Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elrood


Elrood
őstag

Épp egyik nap gondoltam rá, hogy miért nem kattantak rá a barbone rendszerek tervezői a pentium m-s rendszerekre. Biztos az ár miatt.

XC Cube EY sorozat nagyon tetszik.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2) #54715584


#54715584
törölt tag

nekem is teccik :))
kiadnám érte azt a 100e Ft-ot, az albérletbe tökéletes lenne :))

(#3) csudri


csudri
őstag

XC Cube EY nagyon bejön (elmorzsol egy könnycseppet).

(#4) engusz


engusz
veterán

Végre! Kezdésnek nem is rossz! Az EY tényleg jól néz ki. Kíváncsi leszek, hogy nálunk mibe fog fájni egy ilyen AOpen játékszer...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) djyangce


djyangce
tag

Csak azt nem szoktam érteni, hogy az ilyen alaplapokat miért nem olyan házba teszik, ami a számítógépes piac (másik) húzógáazatának az ízlésének is megfelel. Mert egy ilyen külsőt nem pakolnék semmi pénzért egy irodába.

Lehetne szép lapos házat, slim FD-vel és slim DVD-vel (akár íróval) ellátni.

''Soha ne becsüld le egy olyan furgon sávszélességét, amely kazettákkal telepakolva száguld az autópályán!''

(#6) WN31RD válasza djyangce (#5) üzenetére


WN31RD
addikt

Pont ezt akartam írni. Ezek a barebone-ok mind nem túl praktikus (és gyakran ronda) kockák... Csinálnának inkább valami extrém lapos/keskeny házat, azzal sokkal több helyet lehetne megtakarítani.

[Szerkesztve]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#7) Keitaro


Keitaro
addikt

Én azért bevállalnék egyet... :)

(#8) User64476


User64476
őstag

És honnan lesz bele pentium-m proci? Ilyet lehet venni külön?

(#9) engusz válasza User64476 (#8) üzenetére


engusz
veterán

Tény és való, hogy nincs minden sarki számítástechnikai üzletben P-M proci, de pl. az Acomp-ban lehet kapni. Bővebben: link. Csak egy picit körül kell nézni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10) twollah


twollah
nagyúr

A kep tanulsaga szerint csak 4xes AGP port van benne.

(#11) engusz válasza twollah (#10) üzenetére


engusz
veterán

Elnézegetve a külföldi teszteket, egyáltalán nem jelent hátrányt.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#12) Frigo válasza engusz (#11) üzenetére


Frigo
őstag

Olyannyira nem jelent hátrányt hogy már 6800-al szerelt Pentium-M barboneokat lehet rendelni de igény szerint lehet bele rakni X800Prot vagy akár XT-t is.

(#13) anaqer válasza twollah (#10) üzenetére


anaqer
veterán

''Nagy cucc.''

WN31RD:
Most mondanám, hogy a picoBTX-et nagyrészt ilyen iroda slimes gépekhez találták ki, de megint a nyakamon lenne a rezidens antibétéiksz liga... ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#14) djyangce válasza User64476 (#8) üzenetére


djyangce
tag

Igen, lehet.
A nagyker 43. heti árlistájában láttam Pentium M 715-755 modelleket, 47k-147k nettó áron. A 49. hetiben most nem látok, de lehet, hogy csak kifogytak.

''Soha ne becsüld le egy olyan furgon sávszélességét, amely kazettákkal telepakolva száguld az autópályán!''

(#15) WN31RD válasza anaqer (#13) üzenetére


WN31RD
addikt

(A BTX-ért én sem vagyok oda, de lépjünk át a témán.)

Hol vágnak hozzám jó áron egy picoBTX-es barebone-t?

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#16) anaqer válasza WN31RD (#15) üzenetére


anaqer
veterán

Nem tudom. Hol vágnak hozzád akármennyiért bármiBTX-es akármit?

Hír volt már ilyesmiről (Bővebben: link, de ez elég béna megoldás IMO) illetve van egy IDF-es szlájdsóm itt (Bővebben: link).

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.