Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kígyó


Kígyó
senior tag

A 35 yo ár lenne! Így sok :O

(#2) Kígyó válasza Kígyó (#1) üzenetére


Kígyó
senior tag

De az a kutyus állat a dobozon! :D

(#3) Polesz


Polesz
addikt

Nem rossz az ár annak tükrében, hogy miket kapsz körítésként. Azért a dual shock kontroller nem piskóta, remélem nem a defiblirátor magyar elnevezése :D

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#4) Kígyó válasza Polesz (#3) üzenetére


Kígyó
senior tag

Én a kártyát néztem, mivel a plusszok nem érdekelnek. Akit érdekelnek biztos megéri, bár nem tudom mennyit ér egy ilyen duálsokkizé.

(#5) zsoltee10 válasza Kígyó (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

Viszont, ha meghirdeted, biztos lesz olyan aki megveszi a kontrollert.
Arra azért kíváncsi lennék, hogy minden kártya menni fog-e ennyin, vagy ez most olyan volt, mint ''az xy csapatnak sikerült tartósan 4GHz-en jártani egy p4-et...''
Azért odaírhatták volna, hogy konkrétan hány ns ram lesz a bolti kártyákon.

(#6) Genialis


Genialis
aktív tag

Majdnem 1 éve van DX9. Lassan elavul az is. Mit akarnak ezzel a kártyával?

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#7) xuldar válasza Genialis (#6) üzenetére


xuldar
őstag

Hja, elavul...igaz, hogy még csak egy tesztprogram használja ki a dx9-et, de már elavult...minden más program a dx8.1 után egyből a dx22-t használja, mi? Ekkora baromságot, hogy elavul...:(

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#8) Yutani


Yutani
nagyúr

''A ''Platinum Gamer's Edition''-t – ahogy ők hívják - impozáns hűtőrendszerének köszönhetően 290/675 MHz-es órajeleken tudta járatni a 3DVelocity csapata.''

LOL!

A Club-3D GF4 Ti4200 128MB Gamer Edition kártyámat 310/690 MHz-en tudtam járatni hiba nélkül... Pedig az egy tavalyi kártya, nem új kiadás... :))

#tarcsad

(#9) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

mi az a shokk kontroller...
annyira fasza a kártya hogy kontrollálni kell azt a shokkot amit az user kap?

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#10) Cathfaern válasza Yutani (#8) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, csak itt arról van szó (szerintem), hogy minden kártya megy ennyin.

(#11) Warlock_42 válasza GeorgeTerror (#9) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Playstationon a ''visszahatós'' padokat hívták így. Bizonyos game-eseményekre (pl. rámentél a kocsival a fűre) megremegett a kezedben a pad és lehetett neki örülni. Már Pc-n is volt pár ilyen kezdeményezés, kormány, joy.... valami őrült gyártó még egérrel is megcsinálta, ha linkre mentél vibrált a kezedben az egér. Hurrá. Újabb kihagyhatatlan szemét a világító színes-szagos ez-az mellé.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.