Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jó látni, hogy lassan átmennek a játékok dx12-re. Mondjuk a gépigény kb ugyanaz maradt mint az előző résznél. Remélem azért javul valmelyest a grafikája.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Blitz23 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Blitz23
tag

Eddigi trailerek alapjan keveset vagy egyaltalan nem, majd a kovetkezo next gen resz.

(#3) BoneDragon válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


BoneDragon
veterán

Azért a kábétól elég messze áll. Itt is csak a gépigény fejlődött, grafika maradt ugyan az. Végülis minek optimalizálni...

Sry, lusta vagyok megtördelni.

Hitman 2 system requirements
Minimum requirements:
OS: OS 64-bit Windows 7Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940Memory: 8GB RAMGraphics: Nvidia GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870DirectX: Version 11Storage: 60GB available space
Recommended requirements
OS: OS 64-bit Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10Processor: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHzMemory: 8GB RAMGraphics: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290Storage: 60GB available space

(#4) GodGamer5 válasza Blitz23 (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Már ez a rész is jön nextgen-re, attól, hogy a "régi" konzolokra is kijön... Ahogy nézem a gépigény is nőtt, úgyhogy szerintem kizárt, hogy ne fejlődjőn a lárvány.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) Chapel válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


Chapel
addikt

Ne viccelj, tudod jól hogy sok esetben főleg nagy címnél semmit nem jelent a nagyobb gépigény. El kell adni a hardvert, én nem jósolok nagy difit, látványosat biztosan nem.
Ha jól láttam ua a motor, szerintem is ua a látvány lesz. Nem csúnya, de valóban ráférne már egy upgrade így 2020 végén.

Bár engem elvesztettek valahol az eredeti 3-4. résznél. Ez az új sorozat meg szép, de még az első pályát sem vittem végig pedig neki álltam vagy 4-5x...egyszerűen nincs hangulata, hiába volt nagyon látványos, ment is szépen, de nem adta. (Vagy csak öregszem, tény, már kevés dolog hoz lázba, RDR2 is premier napos vétel volt és 25% körül töröltem, gyönyörű de csomó mindent nem értettem, pedig nem skippeltem tutorialt.)
Illetve ez már nagyon off de ez a hozzáállásuk (Hitman) hogy egyre kevesebbet adnak, de teljes áron, szét darabolva...nálam már a pofátlanság határa. Persze a piac diktál, amíg veszik, hülyék lesznek többet adni...

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6) yericho800


yericho800
aktív tag

lessz fejlődés grafikailag :K

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#7) oriic válasza Chapel (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Illetve ez már nagyon off de ez a hozzáállásuk (Hitman) hogy egyre kevesebbet adnak, de teljes áron, szét darabolva...nálam m2ár a pofátlanság határa. Persze a piac diktál, amíg veszik, hülyék lesznek többet adni..."

A szétdarabolást mire érted? Már az új Hitman 2 sem epizodikusan érkezett, és ez sem úgy fog.

Live-Die-Respawn

(#8) Chapel válasza oriic (#7) üzenetére


Chapel
addikt

ohh...my bad :B

Nem az volt egy korábbi cikkben hogy első "évad" meg második lesz ennél is...?
Ha nem, akkor én néztem be :R

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) oriic válasza Chapel (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem nem. A Hitman 1-nél (2016) volt több epizód. Ez nem tetszett népnek, majd jött Hitman 2 ami már egy nagy játék volt. Most jön a Hitman 3, amiben a folytatás új küldetései mellett minden korábbi misszió (Hitman 1-2ből) benne lesz. :R

Live-Die-Respawn

(#10) Chapel válasza oriic (#9) üzenetére


Chapel
addikt

aaa...szóval ez ilyen 3 in 1 lesz?
És normál áron?

...na jó, feladom, hol a csapda? ;]

Kösz! :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11) oriic válasza Chapel (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs csapda. Max annyi, hogy evig Epic Store-ban lesz csak kapható. Viszont PS4-en full PSVR támogatást kap, minden (Hitman 1-2-3) misszó végigjátszható lesz VR módban.

Live-Die-Respawn

(#12) Chapel válasza oriic (#11) üzenetére


Chapel
addikt

Nézelődtem a steam könyvtáramban, mit kéne játszani, nocsak észre veszem, nekem megvan a 2. rész. Hogy hogy, arra nem emlékszem...de elkezdtem, hmm, hát ez kellemes.
Mondjuk az meglepett hogy minden maxon 1080p a 1080 gaming kevés neki (cpu csak baktat 40% körül), de aztán elengedtem 1-2 beállítást a maxról, csak 4x szűrés és megvan a fix 60.

Hangulatos! Jó hogy szóba került :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.