Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A következő XBOX 360 am biztos Jasper alaplapos lesz. Ezek elpusztíthatatlanok lesznek annyi biztos...Kösd föl a gatyád PS3:D :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2) X@b3e válasza Mr.Grincs (#1) üzenetére


X@b3e
addikt

Bízzunk benne... Én is erre vadászok már. Viszont újra 8 ramchipet kapott, amik nincsenek hűtve, reméljük a gpu helyett nem fognak mostmár a ramok miatt elszállni az új Boxok

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#3) Mr.Grincs válasza X@b3e (#2) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Csaknem....ha meg igen akkor ott van rá a gari....Erre is úgyanúgy lesz a gari ahogy az előzőkre? 1+3? :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4) Eugene Roe válasza Mr.Grincs (#3) üzenetére


Eugene Roe
őstag

3 év csak és kizárólag a red ring of deathre (GPU) van, ha bármi más szállna el 1 év után akkor cumi... szóval csak óvatosan.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#5) Mr.Grincs válasza Eugene Roe (#4) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tudom, hogy arra vonatkozik:( De arra gondolok hogy erre még vonatkozik e a 3 led gari mivel elvileg ennáél már nemigen lehet hiba.
Érdmes olyan helyen venni ahol lehet rá kötni kiterjesztett garit, az electro worldbe lehet kötni igaz plusz dudváért de talán megéri. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6) paulka


paulka
tag

A GPU lesz 65nm-es, hisz' a CPU már 65nm-es egy ideje :)

Pyro reportin' MFhhh MFhhh

(#7) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A slim xbox 360 mikor érkezik?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#8) CocooN-z válasza Mr.Grincs (#5) üzenetére


CocooN-z
őstag

EW ben melózom, és nem 1 olyan eset volt ahol RROD t kapott masinát cseréltek plusz garival. Tehát igen, ebbe is lehet kapaszkodni ha nincs más, én tuti kötök, PS3 ra meggondolnám,lehet h arra nem, mert az megbizható, bár azt meg félteném, összezavarom itt magam :)

Küllemre hogyan lehet megkülönböztetni? mind gépen mind dobozon?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#9) euchi


euchi
aktív tag

Mivel elég nagy persztizsveszteség volt a Microsoftnak az első 360-as, szerintem ez az XBOX már jó lesz. Más kérdés, hogy nem lesznek e óvatosabbak a vásárlók? Én biztos nem fogok rohanni a boltba a Jasper-ért. :( Várok még néhány hónapot.
(na meg most pénzem sincs rá) :B

[ Szerkesztve ]

(#10) X@b3e válasza CocooN-z (#8) üzenetére


X@b3e
addikt

150W táp van már benne (175W volt a Falconhoz) és ez fel van tüntetve a dobozán is

[ Szerkesztve ]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#11) Mr.Grincs válasza CocooN-z (#8) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Arra én meg pont kötnék a hihetlen selejt minőségű olvasófej miatt amit beleszereltek...2 közvetlen ismerősöm is rákúrt a PS3 olvasófejével. Az egyik gariban a másik gari lejárta után 1 hónapra rá adta be az unalmast. Azt mondtam hogy inkább bxot veszek. Én is dolgoztam EW ben úgyhogy tudom mi a jó dolog:D Azért akarnék kötni rá okosságot. De a 3 led az nemérdekelne mert azt az MS csinálja 3 évig. De ha egy éven kívül behal az olvasó és van ez a happy care kurat akkor azt már az EW intézi mert 1 év után ami elromlik azt saját dzudvából kéne fizetni.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#12) CocooN-z válasza Mr.Grincs (#11) üzenetére


CocooN-z
őstag

Meikben melóztál moderna-király? :) :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#13) Mr.Grincs válasza CocooN-z (#12) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Budaörs pc osztály, együtt voltak a konzolok, fényképezőgépek, kamerák, notik, pck, idióta játékok, nyomtatók.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#14) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Mintha a designja is jobb lenne. Blu-ray lejátszót nem raknak bele? :U

(#15) Mr.Grincs válasza WonderCSabo (#14) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A design az maradt szerintem vagyis úgy is tudom, hogy az nem változott. Blu-ray lejátszót meg nem fognak beletenni:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16) PHM


PHM
addikt

Lehet, hülye kérdés:
Miért nem váltanak 45 nm-re legalább a procinál?
Vagy ezt meghagyták a következő változatra?

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#17) Mr.Grincs válasza PHM (#16) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Biztos nyomós okuk van rá:) Talán nem elég kiforrott a technológia...Lehet a slimre tartogatják.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#18) PHM válasza Mr.Grincs (#17) üzenetére


PHM
addikt

Gondolom persze, a kicsipuhánál is felmerült ez a gondolat.
Lehet, hogy tényleg a következő változatra tartogatják a váltást.
Vagy van x százezer legyártott processzoruk, amit azért
nem akarnak kidobni...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#19) Mr.Grincs válasza PHM (#18) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Foggalmam sincs miben törik a fejüket az MS nél, de biztos valami nagyon újat akarnak majd kidobni a következő generációra, hogy attól még a sony is megtérdel.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20) Def26 válasza Mr.Grincs (#19) üzenetére


Def26
félisten

Ez csak természetes... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.