Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Megnéztem. Nem lágyultam el...

A Hitman refresh még tetszett, de az AI és az NPC-k viselkedésének körülményei miatt nem tudtam úgy rajongani érte, mint a hajdan volt elődök némelyikéért. A Hitman 2-őt emiatt már a második pályán otthagytam. Megnéztem nemrég egy Hitman 3 gameplay trailert, és konkrétan kiábrándultam belőle.

Hiába az amúgy tök jól kinéző grafika (a tükröződések miatt úgy tűnik az éjszakai esős pálya, illetve a fényesre polírozott padló kötelező a mai játékokban :D) , ha egyszerűen az NPC-k és a pályák kiképzése megöli a hangulatot. Minden úgy működik, mint 15 éve. Az NPC-k fix, előre leszkriptelt útvonalakon haladnak, előre megkomponált szövegeket mondanak, és várják, hogy élünk a velük nyújtott lehetőséggel avagy sem. Ha bekapcsolsz egy TV-t, három biztonsági őr rohan oda, hogy megnézze mi az, majd fél percig fejvakarva állják körbe azt, hogy te a túloldalon addig beosonhass és azt csinálhass, amit akarsz...

Ha az Ray-Tracinget már leküzdötték, a játékfejlesztőknek az AI terén kellene fejlődniük következőnek...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) gyimger válasza Cifu (#1) üzenetére


gyimger
őstag

Ez a videó a Hitman 2 két DLC pályáján játszódik.
Nem a Te hibád, nem játszottál vele, de ilyen címmel feltenni egy videót kurva meredek. :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3) Cifu válasza gyimger (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

LoL. Akkor csak meg lettem vezetve.
Köszönöm a felvilágosítást... :R

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.