Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kowk


kowk
tag

azt jol latom ,hogy LPC slot helyett LPC slut van irva? :D :C

(#2) Yutani válasza kowk (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

''Slut''-ot látok én is. De mintha az mást jelentene, ami összefügg egy (eléggé) kellemes időtöltéssel... :D

#tarcsad

(#3) kowk válasza Yutani (#2) üzenetére


kowk
tag

hat hiaba, ''fullextras'' alaplap :D :D

(#4) csibor


csibor
őstag

Kár hogy nincs agp.Pedig ezért veszek uli-is lapot.

(#5) Adi válasza kowk (#1) üzenetére


Adi
senior tag

Pont ezt akartam megjegyezni én is, ROTFL. :D

ldm start-reconf primary

(#6) Niquis válasza kowk (#1) üzenetére


Niquis
aktív tag

Nekem is rögtön szemet szúrt!:D Valaki naon vicces fickó az ULi-nál:) (ez a cég a volt Ali egyébként?)
Jócskán megkönnyítette az AMD a chipsetgyártók helyzetét ezzel az integrált RAM-vezérlővel:) Most már ''csak'' a perifériák felé kell optimalizálni, és ez a chipset elég jó úton jár ehhez. Biztos elég olcsó is lesz. BTW, mi az a két, nyilakkal letakart slut(:D)-szerű valami az Epox lapon?

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#7) _cirmos_


_cirmos_
őstag

A rendelkezésre álló PCI Express vezetékek egyszer x16 vagy kétszer x8 arányban oszthatók ki a grafikus rendszerek, illetve háromszor x1, vagy egyszer x4 arányban az egyéb bővítőmodulok számára.

csak nekem nem stimmelnek a számok?

(#8) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Ebben a chipsetben pont az a szép, hogy párosítható a 1695-tel is. Jobban mondva, a 1695 párosítható mind a 1567-tel (AGP 8x) mind a 1697-tel (PCIE). Így párosítva lesz képes SLI/CrossFire-re, már ha az ATi és az nV is úgy akarja.

(#9) Bgs válasza _cirmos_ (#7) üzenetére


Bgs
senior tag

A haromszor 1x meg csak stimmel, de az egyszer 4x mar egy kicsit santit...

Van ugyebar ket 16x sin, ami tud tobb szalat is, de ketto egyutt csak 8x megy, es van egy 1x sin.

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#10) #65675776 válasza _cirmos_ (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

Gyaníthatóan összesen 20 szabadon felhasználható sín van. 3x1 esetét viszont én sem értem. Lehet IRQ gazdálkodással függ össze.

(#11) Bgs válasza #65675776 (#10) üzenetére


Bgs
senior tag

Hat a 16x-be raksz 1x-es kartyat :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#12) NorDezs


NorDezs
senior tag

Szerintem aki SLI/Crossfire-ben gondolkozik, az valószínűleg nem uli chipsetes alaplapot vesz hozzá.

(#13) nap


nap
addikt

Papiron ez mind nagyon szep. Hiszem, ha latom. Csakhogy nem akarom latni. ;]
(Melyen belul meg mindig irtozom az Ali-tol.)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.