Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

egyből lesz 1, illetve 2 féle lejátszó? ejjha. gyerekek, el leszünk kényeztetve. gonolom mindegyik full bugos lesz és 2 hét múlva kijönnek hatszor jobbak és ''dobhatjuk'' el a ''régit''.... alig várom :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) ^Bundi^ válasza orbano (#1) üzenetére


^Bundi^
senior tag

szerencsére engem nem fenyeget ez a veszély, hogy ki kéne dobnom a frissen megvásárolt 1000$ os kütyümet;)
majd ha 100$ lesz elgondolkodom raja;)

Nos Omnes Una Manet

(#3) GombócArtúr válasza orbano (#1) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

miért te meg szoktad venni a legújabb cuccokat? Egyrészt drága másrészt amit írtál, meg senki másnak nincs rajtad kívül, lemez esetében nem előny.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#4) FefeeX válasza orbano (#1) üzenetére


FefeeX
veterán

emberek, ez a cucc egyelőre felejtős, ezt a felső 10ezerből a butábbaknak gyártják, hogy azok mondhassák hogy van ''blúréjük'' és hogy félmilláér vettem és többet is fizettem volna... vagy hogy ''ez volt a legóccsóbb normális lejáccó... ja hogy ez tud mást is?''

(#5) PPeter válasza FefeeX (#4) üzenetére


PPeter
addikt

Miért kellene ehhez butának lenni? Vannak ám a világon olyan országok, ahol van tucatnyi HD TV-csatorna és abszolút nem luxus a Blu-Ray lejátszó/felvevő, Japánban két éve kapható (persze a most bejelentett védett műsoros lemezeket ezek a régebbi készülékek nem fogák kezelni).

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#6) kowk válasza PPeter (#5) üzenetére


kowk
tag

Péter, nem tudod, ez hír a sony XD-re is vonatkozik?

(#7) Sanya válasza PPeter (#5) üzenetére


Sanya
nagyúr

de mi magyarországon élünk, és ez ránk vonatkozik. professzionális írónak meg lemeznek pedig sejtem, mennyi lehetett az ára :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8) LordX válasza Sanya (#7) üzenetére


LordX
veterán

Nem értem, miért releváns egyáltalán, hogy egy professzionális író/lemez mennyibe kerül. Legyen gondja a próknak, mint pl. RTL klub, mokép, stb. megfelelő embere.

Ezek a lemezek nem arra letek kitalálva, hogy Kovács Béla erről nézzen hádétévét.

[Szerkesztve]

(#9) Sanya válasza LordX (#8) üzenetére


Sanya
nagyúr

végülis igaz, de vajon tényleg annyival volt jobb, mint a dévédé?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10) LordX válasza Sanya (#9) üzenetére


LordX
veterán

Vannak ilyenre dolgozó professzionális kamerák. (pl. hírgyűjtésre: riporter + kameraman kirohan vele a helyszínre..) Namost ha DVD-re dolgozna, akkor 15 percet tudnának felvenni HD-ben. Erre meg 2 órát. (Ne legyen kötözködés tárgya ez a két szám, nem tudom fejből, valójában mekkorák.) Nem igazán volt lehetőség kivárni, míg kijön a BRD, ezért csinálták meg ezt a lemezt.

(#11) fjfox


fjfox
csendes tag

Hali

Esetleg egy forrast fel lehetne tuntetni mert igy ez elege nehezen hiheto hir. Az elmult egy evben a pd illetve a raepulo xdcam eleg szep karriert futtot be, nagyon nincs is konkurenciaja. (sajnos)

FJ

(#12) Terminus_


Terminus_
aktív tag

Akkor ez most az XDCAM-eknél használt blue ray cuccra is vonatkozik? Bár furcsállanám, ha azokra vonatkozna...

-

(#13) PPeter


PPeter
addikt

A fejlesztését fejezik be, tehát a korábban beígért sokrétegű és tokból kivehető változatból nem lesz semmi (ezt majd a Blu-Ray-nél megoldják ha megéri a formátum), és 2007 után nem lesznek új meghajtók sem, lemez viszont 2014-ig (vagy még tovább is) elérhető lesz, mert nem vonhatnak ki csak úgy egy adathordozót a már kialakult professzionális szegmensből.

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.