Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ftc


ftc
nagyúr

Azért az uj északi híd megérdemelt volna egy SB600-at...

(#2) KngAlex válasza ftc (#1) üzenetére


KngAlex
tag

Biztos lefoglalta őket az x1900 minnél hamarabbi kiadása és arra már nem volt erejük hogy befejezzék időre.

(#3) HERR Z válasza KngAlex (#2) üzenetére


HERR Z
veterán

tényleg ugyanazok az emberek fejlesztik....
inkább az a baj hogy 5-6 crossfire lapnál még nincs többamd alá, ebből pedig 1-2 ha kapható itthon:(
intelnél már bezzeg van asrock is:D

(#4) KngAlex válasza HERR Z (#3) üzenetére


KngAlex
tag

Ja én is AMD-s crossfire alaplapra várok, de nem az ECS től mint ami tegnap megjelent, vagy AsRock-ra. :DD

(#5) HERR Z válasza KngAlex (#4) üzenetére


HERR Z
veterán

hát jah, az abit at8 az szimpi lenne, vagy még akár ebben a gyenge felhozatalban az asust is meg lehetne fontolni...a dfi meg horror áru...

(#6) KngAlex válasza HERR Z (#5) üzenetére


KngAlex
tag

Abit is meg ASUS is jó kis tuninglap, mert hát ugye A64=tuning, de a DFI-re nekem sincs pénzem :O

(#7) ALI_G


ALI_G
veterán

Renwick!
A cebiten kint lesztek? Vagy vki a PH!-tól? Esetleg összefoglaló hírek várhatóak, vagy vmi komolyabb? Nagyon érdekelne mit terveztek a cebit-re.

üdv.: ALI

(#8) Renwick válasza ALI_G (#7) üzenetére


Renwick
őstag

Engem senki nem hívott (eddig)... :(( :DDD

A többiekről nem tudok.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#9) ttgas válasza KngAlex (#4) üzenetére


ttgas
csendes tag

Én nem tudtam várni úgyhogy Ausztriából megrendeltem az ASUS-t. Egy hete jött meg és eddig az alábbi benyomást tették rám (crossfirét még nem próbáltam ki kártya hiányában):
-Az ULI 1575-ös déli híd nagyon jó, a seholsincs SB600 minden újítását tudja /SATA II, normális USB, stb./
- A BIOS-ban még egy sültbolond is tud tuningolni. Van bent olyan + opció mely %-os mértékben kifejezve generálisan húz mindent amit csak lehet. Felső határa 30%. A 3000 A64 + 2×512 TakeMS rammal ezt el is lehet vele érni.
- A lap elrendezése az egy PCIe×1 idióta elhelyezését leszámítva tökéletes
- olcsó /116 Euro+postaköltség/
Összességében nem bántam meg, hogy a ''régi'' crossfire lapot megvettem különös tekintettel a topik által hivatkozott hírre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.