Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ratman


Ratman
tag

De ezek már a 65 nm-es GPU-val készült Jasper-ek, vagy sem?
Azért csökkent az ár, mert a 65 nm miatt csökkent a gyártási költség, vagy csak "simán" csökkentették az árat piaci megfontolásból?
Ha ezek mégsem a Jasper gépek, akkor vajon mikorra várható a megjelenésük?

(#2) FragMaster válasza Ratman (#1) üzenetére


FragMaster
addikt

Ezek még tuti nem jasperek, hiába volt augusztusra ígérve az érkezésük.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#3) feka007


feka007
nagyúr

Hallelujah, hogy eladtam a vérbe viszonylag jó áron még két hónapja.

(#4) Ratman válasza FragMaster (#2) üzenetére


Ratman
tag

Hát ez az, már tavaly óta írják, hogy augusztusban jönnek, de semmi hivatalos infó.
Most mi a helyzet? :F

(#5) ez_meg_emaz válasza feka007 (#3) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Kellett a pénz vagy miért?
Igy az olnly konzol játékoknak löttek viszont. Megérte? Én pont emiatt vettem boxot.

(#6) feka007 válasza ez_meg_emaz (#5) üzenetére


feka007
nagyúr

Miután alig játszottam boxon, így átgondoltam a dolgot, és arra jutottam, hogy jobb, ha eladom, minek álljon itthon ha nem sokat használom.

(#7) icecave


icecave
nagyúr

Na, király, itthon is fognak akkor csökkenteni...
De jó. Bár már arcade pakkot lehet venni itthon full újat 46k-ért...
Lassan annyiba került, mint a psp :D

(#8) lajafix


lajafix
addikt

ojvé, még 35 fok van itthon de már megy a karácsonyi akció? jó korán kezdik.

Rock'n Roll

(#9) icecave válasza lajafix (#8) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát nembaj, jó sokan megveszik, de végsősoron ez már a nem flesselhető "szívatós" széria ha jól sejtem. Szóval hosszútávon (amig nincs fless) a Mikrofosnak éri meg csökkenteni az árát.

(#10) lajafix válasza icecave (#9) üzenetére


lajafix
addikt

igen, pontosan arra gondoltam, hogy lehet rá ajándéknak játékot venni, most hogy jön a karácsony jó előre.

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#11) icecave válasza lajafix (#10) üzenetére


icecave
nagyúr

MEg most vegyék meg az emberek karácsonyra, mert ha csak akkor kapcsolják be a hidegben, és nem 35 fokban, akkor nem lesz az első héten 3 ledes :D

(#12) Rain Blade válasza icecave (#11) üzenetére


Rain Blade
tag

Már az új 60gb-s vinyóval felszerelt X-eket is Át lehet alakítani!
"golemkonzol" :C :Y
Bár még nagyon titkolják hogyan.

Magyarország meg megbaszhatja az Áresést amit beígért!!!
kb 2e-ft különbség van a 20gb - 60gb-s között.
Az ár maradt ugyanaz....

Bár most talán mozgolódni látszanak az árak, hogy már ezt a verziót
is lehet flashelgetni.

:))

(#13) skyboi válasza Rain Blade (#12) üzenetére


skyboi
tag

Ahogy hallottam, olvasót kell cserélni, mert a lite-on drive flashelhetetlen. Az meg 15-20k. De valami elkezdődött. Az árcsökkenés a rendes piacokat(EU 8ak, USA, JAP) érinti, minket nem fog megint. Max majd közvetve, mivel a nepperek elkezdik újra behordani a gépeket Ausztriából.

True story.

(#14) icecave válasza Rain Blade (#12) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt hittem a liteon drive-okból még csak az fw-t lehet kiolvasni. Na, királyság akkor :C

(#15) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Mire jo a flash ha a gari ugrik? Látom elég sokan be merik vállalni. Inkább buknak egy boxot csak ne kelljen megvenni pár játékot vagy inkább legyen 200 game (amit ugyse tud kivinni) mint gari a 40-50k-s boxra.
Énis megvennék most 10gamet min. De az viszonylag sok is lenne most egyszerre(anyagilag), meg igy is van vagy 5-6 game amit még ki se vittem és karácsonyra fogom kb befejezni öket. Addig meg minek másik?
De mindenki csinál amit akar nem arrol van szo. Csak nem értem hogy merik bevállani. Én beszari voltam és inkább mindent eredetiben minthogy egyik naprol a másikra 3led aztán bye 50k-s box.

(#16) icecave válasza ez_meg_emaz (#15) üzenetére


icecave
nagyúr

Én megcsináltattam vízhűtésesre. Így mertem bevállalni.

(#17) ez_meg_emaz válasza icecave (#16) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Ja tényleg te voltál az x360 topikba. OMG hát nem volt olcso muri az biztos. De egy fix összegért végtelen sok game. Végülis elgondolkodtato. Csak tőke kéne. :D

(#18) icecave válasza ez_meg_emaz (#17) üzenetére


icecave
nagyúr

Valakit érdekel, szívesen küldök képeket, sőt,belinkelem, hogy enyém milyen lett :)
Meg persze, aki akarja, megcsináltathatja, tudom hova küldeni :)
NA, ez elég off volt, bocsánat.

[ Szerkesztve ]

(#19) ez_meg_emaz válasza icecave (#18) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Én már láttam hogy fest, az emlitett topikban. :)
Már nem is emlékszem, mennyit költöttél rá? Még 1 box árát vagy kevesebbet?
Mondjuk a "végtelen sok"(term csak azokra értem amik érdekelnek) game-nek is megvan a hátránya mint irtam. Annyit ki se tudnék vinni(ha mindent elkezdeném ami kicsit is érdekel). Egyszerüen nincs annyi idöm.

(#20) icecave válasza ez_meg_emaz (#19) üzenetére


icecave
nagyúr

26k volt. ebben benne volt a vízhűtés, a ramokra borda (mindre) a HDMI chipre is borda, meg a szerelés.

(#21) ez_meg_emaz válasza icecave (#20) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Na az nem is olyan sok. Csakhát éppen kijöttem igy is a keretböl hogy megvettem boxot meg 2 gamet.( A 2 game nem volt 30k. :)) Egyszer lehet megcsináltatom, bár még azt sem tudom milyen driveos. Egyenlöre böven jo ez nekem igy. Néha 1-1 gamet veszek hozzá és az illegális szorakozást is meguszom. Ja jut eszembe buknám a liveot. GTA-val pedig szeretek néha multizni. :)

(#22) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vajon ezek az árak nálunk mikor lesznek érezhetőek és vajon nálunk is ennyi lesz majd? :U

(#23) Bear16 válasza icecave (#18) üzenetére


Bear16
csendes tag

Szia, magánban küldök kérdést.
Válaszolj légyszi!
Előre is köszi!
Feri

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.