Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nap


nap
addikt

Ez egy az egyben lett atveve, vagy a pannon marketingesei diktaltak?
A plakatjaik viszont kivetelesen jok.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2) tildy


tildy
nagyúr

Az viszont idegesitobb , hogy sunyi modon arat emelnek gprsnel...
Bővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) Viktor0610 válasza tildy (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs igazad,már ha a régi Mobile Data 1 és a most bevezetett Mobile Data 3-at nézzük. Sajnos, most nincs előttem a régi csomagok díjszabása, de ha jól emlékszem, azokat is úgy változtatták, h. a havidíj/letölthető MB arány lényegesen jobb lett.
''Természetes'', h. ezután megemelik a keret túllépésekor esedékes díjakat.

Szerk.: Most nézem csak, a Mobile Data Startnál viszont tényleg durván emeltek...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#4) tildy válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen arra gondoltam én is. Data startnáál a csúcsidő 5 ft volt, csúcsidőn kívűl 2.5.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) PEPE85 válasza tildy (#2) üzenetére


PEPE85
senior tag

Ha jól megnézzük, akkor láthatjuk, hogy nem mindegyik csomag ára emelkedett.

Október 18-tól Bruttó 500Ft-ért nem 1MB-ot, hanem 3MB-ot kaphatunk(és még 10Ft-ot meg is takarítottunk), ezidáig 30MB 3.750Ft-ért volt, ezek után 50MB 1.990Ft lesz és a 250MB-os csomag 240Ft-al fog többe kerülni, mint most a 30-as. Ha valakinek ''csak'' 700MB most az adatforgalma már akkor is sokkal jobban jár az újonnan kialakított 1GB-os csomaggal.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#6) Viktor0610 válasza PEPE85 (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

tildy a Mobile Data Startra gondolt (val.sz.leg mert ő azt használja), ahol 60%-os volt az emelés mértéke. Na, ez azért durva...
Mondjuk, ha megpróbálunk PGSM-fejjel gondolkodni, azt eszeljük ki, h. arra akarják sarkallani az ügyfeleket, inkább használják a havi 3 MB-os forgalmat tartalmazó Mobile Data 3-at.

Samsung Galaxy A54

(#7) PEPE85 válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


PEPE85
senior tag

Én ezt értem, de ha csúcsidőn kívül használta eddig csak is kizárólag a szolgáltatást, abban az esetben is 500Ft-ért 2MB-ot használhatott, most pedig 3-at kap ezért a pénzért és akkor használja amikor csak akarja.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#8) tildy válasza PEPE85 (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Na igen, csak ha nem használtad ki a 2 megabájtot, hanem csak egyet, vagy felet... Akkor felesleges 500 Ftot fizetni ....Arról nem is beszélve, hogy egyik hónapban ygakrabban, máskor ritkábban használja az ember...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) PEPE85 válasza tildy (#8) üzenetére


PEPE85
senior tag

Mondjuk az azért elég ritka szerintem, aki használja ezt as szolgáltatást és 1MB alatt forgalmaz havonta, de hát tudod, valamiből nekik is meg kell élniük. :U

Watch 4k movies with Netflix :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.