Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neron


neron
csendes tag

Szép...szép... de hol lehet kapni ilzen integrált lapot ill. procit?
Engem is nagyon zavar a gépem zaja.

(#2) Parci válasza neron (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Interboard a magyar disztri...
[L]http://www.interboard.hu[/L]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) bali79


bali79
tag

Hi!
Szerintem sokkal több figyelmet érdemelnének az ehhez hasonló dolgok, mert nekem például már régen elegem van a ventillátorok hangjából (4 gép van a koleszszobában és olyanok mint egy-egy traktor)
Szívesen kipróbálnék egy VIA procival és Seagate Baracuda IV- gyel szerelt rendszert is!
VIA procersszorokat egyébként lehet kapni Mo-n?

Mindenre van félmegoldás!

(#4) guest válasza bali79 (#3) üzenetére


guest
veterán

mostanaban akartam a routernek hasznalt gepemet fejleszteni, egy via ra, kb 2 het keresgeles es telefonalgatas utan sem talaltam egy normalis helyet, ahol arultak volna ujfajta c3 ast... beszereztem egy celeron 850 eset, 100*8,5 helyett 93*8,5 ön van hajtva es az alap feszültsegböl visszavettem par tizedet. igy eleg ra egy fop32 es hutobordaja, aktiv hutes nelkul. ugyhogy megoldottuk a via problemat :D

prohardver vendég

(#5) guest


guest
veterán

http://www.interboard.hu

Parci: Hát, ennek a cégnek a weboldaláról annyit, hogy a professzionalitását, csak az informativitása tudja alulmúlni...

MG.

prohardver vendég

(#6) Adi


Adi
senior tag

Ha ez elég megbízható, akkor ettől a co-lo szolgáltatók fogják a seggüket a földhöz verni örömükben. :D

ldm start-reconf primary

(#7) guest


guest
veterán

telenyomni ramm-al, meg egy notebook vinyo, egy saját házat építeni hozzá, és kész az otthoni csoda :)
ja, meg egy adsl, vagy kábelmodem...

prohardver vendég

(#8) Parci válasza guest (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Most mit csináljak, ez a weblapjuk. De ők a magyar disztri, szóval ha van infó ilyesmiről, ők biztos tudják.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) 9CS


9CS
senior tag

A Májusi PCWO**D-ben van egy írás róla szal tényleg nem egy villám, de sok-sok mindenre jó. Pl.:DVD-t is lehet nézni vele, de egy Cel 266??? agyonveri, de a 800-as biztos. Nem emlékszem pontosan mivel állt szemben a teszt alatt, de ez a gyengébb VIA apróság. Ár sajna ott sincs.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#10) 9CS válasza 9CS (#9) üzenetére


9CS
senior tag

P.: DVD :DDD

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.