Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Villámgyors DVD-író a Pioneertől (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Pusztán a nagyobb sebesség miatt asszem nem éri meg, de legalább még lejjebb nyomja az A06 árát.

Aki hülye, haljon meg!

(#2) faster válasza L3zl13 (#1) üzenetére


faster
nagyúr

Meg esetleg a Plextor 708-as árát is. Végre jönnek a 8x-os írók. SZVSZ a 4x-esek ára jövő tavasszal már 25-30 alá fog menni.

(#3) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Valamikor tavasszal hallottam egy előadást egy LG-s emberkétől.
Többek között beszélt az LD optikai meghajtóiról és köztük a DVD írókról is.
Akkor azt mondta a 8x író már kész, de valószinűleg az idén már nem adják ki, ''gazdasági'' megfontolásból.

Aki hülye, haljon meg!

(#4) erdoke válasza faster (#2) üzenetére


erdoke
titán

Kérdés, hogy a DL írók áprilisi megjelenése milyen hatással lesz ezen készülékek piaci bevezetésére, illetve árára. Vajh milyen áron debütálnak a DL írók?:F
Érdemes megvárni őket? Az A07 tavaszi ára pl. a hír alapján 80e Ft-ra tehető, a Plextort már most is lehet kapni két év garival, dobozosan 70e-ért.

A legjobb aláírás a héten

(#5) tralala


tralala
tag

Hoi!

Noss szerintem meg leallnak szepen a 4x dologgal, es csak a 8x lessz gyartasban tehat nagyon nagy melysegbe nem fognak esni az arak :))
Ez mar olvashato volt a Pio honlapon 1 honapja is, hogy jon a kov evtol a 07, csak most jelentettek be hivatalosan :DD

(#6) L3zl13 válasza tralala (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem kezdetnek biztos drága lessz. A 300 olyró lehet reális.
A 4x-t pedig lehet még kapni egy jó pár hónapig szerintem.
Az A05/105-öt is sokáig lehetett kapni kifutó termékként az A06 mellett.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) zax válasza erdoke (#4) üzenetére


zax
tag

De a Plextor nem képes 8x-osan írni dvd-r lemezeket, míg a Pioneer igen. Ezért lehet drágább a Pioneer.

R.I.P. Pentium 4

(#8) fanatic


fanatic
aktív tag

Nemrég itt ph-n valaki ezt írta:

2x - 15 perc
4x - 8 perc
8x - 6 perc

Na ja! Érdemes megvenni???

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#9) erdoke válasza zax (#7) üzenetére


erdoke
titán

Elképzelhető, hogy a Plextornak is csak egy új firmware kell hozzá, az optikája és a motorja valószínűleg elég precíz hozzá, ha +-ossal elboldogul.:)
Talán ők is azért hagyták ki a 708-ból, mert még mindig nem fogadta el szabványnak a DVD Fórum a 8x - írást.

A legjobb aláírás a héten

(#10) erdoke válasza fanatic (#8) üzenetére


erdoke
titán

Elcsúsztál a párosokkal:
~ 4x - 15 perc
~ 8x - 8 perc
~16x- 6 perc

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Villámgyors DVD-író a Pioneertől (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.