Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hm. Ez nem annyira samsungos.
Bár nem néz ki olyan rosszul. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#2) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Elég jól néz ki! Végre nem a megszokott Samsung :D

S9+

(#3) Luck Dragon

Kár hogy a C széria soha nem ért el hozzánk, mert a c9 tetszett volna. Ahogyan ez is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem azt mondta a Samsung, hogy csökkenti a modellek számát? Most meg csak a középkategória és annak a tetején ott az A, J, C széria, amik kb. ugyanazt tudják.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) blagolf


blagolf
senior tag

Tetszik hogy nem az az unalmas Samsung kinézete van. Azt nem hiszem hogy kevesebb modelljük van mint 2 évvel ezelőtt, sőt.

Üdv, Zoli

(#6) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

nem bírom már követni a típusokat: A, J, S, C, Note stb... :W

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#7) Dr. 444Hertz válasza FireFox1996 (#6) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Pedig nem olyan bonyi már, mint régen. :)
Itthon van az A, J, S, Note (+ Xcover)
Kínában van a C, Z, On

Talán nem hagytam ki a lényegesebbeket :D
Van még néhány extra készülék (pl. Folder), de azokat élő ember sose latott még.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#8) ΞΔGLΞ válasza FireFox1996 (#6) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most nem egy magánhangzó típusnak kellett volna jönni? Hülyecsamcsung!
Összevissza zavarjátok már szegény leendő felhasználókat!
Fúdepipavokénis! :W :DDD

---------------------

(#3) Luck Dragon
Na, lesz csere végre? :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Luck Dragon válasza ΞΔGLΞ (#8) üzenetére

A bőség zavara ...nem tudok dönteni. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) A-Bag


A-Bag
tag

Pár napja használom a c9 pro-t, nagyon komoly és egyedi teló :) bár a méretét még nem bírtam megszokni...

(#11) novger


novger
tag

Nem rossz, bár a honor 9, vagy a moto 4x hasonló felszereltséggel, olcsóbban jobb választás lehet.

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Szép telefon. Ne aggódjatok, ha ide eljutna ide, nem 6 giga rammal jönne, hanem néggyel. Nézzétek meg, hogy a 100 ezres C-k is 4 giga rammal szereltek, míg itthon a J meg az A kettővel, nem régiben hárommal.

(#13) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Ezen a 6 collon QHD felbontassal nagyon jo lenne nekem. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14) Matada2.3


Matada2.3
veterán

660, 4000-res aksi és még a külleme se rossz. Az biztos, hogy drágán fog indítani.

Finn the human

(#15) ncsicso


ncsicso
tag

Hülyeség a Samsungtól, hogy itt nem forgalmazza a C-t. Fiamnak C7-es van, jól összerakott készülék. Az A-val szemben az erősebb hardver és a nagyobb kijelző a plusz, a kevéssé prémium anyaghasználat a mínusz (szubjektív igényeink szerint). Bő százezres árával jobb választás volt, mint egy A5 130ért.

[ Szerkesztve ]

ha véleményed van, ellenséged is van

(#16) Crafter32


Crafter32
őstag

Kisméretű és nagy tudású telefon kellene.

(#17) FireFox1996 válasza Crafter32 (#16) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nekem bőven lenne elég egy 4", de közepes hardverrel, és átlag fölötti aksival (min. 5-6 órás kijelző idővel).
(pl. Xperia Z* compact sorozatok)

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.