Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) dlaj válasza hirdeto (#4) üzenetére


dlaj
őstag

Hiába tudom én, hogy melyik gomb mire való, és hol van, sokszor csak tapogatom mint tót a p....
Ennél nekem már az is sokkal jobban bejön, ha a képernyő alján van, még ha helyet is foglal a kijelzőből. Kimondottan szerettem az LG G PRO 2-öm szabadon variálható gombjait a kijelző alján.

Viszont a notileden, és a világító gombokon kívül van most egy harmadik szempont, amire nagyon figyelek a telefon választáskakor. Nevezetesen az, hogy a hangszóró a telefon alján legyen. Újabban az is fontos lett, hogy az ébresztőhang teljes hangerővel bömböljön, ne fojtsa el a hangot a hátlapján pihenő telefon.

Ha mindhárom szempontot figyelembe vesszük eléggé leszűkül a szóba jöhető telefonok köre. Ezért választottam most egy olyan típust, ami nem friss ugyan, de minőségi cucc, és mindhárom kritériumnak megfelel. Sőt a rajta futó 4.4-es droidra is előnyként tekintek, mert gyerekjáték a rootolása, és biztos megoldható, nem úgy mint egyes 5.x fölötti telefonoknál. A kiszemeltért mindössze 40.700 forintot fizettem, és ha most sem kell csalódnom kedvenc webshopomban, akkor ez lesz a vége. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.