Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

"képződmény" miért ?
minden részét szánt szándékkal tervezték ilyenre, nem a természetben képződött..

Amúgy nagyon élesek a szélei, mint a szifon 4/5/SE-nek. Szerintem bántaná a kart a mindennapok folyamán.

[ Szerkesztve ]

-

(#2) Griff55


Griff55
senior tag

Egyedül az apple watch miatt irigyeltem az apple közösséget. Ha a xiaomi fel tud vonultatni valami hasonlóan jó (formavilág+felhasználhatóság) alternatívát androidosoknak, akkor számomra instant buy lesz :C

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#3) joey04


joey04
titán

Tényleg ismerős :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Obyboy


Obyboy
addikt

Eléggé hasonlít az AppleWatch-ra ez tény. De ha azt vesszük alapul, hogy egy praktikus és jól használható okosórát akartak csinálni akkor átgondolva nem túl sok lehetőség közül tudtak választani. Főleg ha kell oldalra egy potméter és téglalap alapú testet akarnak csinálni.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5) Lami66


Lami66
őstag

Nézzük csak:
Bip
Bip Lite
Bip 2
Pace
Verge
Stratos (Pace 2)
Stratos 3
GTS
GTR
Ugye mindenki érzi, hogy kellene már egy okosóra a Xiaomitól :W

[ Szerkesztve ]

(#6) blod001 válasza Lami66 (#5) üzenetére


blod001
tag

Mindez Amazfit és nem Xiaomi.

(#7) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Xiaominak van bármilyen saját ötlete?

(#8) Plug Life válasza vadászcsiga (#7) üzenetére


Plug Life
senior tag

Ja, az hogy óccón adnak mindent! 😆

(#9) vadászcsiga válasza Plug Life (#8) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hacsak az nem.

(#10) Sn00k válasza vadászcsiga (#7) üzenetére


Sn00k
veterán

Soha nem is lesz csak a koppintas. Pedig , szerintem mar nem lenne szukseguk ,ilyen szintu majmolasra...

3njoy the Lif3

(#11) Teo. válasza vadászcsiga (#7) üzenetére


Teo.
aktív tag

Mi Mix. Mi Mix Alpha. Első Mi band koncepciója.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#12) Lami66 válasza blod001 (#6) üzenetére


Lami66
őstag

Ez mind Huami, ők csinálnak okosóra sorozatot Amazfit néven. A Huami a Xiaomi leányvállalata (pont mint a Redmi), tehát a felsorolt órák (valamennyire) Xiaominak tekinthetők. Bár a neten mindenhol Xiaomi Amazfit néven látni, a Stratos dobozán se kívül se belül nincs ráírva, hogy Xiaomi.

(#13) Obyboy válasza vadászcsiga (#7) üzenetére


Obyboy
addikt

Megfizethető áron: Mi9T, MiAirDots...
Megfizethetetlen áron Mix4

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#14) vadászcsiga válasza Obyboy (#13) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezek saját kútfők?

(#15) kukacfej


kukacfej
tag

Várós!!

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#16) Obyboy válasza vadászcsiga (#14) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem vagy a Xiaominak? :F

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#17) Schuler888


Schuler888
senior tag

Ejh, ez a cikk. Sejtettem h Alice irta.. pont a lenyeg hianyzik belole, hiszen "okosorakent" hivatkozik ra tehat ennek vegre egyseges, bovitheto okosoras oprendszerrel kell rendelkeznie, WearOS, esetleg a samsungtól licencelt Tizen, vagy egy teljesen sajat Xiaomi okosplatform lesz rajta? Ha nem tudni, akkor nem lehet kijelenteni,h okosora, sajnos sokan keverik az aktivitas mero karperecekkel, amik mar okosoranak neznek ki.. apropo kinezet, az amazfit GTR aktivitasmero sokkal szebb mint ez az apple watch copy krumpli design..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#18) hmb válasza vadászcsiga (#7) üzenetére


hmb
aktív tag

design ceg,sajnos kar nem aruljak de oveke volt a piac talan legjobb elektromos folding bicoja pl.semmit nem gyartottak soha,csak terveznek.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#19) Schuler888


Schuler888
senior tag

Nah utanajartam, ha mar a hivatasos "ujsagiro" nem... :U
WearOS lesz rajta es az órát a MiJia gyártja.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#20) ro3000 válasza Schuler888 (#19) üzenetére


ro3000
tag

Akkor felejtős! A WearOS miatt az üzemidő a béka segge alatt lesz.

(#21) Schuler888 válasza ro3000 (#20) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nekem csak okosoram volt 3-4 WearOS-es most egy tizen. Teljesen ugy kezelem mint a telefont, mindennap toltom, rendszerint reggeli zuhanyzas kozben, bar sokan pl eleve nem tudnak oraban aludni tehat ez a gond kizarva, egy teljes napot meg rohogve bir barmelyik

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#22) anrb válasza Lami66 (#5) üzenetére


anrb
aktív tag

Kimaradt a Xiaomi MITU Children Smart GPS Watch 1 és 2, Mi Bunny Smartwatch 3, a Yunmai Smartwatch (YM-W1801), WeLoop Hey 3S, az Amazfit Health, zafír üveges Stratos (Stratos+), a zafír/titán Stratos 3 (Elite), a Verge Lite és a Nexo (aka Verge 2). A többi modellről kevesebb hír van :)

(#23) snecizero


snecizero
senior tag

Jó kis cucc. Viszont az üzemidőre kíváncsiak vagyunk. Ha két három naponta kell tölteni akkor tényleg felejtős ! Meg hát nem utolsósorban az árára.
Abból ki indulva ,hogy pl a gtr 50 környékén van. Egy Samsung watch 90 körül. Akkor ez kb 75 e környékén fog meg állni. Mindegy jövő héten úgyis veszek egy huawei watch gt 2 okosórát ! :DDD Na ennek azért brutális üzem ideje van.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#24) HKorn


HKorn
addikt

De miért kell erőltetni ezt az Apple Watch vonalat, nem tudom, szerintem egyáltalán nem elegáns ez a formaterv az Apple-től sem.

Számomra egy hagyományos kerek óra forma sokkal elegánsabb (pl. GTR). Persze én amúgy nem hordanék olyat sem, max egy szép hibridet, ami inkább analog és kis kijelző van benne max.

Van egy Bip-em, de csak kizárólag edzésekhez veszem fel, minden más esetben egy elegánsan sportos analóg vaccsom van.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#25) Lami66 válasza anrb (#22) üzenetére


Lami66
őstag

Nem igyekeztem, hogy az összes létezőt felsoroljam, csak azokat amiket ismerek. Már az is elég széles választék. Ezek közül a GTS az egyetlen amit megvennék.

(#26) bollokcs80 válasza HKorn (#24) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nem egy nagy dizájn (az Apple-é se), de nekem annyiból jobban tetszene, hogy kisebb és nem zavarna pl. alvás közben. Szemeztem már a Huawei Watch GT-vel és a Stratos-al is, de az én karomhoz túl nagyok.

Egyelőre marad a Mi Band3, meglátjuk mennyibe kerül majd.

B.Cs.

(#27) HKorn válasza bollokcs80 (#26) üzenetére


HKorn
addikt

Ott van a GTR 42mm, nekem is az tetszene, 47mm-es túl nagy, ahogy a Stratos 46mm-e is.

Run&Ride

(#28) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Hm, hol is láttam ezt a formatervet korábban? 🤔

(#29) Obyboy válasza lugosi (#28) üzenetére


Obyboy
addikt

Első bekezdés utolsó mondata megadja a választ: "A formaterv a hivatalos renderek alapján erősen emlékezetet az Apple Watch-ra." ;]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#30) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Formailag sok opció nincs egy okosórára... Ez ilyen és kész.

A másolás mindig téma lesz, már idők óta ez egy aduász a fanyalgóknál.

Engem teljesen hidegen hagy, a funkcióra vagyok kíváncsi

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) bexinho23


bexinho23
őstag

Eddig a GTS-t gondoltam a BIP cseréjeként, most elbizonytalanodtam.

Ami a GTS ellen szól számomra:
-videókon láthatóan döcögő menürendszer (bip-nél fluid)
-50 ezerért sokallom. 30-35re számítottam

Ami a Mi Smartwatch mellett szólna, ha megvalósul:
-max 70-75ezer (sajnos magasabban fog indítani)
-fluid menürendszer
-amoled kijelző és teljes vízállóság
-üzemidőben bírjon ki értesítésekkel, aktivitásméréssel legalább 7-10 napot

+1 / nem az eszköztől függ, de remélem rövid időn megoldják a hazai bankok (legalább az OTP), hogy fizethessünk okosórával is

Amúgy az én vékonyabb csuklómon sosem tetszett a kerek dizájnú óra. Régebben is Casio négyszögletes órát viseltem, így mióta piacra került az apple watch, azóta reménykedem megfelelő tudású, androidos négyszet dizájnú órában.

Mi 9t + Mi Smartwatch :) Pár évig ellennék ezzel a párossal.

[ Szerkesztve ]

(#32) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Várom már az első okosórát 16:9 vagy 19:9 kijelző aránnyal. Ha az alma lesz más is bevezeti.... Amúgy van kör alakú(moto360 kopi) és még négyzetes(apple watch kopi) és kifújt a piac.....ha innen nézzük. :B ;]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#33) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Hmmm szerintem én nem erre az órára várok... nem szeretnék alma kinézetű szarba járni, még az végén azt hiszik az, az ultra cikki lenne...
Akkor megvárom a 11.11-et és veszek egy.... még nem tudom mit, de addig még van időm kitalálni. :D

(#34) HKorn válasza INGJOKE (#33) üzenetére


HKorn
addikt

Nem azzal van a gond, ha azt hiszik, hogy Apple Watch, hanem amikor rájönnek, hogy nem az, mert az úgy jön le, hogy te egy csóró vagy, akinek csak egy másolatra telik, holott ez sem egy olcsó óra lesz.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#35) Graphics válasza HKorn (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerencse , hogy ilyen emberekkel nem veszem körül magam :D Aki hinni akar, járjon templomba.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Noukoum válasza HKorn (#34) üzenetére


Noukoum
veterán

Az ilyen ember véleményére sosem adok..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#37) HKorn válasza Noukoum (#36) üzenetére


HKorn
addikt

Én sem, de sajnos sok ilyen van.

Run&Ride

(#38) Plug Life válasza HKorn (#34) üzenetére


Plug Life
senior tag

Mért, hogy kéne lejönnie?

(#39) Obyboy válasza HKorn (#34) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha valaki azért néz le mert kevesebb pénzem van mint neki, vagy úgy látszik, hogy kevesebb pénzem van az biztosan nem a barátom így nem adok a véleményére.
Szerencsére a baráti (és munkatársi) körömben nem az alapján dől el, hogy valaki jó ember vagy sem, hogy mennyi pénze van vagy mennyit költ drága ruhákra vagy műszaki cikkekre.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#40) Noukoum válasza Plug Life (#38) üzenetére


Noukoum
veterán

Sehogy. Van egy jó Xiaomi órája.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#41) Schuler888 válasza bexinho23 (#31) üzenetére


Schuler888
senior tag

:DDD :DDD :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#42) Plug Life válasza Noukoum (#40) üzenetére


Plug Life
senior tag

...ami véletlenül pont úgy néz ki, mint az Apple óra... 😆

[ Szerkesztve ]

(#43) Noukoum válasza Plug Life (#42) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem véletlenül, direkt néz ki úgy mint egy Xiaomi mi watch
Szerintem egyértelműen látható a különbség az apple watch és eközött.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#44) nbwpv9 válasza bexinho23 (#31) üzenetére


nbwpv9
csendes tag

Ha wearOS-el átlagos használat mellett elérnek 2-3 nap üzemidőt, már az zseniális és piacvezető lesz. A 7-10 nap az nagyon elrugaszkodottnak hangzik egy ilyen nyílt rendszernél.
Én azért váltottam tizenre, hogy 1 nap legrosszabb esetben is összejöjjön, de átlagosan 2 is megvan végül. WearOS volt előtte, ott egy hosszabb terepbringás délután alatt megette az akksit ..
Úgyhogy szerintem ha 2-3 nap meglesz, LTE verzióban, akadásmentes működéssel, kihangosítható telefonálással és mindez 75 körül, akkor be fog jönni nekik.

(#45) bexinho23 válasza nbwpv9 (#44) üzenetére


bexinho23
őstag

Sosem használtam wearOS-t, így nem vagyok tisztában a valós üzemidő képességgel. Időközben kiderült, hogy átszabott MIUI rendszer fog futni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#46) Noukoum válasza bexinho23 (#45) üzenetére


Noukoum
veterán

wearOS alapokon:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#47) Graphics válasza bexinho23 (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem egészen. WearOS fut rajta.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) bexinho23 válasza Noukoum (#46) üzenetére


bexinho23
őstag

Igen, azért írtam, hogy átszabott. WearOS alapu MIUI.:)

(#49) lugosi válasza Graphics (#30) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mondjuk most is tök másképp kinéző okosórám van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.