Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ftc


ftc
nagyúr

K8M890 remélem nem Unichrome van benne
A mostani K8M800 megszivtam....

[Szerkesztve]

(#2) Niquis


Niquis
aktív tag

Keveset hallani ezekről a chipsetgyártókról manapság, főleg a VIA-ról. Tud valaki piaci részesedéseket?
Másik: vszínű ez is olyan DX9-es chip lesz, mint az Intel IGM900, szoftveresen futtatott VS-sel.:)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#3) ftc válasza Niquis (#2) üzenetére


ftc
nagyúr

nem szoftveressen szerintem

S3 Graphics DeltaChrome™ Pro
-DirectX® 9.0 engine
-Pixel Shader 2.0
- Dual pixel pipelines
- 128-bit 2D/3D engine
- 250MHz engine clock speed

És itt a nagytestvér...
[link]

(#4) Muton


Muton
addikt

láma kérdés: hol használnak nagy tételben VIA és SIS csipeket?
ezek vannak az alacsony árfekvésű teszkós gépekben és a hivatalok, cégek, iskolák stb csigalassú tucatgépeiben? :U :B

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#5) mirrmur válasza Muton (#4) üzenetére


mirrmur
aktív tag

nem. pl notebookokban. főleg. De egyébként valóban a tesco gazdaságos gépeket is előszeretettel épíik köré, illetve azért egy ilyen gép ami ezek köré van építve kellpő mennyiségű rammal megtámogatva elég lehet bármilyen word és excell futtatására az irodában...

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#6) tgabi333 válasza Muton (#4) üzenetére


tgabi333
tag

rengeteg turion fut sis-el.

De mi lesz az én Extreme 2-esemmel.. Egyébként a Vista nem csak max grafikán(aero vagy mi..) kéri a PS2-t?

(#7) engusz válasza tgabi333 (#6) üzenetére


engusz
veterán

De, képes szerényebb megjelenéssel futni, ha nincs meg a megfelelő hardver.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#8) nap


nap
addikt

Milyen dolog ma', hogy az ember nem egy alkalmazas miatt fejleszti a gepet, hanem a zoprencernek kell a vas.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#9) tgabi333 válasza nap (#8) üzenetére


tgabi333
tag

én egyetértek azzal, hogy az oprendszernek van mostmár ez előző hanyagolható grafikai kritérium helyett egy jóval erősebb igénye is.

Mostmár az új windows grafikai megjelenítése elért arra a szintre, hogyha nincs alatta hardver, akkor igen erőforrásigényes lenne szoftveresen megoldani a megjelenítést. Mivel pedig az oprendszerek nem elhanyagolható kritériuma a teljesítmény, ez azthiszem reális elvárás.

(#10) csizs válasza tgabi333 (#9) üzenetére


csizs
aktív tag

Én láttam most a vistát.szerintem nem jogosak a követelései a hardverrel kapcsolatosan.jokkal jobban is ki lehetne használni a 3d-s képességeket.vitázni lehet, de most fejlesztenenk egy 3d alkalmazást windowshoz, ami pl 306 fokos szögben tudja majd forgatni az ablakokat és átlászoság meg minden ott lesz és nem kell neki csak direktx 8.1 :) Na de hát ez a jövő elismerem.majd meglássuk

1x éve a prohardveren!

(#11) ftc


ftc
nagyúr

RC2-t felnyomtam egy K8M890-es chipsetes lapra...első szembeötlő dolog Vista aero nem megy...1-es osztályzatot kapott ami ugye azt feltételezi,hogy még a DX 9.0-nak sem fel meg..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.