi besz_opja, vagy a következő frissítést is megkapják az ilyen készülékek?

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#18) m@xsys


m@xsys
senior tag

Nem lehetne "emberi" nyelven feltenni valami videót? így Csak kíváncsiságból néztem meg ;)

(#19) edward2 válasza Morden24 (#17) üzenetére


edward2
addikt

:U kár hogy nincs ásítós smile. Unalmas a fikázódásod...

(#20) #16820480 válasza Morden24 (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom igazából hogyan lesz a frissítés, nem tudok róla semmivel többet, mint bárki, aki olvassa a híreket. de nem is látok egyelőre túl sok érdemi újdonságot a 2.3-ban megjelenni. még a 2.2 tényleg hiánypótló dolgokat hozott be, de ebben nem volt semmi olyan, amire azt mondanám, hogy kell.
amúgy szerintem lehet, hogy szándékosan konzervatívabbra veszik a gui-t, és nem arra mennek, hogy leszálljon a parókád is a látványtól. de addig nem mondok róla semmilyen véleményt, amíg meg nem jelenik (nekem a nexus one-on levő alap android tetszik, szerettem használni).

m@xsys: ez a világ legszebb nyelve szerintem. teljesen jó a videó :B

[ Szerkesztve ]

(#21) Morden24 válasza edward2 (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem fikázás, hanem vélemény. Ez van, sajnos nem tudok felpattanni az Android bandwagon-re, bárhogy is próbálok. Ettől még nem tartom hülyének, akinek tetszik, de én nem vagyok közöttük.
Ha meg uncsi, ne olvasd ;)

(#20) sheratan: Én sem értem, hogy nem szeretheti valahogyan ezt a nyelvet :)
Egyébként a "konzervatívabb GUI", akarom mondani az elképzelés, amivel végre egyedivé próbálják tenni az Androidot, az végül a Gingerben lesz benne, vagy a Honey-ban? Mert ugye volt szó róla, de én már rohadtul nem értem az egész fejlesztést (mondjuk egyik G-terméknél sem értem a verziószámozást, de ezt hagyjuk).
Mert ugye azon ütköztem meg, hogy ha EZ a nagy új egyedi, Androidnak karaktert adó GUI, akkor ez afféle "nem is próbálkozunk, és akkor nem veszíthetünk" dolog :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#22) BloodRay válasza Morden24 (#6) üzenetére


BloodRay
veterán

Semmi újdonságot nem látok kb ezen a videón, maximum új ikonokat.
Morden neked nem tudom hogy jöttek most ezek a gondolataid, hogy innen onnan lenyúlások a videóban látott dolgok?? :F Csak mert marhára semmi újdonságot nem látni ami korábban ne lett volna androidon.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23) Integra válasza Morden24 (#4) üzenetére


Integra
titán

ki nem szarja le, működjön profin és kész.
mintha az apple nem lopta volna szégyentelenül le magát az érintő képernyős okos telefont, szóval lépjünk.. pont leszarom ezt is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) gombsadi válasza Morden24 (#21) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Akkor rossz topikban jársz, ha nem fog meg, ha nem remeg a lábad attól, hogy a kezedben tartsd, nem ez a topikod;)

#26

+1

[ Szerkesztve ]

(#25) Morden24 válasza BloodRay (#22) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ahogy előbb írtam fentebb, én úgy tudtam, hogy a Gingerben lesz kezelőfelület-frissítés, de ugye nem használok Androidos telefont, tehát nem tudom halál pontosan a különbségeket. Azt hittem, hogy ez a nagy friss GUI, ezért írtam, amit írtam :K

(#24) gombsadi: Ugyan már, ez egy hír topikja, nem egy Android fanfórum, még ha lassan kezd is hasonlítani rá :D

(#23) Integra: Azért nem szarom le, mert jelenleg használok egy olyan mobil OS-t, aminek a felülete totál unalmas, és szerintem ez nem egy leszarós dolog. Persze különbözőek vagyunk, ha neked mindegy, engem az sem zavar. Nekem viszont nem az.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#26) gombsadi válasza m@xsys (#18) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Egy újabb jelentkező, androidot szeretnél? ;)

morden24

tudom, hogy hír, csak neked nem jön be, miért sanyargatod akkor magad az android hírek olvasásával? Váts WP7re!

[ Szerkesztve ]

(#27) #16820480 válasza Morden24 (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

úgy ígérték, hogy a "következő kiadásban". ami eredetileg 3.0 lett volna (ez csak pletkya szinten lett megerősítve), aztán mégis 2.3 (szintén pletyka), aztán mégis 3.0 (szintén), aztán most úgy tűnik, hogy mégis 2.3, de gyaníthatóan nem ebben érkezik az új gui, mert azt most meg a 3.0-ra ígérik, amikor már végre "tabletkompatibilis" lesz a rendszer teljesen.
de eleve érdekes lenne, hogy most decemberben valamikor kijön egy 2.3 és utána 2-3 hónappal egy 3.0 (mert 2011 Q1-re már honeycomb-os tableteket ígért az LG például).

(#28) Morden24 válasza #16820480 (#27) üzenetére


Morden24
nagyúr

Áhá. Thenkjú.

(#26) gombsadi: Nem sanyargatom, mert érdekel. Ha nem olvasnám a híreket, akkor nem tudnám, hogy tetszik-e, vagy nem :)
Egyébként WP7 váltás még messze van. Az OS-nek is kell fejlődnie, de a mostani telefonok közül egyikért sem szívesen csengetném ki a pénzt. Majd a következő generáció :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#29) Integra válasza Morden24 (#25) üzenetére


Integra
titán

akkor írj az apple-nek, ohgy mr jobsz, vaddafakkjúmoderfukker, csináljál már valamit az os-sel, mert átflájingolok és kickyórmuddafukkingessszniggaaa.. :))
jobb ötletem nincsen:)
a wp7 kivételével most megrekedni látszik jelenleg a gui, gondolom nagy agyalás lehet, hogy mit és hogy változtassanak meg, hogy továbbra is el lehessen adni az új hardvereket, amik amúgy szinte már minden igényt kielégítenek. nem lehet könnyű.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) Morden24 válasza Integra (#29) üzenetére


Morden24
nagyúr

Csak off-ban és röviden: nincsen igazából probléma az iOS-el sem használhatóság termén, mert egy remekül működő, jó kis rendszer. Az az én hülyeségem, hogy zavar, hogy az egész egy applauncher. Pont sheratan írta anno, hogy jobban hiányzik bele pár widget, mint bármibe, és igaza van. Uncsi, statikus, merev az egész.
Mivel jövő nyárig még tuti szifonon leszek, kíváncsian várom, mit tesznek az iOS5-be, de igazság szerint az Apple nem a 180 fokos kanyarokról híres.

És ciki, nem ciki, tényleg úgy gondolom, hogy jelenleg a WP7-en kívül nincsen olyan GUI a piacon, ami érdekes lenne. De ez persze megint egyéni vélemény.

Sectumsempra - For Enemies

(#31) mumk


mumk
tag

Esetleg ez, hasonlít egy picit az IOS-ra. ;)

MIUI 0.12.24.

(#32) m@xsys válasza #16820480 (#20) üzenetére


m@xsys
senior tag

Sajnos! Ez csak addig szép nyelv, ameddig nincs hozzá közöd és nem dolgozol velük. Vagyi Nem KELL dogoznod velük!!! Lehet általánosítás, de ez van.
Soha nem tudták megváltoztatni az eltorzult véleményemet róluk, tisztelet a kivétel.
Ha nem kapnak külföldi neveltetést, akkor kijön belőlük a keleti Cool-tura :((( Az meg aki ismeri Öket, hát.....: Meeting alatt 10 percig fikázik az órába és ez tők természetes.... :Y arrafelé. De már ide is befészkelődtek és elég sok a kis Jóska, Pista, Piroska akiről azt várnád, h echte magyar, de nem, Ő kinai vagy Vietnámi. Egy fokkal jobb (mert dolgoznak), mint a rajos tesók.
Na jó, leugrók egy kis Kinaiért ;] :B

(#33) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Kedves a videóban, hogy a kínai szöveg mellé tettek feliratokat.. Kínaiul!!

Szerintem ez a hír nagyon el van tévedve, mivel ez a launcher pro+a menü animáció is elég régen elérhető (talán a nexusból származik, de ebben nem lennék biztos), tehát én itt nem látom a hír értéket.
Be lett mutatva az új voice search egy 2.2es android telefonon, pont.
Semmi újítás.

Továbbra sem értem azokat a hsz-eket, amik az android "lopásáról" beszélnek az ios és a wp7 viszonyában.

1. Milyen felületet lehet ellopni az ios-tól, ha az egész gui abban merül ki, hogy az összes ikon ki van dobva a kezdő képernyőre, ahol egy statikus (most már cserélhető ;] , de lapozáskor mozdulatlanul maradó) háttér van, lehet oldal irányba lapozni, pont.
Animáció és widget nuku, meglátásom szerint a világ legunalmasabb gui-ja, ha gui-nak egyáltalán lehet nevezni egy kupac ikont.

Android?
Kezdő képernyőn ikonok és widgeket, egy háttérképen, ami lapozáskor elmozdul, mivel az összes rendelkezésre álló lapot kitölti.
Míg az ios egy irányba kezdhető el csak lapozni (mivel a kezdőlap bal oldalán a spotlight van), addig az androidnál a kezdőlap mind a két oldalára lehet lapozni.
Beállítások menünek sincs semmi köze az ios elhúzós megoldásához.
Tehát ezekből pontosan megállapítható, hogy tényleg lopta a google az egész ios felületét! :W

2. Wp7 lapozással folytatódó képe: ki is volt előbb?

Fejezzétek már be a write only módot! :R

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#34) RaveForce válasza Morden24 (#17) üzenetére


RaveForce
veterán

ebben a Gingerbread felületben is annyi izgalom és érdekesség van, mint egy lavór szennyesben.

ez pont így van ahogy írod, egyetértek, de ez se véletlen, ez egy gyári állapot, elég minimal, de az androidnál rengeteg lehetőség van ezen változtatni, megannyi widget,ikon,alkalmazás,launcher, elég rákeresni google( :)) )-n

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#35) Integra válasza Morden24 (#30) üzenetére


Integra
titán

szerintem lesz benne még. az os-ek ki fognak egyenlítődni, mindenki csipeget a másiktól jó ötletet és mindegyik tudni fogja azt amit a többi. onnantól már csak a szimpátia dönt, ki melyiket fogja venni. amúgy meg kurva jó az ios, volt most egy ideig szifon4-em, ha nem lenne mindenféle ostoba megkötése, meg nem kéne a buzi itunes-t használni, meg mass storage lenne, akkor vennék is egyet, bizisten.. talán majd az iphone10 már tudni fogja ezeket :D
és a wp7-tel is pontosan ez a baj sajnos. pedig bitang jó:(

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36) #16820480 válasza m@xsys (#32) üzenetére


#16820480
törölt tag

köszi, én is dolgozok velük, pont fél óra múlva indulok egy meetingre :D
a baj nem azzal van, hogy kínai vagy vietnámi, vagy akármi, hanem azzal, hogy milyen neveltetést kap. akik idejönnek meetingelni, azok általában otthon valami elég aljanépnek számítanak. viszont ezzel szemben a kinti (egyetemet végzett) ismerőseim bőven felveszik a versenyt kultúráltságban és műveltségben bármelyik nyugati emberrel.
és egyébként a kínai és kantoni közt óriási különbség van, nem csak nyelvben, de kultúrában is.

(#37) keIdor válasza Zirowe (#33) üzenetére


keIdor
titán

Meg az Android-on 2.1 óta van mozgó háttér is, bár a jelenlegi aksik mellett sok értelme nincs...
MeeGo-ra vagyok még kíváncsi, de szerintem hasonló lesz az Android-hoz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38) Zirowe válasza keIdor (#37) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azt a parasztvakító hatása, és a sok negatívuma miatt (akksi merülés, proci leterhelés) nem említettem meg :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#39) keIdor válasza Zirowe (#38) üzenetére


keIdor
titán

De akkor is ott van, ebben több, mint az AlmaOS. :DDD Talán Tegra2 már bírni fogja, egyébként tényleg kegyetlenül megfogja a procit.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Nem tudom megnézni a videót. Mi a fenét csináljak vele ?
szerk. végre elindult...

[ Szerkesztve ]

valami

(#41) Integra válasza keIdor (#37) üzenetére


Integra
titán

egy statikus hátteret használok, vagy pedig a matrix kódot, mozgóként.
nem merül le mérhetően hamarabb a dézim miatta, nem ez határozza meg, hanem az, hogy naponta tölteni kell egész napos használat mellett.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42) m@xsys válasza #16820480 (#36) üzenetére


m@xsys
senior tag

Teljesen igazad van, látszik, h Te is köztük vívód meg démonjaidat naponta.
A neveltetés a lényeg!
Sajnos legtöbbjüket anyukája egyből a gyártósorra szűlt és nem ismer jobb életet, sokat beszélgettem tolmáccsal róluk, jól kitudnánk öket tárgyalni, de amúgy megfogadtam, h soha többé nem megyek kezük alá dolgozni. Nincs az a pénz.
Viszont gáz, h egy Californiai terméket használok ami természetesen Kinába összerakott, de a világ már csak ilyen :P

(#43) Integra válasza #16820480 (#36) üzenetére


Integra
titán

ha jövőre lesz időm, neki esek kínait tanulni:)
muszáj harmadik nyelvnek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44) m@xsys válasza Integra (#43) üzenetére


m@xsys
senior tag

Orosszal h állsz? :B nem elhanyagolandó! Azok a KGST piacok....

[ Szerkesztve ]

(#45) keIdor válasza Integra (#43) üzenetére


keIdor
titán

Huh én nem tudnám rávenni magam. Angol után kezdek egy németet, de ha nem tudnék utána mit csinálni magammal akkor is inkább francia, olasz, vagy spanyol jönne.
Nem akarok soha köztük élni, annyira más világ kelet... :F

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46) Integra válasza m@xsys (#44) üzenetére


Integra
titán

angol meg német van, tudom, hogy orosz is, de arrafelé nem mennék, félek tőlük. persze nem volna rossz, de ki volt az aki ált iskolában tanulta szorgalmasan? én rühelltem, és inkább angolt és németet tanultam, az érdekelt.
ha usa-ban vagyok, ott pedig úgyis adja magát hogy megtanulok még spanyolul, úgyhogy európában nem is foglalkozok ezzel, de szerintem jelenleg a kínai az, amit leginkább érdemes tanulni.

Keldor: a német a legfontosabb az angol után. teljesen egyértelmű. valamiért mo-n iszonyúan nem szeretik a német nyelvet, mondjuk én ennek csak örülök:) amúgy, amennyire elkezdtem beleásni magam a kínai "hochdeutsch" nyelvbe, amiket olvasok, meglepően ésszerű, logikus nyelv, sokkal könnyebb mint amilyennek tűnik, jól van felépítve. én sem élnék kínában (már csak a szmog miatt sem), de kommunikációban és bizalomban nagyot lendíthet. és ez nekem még fontos lehet.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#47) m@xsys válasza Integra (#46) üzenetére


m@xsys
senior tag

hát igen, igazad van, meg Ukrajna felé nem cicoznak. Tetszik, h ha nem fizetsz, akkor megoldják a mosolyod...így van értelme korrektul üzletelni. Itt meg mindent lehet, A Törvény engedi...Na de ne menjünk el ennyire ebbe az irányba

(#48) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

felért egy kínzással ennek a videónak a megnézése/hallgatása.

csak egy mondat: Cson huji, hangahu mahaji mijihan. :DDD

Aurea mediocritas

(#49) m@xsys válasza gombsadi (#26) üzenetére


m@xsys
senior tag

Tudod Te, h jól meg vagyok én a harapott almámmal :K Na majd ha lesz kivitelileg is olyan Android mint a iP4. Na jó, a Moto M2 eléggé bejövős darab!
Természetesen a konkurenciát azért figyelni kell, implementálni csak jó dolgokat kell.
Bárki bármit mond jelenleg az iOS ellenfele csak az Android lehet. Az AppStore-nak nincs ellenfele (ok, h ellenőrzés van, de 300ezer app magáért beszél), WP7 jó sokáig nagyon nagyon felejtős. Mennyibe is kerül egy wp7 készülék?! Horror! Későn ébredtek fel!!!
Persze mindenki döntsön saját belátása szerint. Peace

(#50) Integra válasza m@xsys (#49) üzenetére


Integra
titán

nem gondolom, hogy a wp7 felejtős lenne, a korlátai ugyanazok mint az ios-nek. ha az piacon van és működik, akkor a wp7 miért ne lehetne az? sőt, a wp7 jóval többet tud az xbox live és az office miatt mint az ios. alkalmazás bolt? na puff neki, legyen csak 200 alkalmazás, de használható. a nagy számok semmit sem jelentenek, csak lehet vele vagdalózni, erre jó, másra nem. az viszont tény, hogy az appok elsőnek ios-re jönnek ki, utána írják androidra és wp7-re. horror a wp7 ára? miért a szifoné micsoda? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.