Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) stangli válasza Rive (#3) üzenetére


stangli
senior tag

Bankot direkt nem írtam, több bankal is felvettük a kapcsolatot, csakhogy megértsd... ami engem felbosszantot, az hogy (amint írtam is) túlságosan is úgy állították be az egész hitel konstrukciót, hogy húúú de jó... hadd ne mondjam 30éves futamidőre... itt a srác felvilágosított olyan dolgokról amiről ezek a tanácsadó féleségek nem is beszéltek... annuitás? pfff mi az? előtörlesztés? hogyne megéri... aham akkorát buknák azzal a konstrukcióval ahogy nem szégyeljük, arról ne is beszéljünk, hogy sváci franban vagy euróban ment volna a kamat része de a tőke rész ft-ban... aham és átváltáskór mi van? mert amennyiben 30évre felveszem, akkor olyan nincs, hogy ne vezessék be az eurót ennyi idő alatt... egyszóval ha elő is akarok tőrleszteni mert minél hamarabb le akarom tudni a hitelt akkor kétszeresen bukok... csak hát racciónálisan végig kell gondolni, hogy a UL mit is takar magában, hányadik évre töltöd fel a töke részét... és ha euró lesz akkor a forintot ugyebár átváltják euróba és nem biztos hogy 250es árfolyamon hanem 150 ft-os árfolyamon oszt egyből kevesebb a pénz is és egy nagyobb összegnél ez qrva sokat jelent...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.