Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Hát ez már röhej, amit csinálnak.... :W :(( :((( :(( :W :( :W

(= Zala =)

(#2) dezz


dezz
nagyúr

:(

(#3) renato válasza Zalaymate (#1) üzenetére


renato
aktív tag

Ráadásul nem is nagy szám a játék... csomó autó, valamelyiknek még normális műszerfala sem lesz, gondolom ennek az 1000 autónak a fizikája, hát nem éppen tökéletes... ehhez képest megpróbálják "szimként" eladni. a nagyfőnök is beszél össze vissza minden marhaságot. kaki az egész. :))

forza iracing :)

(#4) keIdor


keIdor
titán

Túl nagy volt a csönd, valahogy nem lepődtem meg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) dabadab


dabadab
titán

Lassan megvan az uj Duke Nukem Forever :)

DRM is theft

(#6) blazsey2 válasza renato (#3) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ja biztos igazad van.Ahoz képest hogy legtöbb ember ezt tartja az egyik legjobb autós játéknak.Nekem volt szerencsém eddig mind a négy megjelent résszel játszani,és ez a sorozat mindent überel nálam.De kinek a pap kinek a papné.Ja próbálj meg a negyedik résszel játszani és ha eljutsz idáig [link]azt mondom tudsz valamit.

PSN ID:blazseydr

(#7) dezz válasza renato (#3) üzenetére


dezz
nagyúr

Azért szerintem ilyeneket nem kellene beírni (flame-gerjesztés, trollkodás), főleg úgy, hogy még nem is láttad, nem próbáltad. :U

Mellesleg az autók fizikája hasonló, csak néhány fontos paramétert kellett a valódihoz igazítani.

[ Szerkesztve ]

(#8) renato válasza blazsey2 (#6) üzenetére


renato
aktív tag

már bocs, srácok, de lehet többet elértem komoly szimulátoros versenyzés alatt mint ti. tudjátok mi a gyerekes, én mondok valami konkrétat, mire ti a képességeim és a hozzáértésem cáfoljátok meg. amihez semmi rálátásotok, és különben sincs semmi alapja az egésznek...

a GT4 szimulátor? még belső nézet sincs tudtommal benne. Akkor miről beszélünk? Játéknak oké, és a szimulátoros dolgokról beszéltem.

mellesleg Line Rock park - Star Mazda, ezzel a 2. kategóriában első voltam az előző bajnokságban a héten az időmérőn. a Videót le lehet pontozni, meg etecera, de az megint benneteket minősit, aki ért hozzá, és tudja mi hogy megy, az belátja hogy ez egy elég nagy kör volt.

Részemről ennyi.

Annyit meg hagy engedjek már meg magamnak, hogy kritizálhassak valamit, ami szerintem nem kóser. iRacingben egy kocsit hónapokig fejlesztenek. ha kiszámoljuk, hogy a Lotus majd fél évig készült, akkor a GT5ben szorozzuk be az ezer járgánnyal. Dolgozzanak rajta akármennyien is.

Értem én, hogy apróbb módosítások, de ez nem vérszim, ez egy jó szim/arcade hibrid... Ami jó lenne ha végre megjelenne. de ez megint egy vicc, és külön sztori. részemről a topic innentől tárgytalan, várjátok csak mint a messiást. nem az én bajom :DDD

(#9) renato válasza dezz (#7) üzenetére


renato
aktív tag

Már bocs, én a tényekből vontam le következtetést, aki zokon veszi annak úgy kell. Talán azért teszi mert lát is benn valamit. Ámen. Sosem szoktam flémelni, felhúzni másokat... de tökmindegy.

(#10) heihachi válasza renato (#8) üzenetére


heihachi
addikt

Szar kör volt.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11) Stig20 válasza heihachi (#10) üzenetére


Stig20
tag

:DDD :DDD :DDD
Egyébként a hírhez annyit fűznék hozzá, hogy poén az egész már. :(

(#12) renato válasza heihachi (#10) üzenetére


renato
aktív tag

ha megközelíted egy tizedre, megveszem neked eredetiben a gt5-öt kispistike...

(#13) dezz válasza renato (#9) üzenetére


dezz
nagyúr

A #3-asban egy darab tény sem volt... Semmi alátámasztás, csak feltételezések. Más nem is lehetne, hiszen még nem jött ki a játék, nem próbáltad. De azért már kialakítottál róla egy markáns véleményt...

ps. nem mi vagyunk a Borg, szóval légyszi ne mosd össze, ki mit írt neked.

(#14) heihachi válasza renato (#12) üzenetére


heihachi
addikt

Van jobb ajánlatom: megveszem magamnak, te meg mégy egy tizeddel jobbat és addig sem ide írod a baromságokat.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15) Def26


Def26
félisten

Nah, akkor majd PS4 -en. :D

Kiadhattak volna legalább egy újabb "prologue -t", hogy PS3 -on is legyen mivel autózni karácsonykor. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.