Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elmo


elmo
aktív tag

Szoval o is NT alapu lesz? A 2000-es vagy az NT file rendszerevel?

(#2) Parci válasza elmo (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Win2k imho.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) TeMPuS


TeMPuS
csendes tag

En ugy hallottam, hogy Me alapu lesz 2000-esitve. Tele wizardokkal es rengeteg memoria igennyel.

--- ByE --- -----TeMPuS -----

(#4) Parci válasza TeMPuS (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Fúúúúj :D.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) gergoke válasza TeMPuS (#3) üzenetére

Nem! Szeretnék eloszlatni minden félreértést. Ez NT pontosabban W2K alapú termék lesz, szerencsére a Win9X/ME vonal végleg kihal a Microsoft-nál! Éppen ideje... :)) És az természetes hogy fog működni FAT, FAT32, NTFS és NTFS 5.0 fájl rendszerrel is, amiből csakis az NTFS-nek van értelme egy NT4/W2k/XP esetén... :))

(#6) TLoF


TLoF
csendes tag

Egészen pontosan a win2k engine lesz benne az XP-be (még a regszámok is egyeznek) és ez van nyakon öntve egy vadi uj Lunatic nevü grafikus shellel. Jobb nem lett csak a design változott meg megtámogatták a rendszert néhány új kernel modullal és kiszedtek néhány olyat amivel nem fog találkozni a rendszer. Ez most az olyan oprenszer ami aztán csak shell-t váltot....

TLoF

(#7) gergoke válasza TLoF (#6) üzenetére

Azért nem lett jobb mert már a Win2K is tökéletes... :-)) A brilliánst sem lehet tovább csiszolni... ;-)) Na jó ez nem teljesen igaz, de sztem a 2K nagyon is jó MS termék.

(#8) Adi


Adi
senior tag

Miutan lejart a visszaszamlalas, mindenki tokonszurhatja magat. :D

Amugy nemreg olvastam egy erdekes cikket, Slashdotrol volt ra link, hogy ezzel az uj shellel az m$ nem a Linuxot vette celba, hanem a Mac OS X-et.

Ha belegondoltok, az tenyleg egy durva rendszer Unix/Mach kernellel.

Bar szemely szerint ugy utalom a MacOS feluletet, mint a sz@rt. :D

ldm start-reconf primary

(#9) guest


guest
veterán

Erre jártam...
Nézegettem néhány a bétát, tapasztalat alapján inkább W2k. A build 2462a (Beta2) és az azóta megjelentek már/még nem zabálják rettenetesen a memóriát. Mondjuk, főleg hálózatos környezetben 256 Mb mindenképpen javasolt(víruskergető, tűzfal, hálózati applikációk, esetleg v.milyen + chat, na és a felhasználói programok), és ha v.milyen kép/video-buheratort is feltesz v.ki, akkor persze...

prohardver vendég

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.