Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DemonDani


DemonDani
addikt

Látványos videó de egy csöppent talán tulzás :DDD Am jónak néz ki az OS

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2) lindermen válasza DemonDani (#1) üzenetére


lindermen
aktív tag

Tényleg kicsit túlzás, de még mindig jobban tetszik mint az új nokiák videói! Feláll a szőr a hátamon a rózsaszín, gyerekes szarságoktól!!

(#3) luw2win


luw2win
őstag

Lehet hogy csak én érzek így de, amikor a BB megcsinálta a Stromot teljesen irányt váltott.
Jó ez az érintőkijelzős cucc, meg minden, de számomra 3 irány van vagy qwerty és üzleti, vagy érinőkijelző és android, vagy egy normál telo, semmi extra. Namost ezeket vegyíteni szvsz nem jó, főleg nem a BB-nek. Csináljanak egy kevésbé látványos OS-t, ami atomstabil és gyors legyen (mit az előzőek). A látványt már rég elvitte az android.
Ez magánvélemény :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#4) Probber


Probber
őstag

Ebben a videóban "csak" annyi a túlzás, hogy én például jobban figyeltem a háttérben a nőt, hogy, hogy dobálja magát, mint amit valójában a videó közölni szeretett volna. Ezért kétszer kellett végignéznem! :DDD

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#5) luw2win válasza luw2win (#3) üzenetére


luw2win
őstag

Pl erre gondolok, hogy ezt a típust hanyagolni kellene.

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#6) amanoba


amanoba
őstag

nekem bejön...bár ha ide is betör a szósölnetwörkin'... :O

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) BloodRay


BloodRay
veterán

Ez a videó nagyon súlyos. :DDD
A rendszer mondjuk nem tűnik rossznak, bár tényleg nem az a megszokott, üzleties.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) plus44


plus44
veterán

A BB is nyit a nagyközönség felé. Ez már nem az a vérbeli, üzleti rendszer, sokkal inkább egy látványos, mindenre kiterjedő, de kiemelkedőt semmiben sem nyújtó rendszer.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) kzoltann válasza luw2win (#5) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Teljes egyetértek veled mindenben, vagy az is tökéletes lenne, ha ezeket a funkciókat full ki lehetne kapcsolni, vagy lenne egy váltás benne h business és casual mód. Ez a készülék meg OMG.
A videó pedig meglepő volt.

(#10) joey04


joey04
titán

Jól néz ki így elsőre, ígéretes. a videó meg szerintem nagyon jó lett.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

Szerintem semmi gond nincs vele. Nem túl csilli villi, de látszik hogy dolgoztak rajta. Szerintem az üzletiesség nem feltétlenül egyenlő a puritánsággal.

(#12) #16820480


#16820480
törölt tag

nagyon ötletes ez a videó, és az új felület is szimpatikus ránézésre, bár nekem a régivel sem a külseje volt a bajom. remélem dolgoztak bőven a belsővel is (voip?? nyelvi támogatások?? csak a teljesség igénye nélkül)

(#13) P100


P100
senior tag

Az új oprendszert fel tudom majd tenni a BB Storm 2 9520 telefonomra, vagy ez nem ilyen egyszerű?

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.