Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kdz


kdz
tag

fúúúúú...első :)
pedig én csak kiváncsi voltam, mit szól hozzá erdoke :DDD

Never give up! Never surrender!

(#2) Thrawn válasza kdz (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Szerintem azt hogy túl kevés, túl későn...
on
Anno KT333-am volt, és sokakkal ellentétben nem volt gondom vele! Remélem ez használható lesz tényleg ATI-val és nVidia-val is! Épp most olvastam Crossfire+DFI cikket és kissé problémás volt a CF. Jó lenne egy olyan chip végre ami gyártól függetlenül is össze tud kötni 2 kártyát (ATI+ATI v nVidia+nVidia v S3+S3). Hajrá VIA! Nagy a lemaradás! Viszont van végre új déli híd!

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) janpotocki válasza Thrawn (#2) üzenetére


janpotocki
senior tag

Azt írják máshol, hogy technikailag semmi akadálya az SLI és CrossFire támogatásának, ''csupán'' az NVIDIA-nak és az ATI-nak tanúsítania kell a hardvert, meg biztosítani a driveres támogatást.

(#4) Balinov válasza janpotocki (#3) üzenetére


Balinov
félisten

na ennek az árának az 1%-a kéne nekem éves fizunak,amit a VIA-nak ezért ki kell csengetnie.
De várok már egy ilyen chipsettel szerelt,franyó kis sli képes S754-es lapra.
majd jövőre...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) thaler2 válasza Balinov (#4) üzenetére


thaler2
senior tag

Jövőre már sz.tem hagyjad a 754et :) üdv.

(#6) Thrawn válasza janpotocki (#3) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez még jól is kijöhet! Pl. ha nVidia megadja a támogatást, hogy minnél több karit el tudjon passzolni, akkor az ATI sem fog sokáig habozni! (remélem jól okoskodok) Mondjuk ATI oldalon kicsit égetőbb a CF elterjesztése és ez a VIA-s chip jól jöhet!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7) csudri válasza Thrawn (#6) üzenetére


csudri
őstag

Nekem is ez jutott eszembe, hogy ha az egyik megnyitja az utat, akkor a másik is megy vele, mert muszáj neki.

(#8) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Ezt megvárom VIA-s cuccaim voltak eddig is olcsóbbak szoktak lenni és nálam ez szempont!
Persze szempont ez az új délihíd meg 2 VGA-kari lehetősége is!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#9) erdoke válasza kdz (#1) üzenetére


erdoke
titán

Nekem már egy markolászható K8T890 v. 2.0 és az új déli híd kombinációjára épülő lap is megtenné. :)
Legkésőbb márciusban döntenem kell, és ha addig nem lesz megfelelő ATI vagy VIA chipsetes lap, akkor dühömben veszek egy Asus A8N32-Deluxe mobót. :D

A legjobb aláírás a héten

(#10) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Go VIA, go!
Legyen csak minél több remek chipset! (remélem, remek lesz ez is :B )

42

(#11) Balinov válasza thaler2 (#5) üzenetére


Balinov
félisten

khm...miért is ,te dilettáns intelreváltaniszándékozó? :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ez az ev a kesesek eve?!
ATi, VIA, satobbi...

Szvsz ezzel sokat markol keveset fog a VIA... Kozel egy evet kesik vele - ki tudja, meg minden, ja... ;] :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13) Balinov válasza bolondember (#12) üzenetére


Balinov
félisten

kiegészíteném a felsorolást a 13-ik havi fizetésemmel :O :O

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14) bolondember válasza Balinov (#13) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

es en meg mindig varom a 3ik negyedevi premiumom, akkor ez is ide tartozik, nem?!
;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) Balinov válasza bolondember (#14) üzenetére


Balinov
félisten

jogos.Lnézést,csak túl magas labda volt.

kíváncsian várom,hogy kishazánkban majd melyik gyártó lesz az első,akinek meg is lehet venni az új VIA chipsetes lapját.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16) bolondember válasza Balinov (#15) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vaze, ne kerj mar elnezest, en is csak lecsaptam a Te magas labdadat... ;]

Innentol mar tenyleg csak 2 dolog lesz kerdeses:
1-ar
2-teljesitmeny
3-mennyire lsz XF/SLI kompatibilis. Mert ha nem, akkor kukaba az egesz, nem kimondottan alternativa...
:DDD

szerk: rossz ''off''-ozas:)

[Szerkesztve]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.