Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Gondolom alaposan elkérik majd az árukat. Vége van már azoknak az időknek, amikor a Nexusok egyet jelentettek a jóárasított, minőségi mobilokkal... :(

Minden szavam magánvélemény!

(#2) ghiottone válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

kétlem, hogy 150 alatt meg lehet majd venni a kisebb verziót.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

650 dollár lesz a kisebbik...

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#4) Pjaard


Pjaard
csendes tag

egyelore maradok a 5x-emnel. tokeletes nekem mindenre, foleg, hogy kameraja is nagyon jo kepeket lo(nekem).

(#5) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Lényegesen sokat nem drágultak egyébként a mobilok az elmúlt években. 100 forinttal kevesebbet ér a pénzünk a dollárhoz képest, mint néhány éve. Annó amíg a 600 dodó itthon volt 130 ezer, most majdnem 200 holott a termék gyártói ára ugyan az.
Arról nem ők tehetnek, hogy kicsiny hazánk éppen jobban teljesít.

[ Szerkesztve ]

(#6) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

A képek... eléggé...pixelesek...:DDD

(#7) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Mondjuk kétes eredetű, innen onnan le majd feltöltögetett agyontömörített képekből sok mindenre nem lehet következtetni :D

(#8) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Fura ez az új név, a Nexus szó és logo szerintem sokkal menőbb volt. Sugárzott róla hogy ez nem akármilyen készülék...

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nexus jobban hangzott számomra.

Majd kiderül, hogy milyenek is lesznek ezek a mobilok.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) koxx


koxx
MODERÁTOR

Milyen szerencse, hogy designban alig hasonlít az almára ;]

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#11) Nyx89 válasza B-Clone (#5) üzenetére


Nyx89
aktív tag

Szerintem dragultak altalanossagban ertve is, de a nexus szeria fokent.

"The Nexus 4 was priced at US$299 (8 GB) and US$349 (16 GB) at release" Nexus 4

"When released, the Nexus 5 was priced at US$349 (16 GB version) and US$399 (32 GB version) in the US."
Nexus 5

[ Szerkesztve ]

(#12) leslien válasza koxx (#10) üzenetére


leslien
nagyúr

miből gondolod? ;]


Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13) joey04 válasza leslien (#12) üzenetére


joey04
titán

simán ráfért volna az előlapja ujjlenyomat-olvasó. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) A guru válasza Heisenberg69 (#3) üzenetére


A guru
addikt

Nem a nagyobbik?

(#15) leslien válasza A guru (#14) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos nem...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#16) papi77 válasza koxx (#10) üzenetére


papi77
addikt

Az összes új mobil az almáról lett koppintva...;)

Az első: NOKIA 1611

(#17) ghiottone válasza joey04 (#13) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hát ekkora alsó kávával ja. :(((
droid life-on olvastam egy kommentet: "Can I get this iPhone in jet black?"

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#18) bolondember válasza Nyx89 (#11) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ugyanakkora tárhely mellett HD vs fHD - szerintem pont nem drágult a te példád alapján.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Elvileg a legdrágább Google telefonok lesznek, kíváncsi leszek arra, hogy meg fogják-e érni az árukat.

Finn the human

(#20) tothmaxy182 válasza bolondember (#18) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Dehogynem drágultak... Mindig kb az aktuális csúcskategóriát adták... Az, hogy az éppen HD felbontást, vagy mekkora tárhelyet jelentett, tök mellékes. Persze hogy 5 évvel ezelőtt nem tudtak QHD kijelzőt beletenni...

Minden szavam magánvélemény!

(#21) laci_csk válasza Nyx89 (#11) üzenetére


laci_csk
senior tag

hat te nem latod hogy egy es ugyanaz az aruk? nem latod hogy mind a ketto 349, a 4-es is es az 5-os is? :W

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#22) rerros


rerros
tag

akartam egy OP3-at venni, de megvárom negyedikét. kivi vagyok a végső árra és a kinézetre (méretre, szeretnék egy kisebb telót), aztán döntök. de ha tényleg 650 dollár a kisebbik, akkor ebből OP3 lesz.

(#23) Mp3Pintyo válasza rerros (#22) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Azért a design se mindegy :D Ha ez lesz mint a képeken, akkor gondolom méginkább OP3 :))

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#24) bolondember válasza tothmaxy182 (#20) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Ne haragudj, de a kiragadott példa alapján azt mondod drágult?

Amikor az egyik 16 gigás készülék 349 dollár volt HD kijelzővel, az újabbik, egy évvel később a 16 gigás, fHD modell pedig 349 dollár volt.. Ha csak az inflációt veszem figyelembe is olcsóbb lett (ha kihagyom, mert ki szokták, jogosan), de akárhonnan nézem, az összeg stagnált, az ár/érték arány javult. Több pixel, ugyanannyi tárhely ugyanannyiért.

Bár simán lehet, hogy valahol valamit nagyon elszámoltam. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25) Mr President válasza Mp3Pintyo (#23) üzenetére


Mr President
senior tag

Pontosan. Én is várom, hogy hogy fog kinézni és mi lesz belepakolva. De most van egy olyan érzésem, persze csak a szivárogtatás alapján hogy nem lesz a legszebb telefon. Ha pedig drága és csúnyácska lesz valamint a specifikáció sem lesz számomra megfelelő akkor Honor 8 lesz ebből. Amúgy is nagyon egyben van az a készülék.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#26) janeszgol válasza rerros (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Drágának jósolják. Igaz pár éve a csúcskategóriába rakja a Google a telefonjait, mondván inkább a fejlesztők veszik. Lehet igazuk is van.

[ Szerkesztve ]

(#27) Xaels válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Amelyik Nexus jó minőségű volt az nem volt jólárasítva sem...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) hétalvó válasza bolondember (#24) üzenetére


hétalvó
addikt

ez igy jo is. akkor a sima pixel is legyen 349dollar es mar megyek is venni :D de itt mar 650-rol beszelunk. ami szerintem egyebkent az XL alapara lesz.

androidpolice pedig itt tenyleg azt magyarazzak hogy a kicsi lesz 650. es ok is ugy tudtak az xl ara lesz ez.
hiaba htc ... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#29) tothmaxy182 válasza bolondember (#24) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Tehát akkor Te azt mondod, hogy a mostani 5 colos Pixel mobil a legkisebb háttértárral 350 dollár lesz?

Minden szavam magánvélemény!

(#30) Nyx89 válasza bolondember (#18) üzenetére


Nyx89
aktív tag

Ez rendben is van, en inkabb a jelenlegi szeriakra szerettem volna utalni, mint 600$+ nyito ar.

(#21) laci_csk: Szinten felreertettel, rosszul foglamaztam.

[ Szerkesztve ]

(#31) fornettisuti


fornettisuti
veterán

innen gratulalok a htc-nek az alma dizajnert es az arazasert, ja nem is.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#32) kengyel


kengyel
nagyúr

A képek alapján elég érdekes, azért várom a megjelenésüket. :)

kengyel

(#33) bolondember válasza tothmaxy182 (#29) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem.

Célozgattam volna bárhol is erre? :F

Vagy csak te magyarázol bele olyan dolgokat a mondanivalómba (ahol ki is hangsúlyoztam, hogy a "kiragadott példa"), amik nincsenek ott?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34) CptAdamica


CptAdamica
veterán

A google már egy ideje nem az középkategória árazásába pozicionálja a flagship modell-ek árát, ezért nem Hiszem, hogy a HTC-t kéne szidni érte. Mindenben top lesz a telefon, proci, kamera, hardver. Felesleges sírni, már a nexus 6 és nexus 6P is 200k felett kezdett.

Amúgy pedig veszett gyors telefon lesz, kíváncsi leszek egy speed testre az almával.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#35) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsi vagyok rájuk.
A Nexusok eddig tetszettek. A képek alapján nem a legjobb irányba léptek kinézet terén, de majd kiderül ha megjelennek. A névváltoztatást igazából nem értem. A Nexussal szerintem semmi gond nem volt. Jobban hangzott. Lehet, hogy csak megszokás kérdése.
Most jön a Pixel, a Pixel XL. Mi lesz a referencia tablet neve? Pixel XXL? Esetleg Pixixel? 😁

(#36) A guru válasza leslien (#15) üzenetére


A guru
addikt

Mivel úgy is GSM-ben lesz csak itthon kapható az XL-nek egy 200-220k-s árat tippelnék a kicsinek meg 170-180 legalábbis ez lenne reális a többi versenytárshoz képest.

(#37) tothmaxy182 válasza bolondember (#33) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Én nem a kiragadott példáról beszéltem, és a kolléga sem a Nexus 4 és a Nexus 5 árát hasonlította össze, hanem arra célzott, hogy a Nexus 4 és az 5 350 dollár volt, a Pixelek, illtve az elmúlt 1-2 év Nexusai viszont már nagyon nem ennyibe kerülnek. Ergo volt áremelkedés, nem is kevés...

Minden szavam magánvélemény!

(#38) w333


w333
félisten

Megtisztelő hogy a szülinapomon mutatják be ... de ezek akkor is csúnyák ! :((

1 kérdés : van elől home gomb ! az ujjlenyomat olvasó miért a hátlapon van ?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#39) Des1gnR válasza w333 (#38) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nekem is szülinap, pacsi :C

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#40) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A vélt hátterek közül az első - a sziklás - nem a Windows XP egyik gyári háttere (volt anno)? :U :Y

[ Szerkesztve ]

(#41) w333 válasza Des1gnR (#39) üzenetére


w333
félisten

:C

(#42) leslien

Ezeken a képeken egyelőre nem tetszik ... főleg hogy van home gomb de az ujjlenyomat olvasó hátul van, és a fehér szín is nagyon ronda (ez is rátesz egy lapáttal) az ára pedig már csak hab a tortán, meg kell várni hogy milyen lesz ez a valóságban de egyelőre így ránézésre nem tetszik ! :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42) leslien válasza w333 (#38) üzenetére


leslien
nagyúr

de ezek akkor is csúnyák

na majd kíváncsi leszek amikor" üdvözlet az új pixelemről"
című előadás lesz... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#43) Xaels


Xaels
félisten

Szerintem fehérben nem, de a fekete verzióról a képek tetszettek. És hát lehetne kicsit több szín is, de ne ilyen kamuarany és társai...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44) Luck Dragon

Már várom róluk az MA tesztet!

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#45) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Nem rossz.

A térerő veled van!

(#46) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Beírva a naptárba. Kíváncsian várom.

(#47) BoB válasza Nyx89 (#11) üzenetére


BoB
veterán

Ez csak egy "mélypont" volt, a Nexus One, Nexus S és Galaxy Nexus is 500 dollár felett kezdett.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#48) Fall-N


Fall-N
veterán

Nem kamu ez a kép? Mivel szoftveres gombok vannak, minek rá Home gomb? Ujjlenyomatot olvasó sem lehet, mivel elvileg az hátul van a képen. Már az is kiszivárgott, hogy fog kinézni a virtuális home. A forma itt inkább hasonlít egy random hTC-re.

[ Szerkesztve ]

(#49) bolondember válasza tothmaxy182 (#37) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha nem a két modell árát hasonlította össze akkor miért a két modell árát hasonlította össze?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#50) soldi3r válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


soldi3r
veterán

A sima S7 32GB £550-nel nyitott Angliaban. Ez atszamolva £500-zal fog.
De ettol nemreg meg kevesebbet josoltak:
That would mean the Pixel would launch at £299 for the 16GB version and £339 for the 32GB model.
The Pixel XL meanwhile would take the place of the Nexus 6P at £449 for 16GB, £499 for 64GB and £579 for 128GB.

E30 (oo=[][]=oo)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.