Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Na majd szóljatok, ha van hozzá crack! :DD

prohardver vendég

(#2) Rozoga


Rozoga
csendes tag

Biztos jó lesz, meg szép is! De mibe fog ez nekem kerülni? Állítólag kell alá vas, rendesen.

(#3) Parci válasza Rozoga (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Gondolhatod, ha az egész hardver ipar ettől a cucctól várja a kereslet fellendülését :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) Zsiba


Zsiba
senior tag

Akkor az árak is felfelé fognak menni...

Kíváncsian várom, hogy mit fejlődött a windows. Vajon mennyivel csökken a kék halálok száma?!:))

''One Ring to rule them all...''

(#5) Hactor válasza Zsiba (#4) üzenetére


Hactor
csendes tag

Miért mennének fel az árak?
A fellendülést a nagyobb kereslet hozhatja meg.

(#6) Zsiba válasza Hactor (#5) üzenetére


Zsiba
senior tag

Nagyobb kereslet-csökkenő árumennyiség-növekvő árak.
De még az sem kell, hogy az árumennyiség csökkenjen. Ha a vevő rá van kényszerítve a vásárlásra, ha más nincs megveszi drágábban. És ezt a kereskedő is tudja...

''One Ring to rule them all...''

(#7) Parci válasza Hactor (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Zsiba jól beszél, ez sima közgáz :)
Többek közt a memóriagyártók is erre várnak, bár egyesek szerint nekik még van szűk 1 évük a "fellendülésig".

Fellendülni valóban a kereslet, és az árak fognak, én lelendülni fogok a korláton, ha az új cucc majd 1 fps-vel hozza be az Office-t egy 800MHz-es procin... :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) Adi


Adi
senior tag

Hoppá. Akkor gyorsan kell 4 db. 128 megás SDRAM-ot vennem az LX-es lapomba itthonra. :) De XP-t nem hogy rá, még a közelébe se teszek. :D Se más m$ cumót. :D

Kíváncsi vagyok, hogy ebbe mit és honnét loptak át - a la FreeBSD IP stack a Windows 2000-be. Még pár év és összelopnak egy használható operációs rendszert. :D

ldm start-reconf primary

(#9) gergoke válasza Adi (#8) üzenetére

Hát Adi a szoftveriparban nem szégyen a lopás, csak jó helyról kell és jó dolgot lopni... :) Na meg persze jól eladni és ebben el kell ismerned hogy verhetetlen a redmondi cég... :)
Személy szerint kedvelem is őket, és az XP tényleg fincsi cucc.

Zsiba

Az ún. BSD-k már a Win2000-et is elkerülik rendesen, szóval nem kell félned nem fog ez sem sokat fagyni. :)

(#10) Adi válasza gergoke (#9) üzenetére


Adi
senior tag

Lehet, hogy az XP "fincsi cucc" - de csak a m$ előző termékeihez mérten. Nézzétek meg a Mac OS X-et, Unix kernel (BSD, ráadásul most egy FreeBSD fejlesztőt is felvett az Apple) és a régi Mac felület - szerintem egy bambauser ettől jobbat nem is álmodhatna.

Tkp. az XP-ben nem is az zavar, hogy új m$ oprendszer, hanem a terméket körüllengő, erkölcsileg ugyancsak megkérdőjelezhető regisztrációs eljárások és az m$ Passport használata. Bár én úgyse fogom használni, aki hülye, az meg sz*opjon csak! :D

ldm start-reconf primary

(#11) ka87


ka87
csendes tag

Eddig is falták a memóriát az m$ cuccai szerintem most is fogják. Én személy szerint nem hiszem hogy fogom használni
a nehéz aktiválási rendszer miatt.
(-Szerintem ez az aktivációs rendszer hülyeség-)

(#12) guest


guest
veterán

Aki Hardcore Gamer volt, az mar ugyis beszerezte a 256 MB memoriat - annal tobb az XP-hez sem kell. Procibol sem kell eromu, en egy 700 MHz Celkan hajtom. Harom het alatt egyszer sikerult kiakasztanom, pedig nalam nincs lazsalas.
Ja, es a corporate editionnak nincs termekaktivizalasi process-e.

prohardver vendég

(#13) YaQZa válasza guest (#12) üzenetére


YaQZa
csendes tag

Ez boven igaz lehet, sot!Egy IBM300PL (PIII/667,128MB) egesz jol eldocog vele (ami amugy mar onmagaban is vicc, amikor szvsz ennek a cd-nyi szemetnek elfogadhatoan kene szaladnia egy 500as celevel, 128megaval).
Ami viszont a stabilitast illeti, nalam az Urban Chaos elso futtatasanak alkalmaval meghalt.
Nem kekhalal.
Nem mas.
Kep merev, meg a soft-off funkcio is halott volt... egymas utan ketszer :)

*** Upsz! YaQza szólt! ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.