Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) esteban


esteban
senior tag

Es mikor lesz mar olyan lap Europaban (is) amin van 4 ram foglalat (hasznalhato) ?

iBook + RedBull :)

(#2) marcee válasza esteban (#1) üzenetére


marcee
addikt

Stabilan?
Soha!

(maximum 486=fpm; p1=edo; p4=rambus; ill server-lap)

\m/

(#3) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Hát, ezt aztán telezsúfolták rendesen nyalánkságokkal! :D

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#4) Male válasza marcee (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Azért volt olyan más is: pl nekem az ABIT BX6-v2-ben négy memória van (128/133, 64/133, 32/100, 32/66 -os kombinációban, és mind más márka, ha jól emlékszem: M.Tec/Samsung/Hyundai/Texas), mégis stabilan megy, már 4 éve (bár 4 éve még 64+64+32+32 volt a felállás).

(#5) qud-5y


qud-5y
csendes tag

Ez igy sorban minden ok, szép meg stb, de az ára???????? Majd akkor lehet véleményt alkotni, bár szerintem egész jó márka a Gigabyte, akinek van ellenvetése szóljon.
:-)

Verés közben jön-megy a székláb.

(#6) esteban


esteban
senior tag

Arra kivancsi leszek , mikor lesz a boltban.


most olvasgatom az Abit oldalat es ott 4 blokk-ba csak akkor fogad el ramot, ha az regiszteres, es max 266-os ...remelem megy gyorsabban is :)

iBook + RedBull :)

(#7) csabbika


csabbika
csendes tag

Sz.tem farnkó a márka, csak nem tudom ezt válasszam vagy az MSI-t??? Meg van a depo.hu-n 7vrxp 23800Ft.ért áfával!!!! Azért az se rossz!!!! Sz.val szerintetek várjak az újra, vagy vegyem meg ezt??? Vajon sokkal jobb lessz, vagy csak épp hogy???? Esetleg Nforce2 a jobb választás??? Fene tudja, ha tudtok segítsetek!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.