Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ajándék tartalékakksi. (Laposüveg) :DDD
9 óra viszont szééép.
Noti mögötti bunkó, nem szééép... :(

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#2) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Ami az újratöltést illeti nem lesz olcsó sem egyszerű mert a 96%-os etanol is elég drága és mivel méreg (az is) nem akarnak nagy mennyiséget kiadni a patikák. Ráadásul baromira párolog. ;] Feltéve, hogy nem valami spéci keverékkel megy :D hanem tiszta metanollal.

[Szerkesztve]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#3) HEBI


HEBI
senior tag

Ezek az ''aksik'' az első ilyen fejlesztések amiket mi egyszerű userek láthatunk. Az lesz az igazi, amikor a régi aksikat lecserélhetjük!

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#4) eddie303


eddie303
őstag

Ekkora dobozban már csinálhattak volna 4 ütemü benzines generátort is :DD

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#5) Gregorius


Gregorius
őstag

Pincéér! Gyorsan egy felest, különben elvesznek az adataim! :D

(#6) 911


911
tag

persze és egy ilyen eldobhatós aksi kb feleannyiba fog kerülni mint egy rendes ...


[Szerkesztve]

''be-ba-be-bub-ble''

(#7) Vaanhool


Vaanhool
tag

Igen, nagyon drága. Az etil-alkohol 2 decije 840 Ft. körül van, de még az metil. Veszélyes is baromira, mert nem látod, hogy ég, csak azt érzed, hogy szarrá éget.

Előfordult már párszor, hogy néhány tudatlan megcsapolt egy vasúti szerelvényt az feleség/anyuka meg jó kis likőrt csinált belőle. Akinek nagyon izlett azt feldobta a talpát, a szeldebb családtagok meg igen súlyos látóideg-károsodást szenvedett...

Érdekes nagyon!

(#8) Hory


Hory
aktív tag

Ez a 9 óra üzemidő elég semmitmondó adat, mert teszem azt, egy alvó cpus és vinyós gép ma is simán megcsinálja.
Nem is szólva arról, hogy a 100 köbcenti az egy 10x10x1 cm-es tégla, semmivel sem kisebb, mint a ma használatos akkuk.
Oké, első generációs, de azért annyira nem jó.

És nem is beszéltem arról, hogy azért jócskán egyszerűbb töltőre dugni az akkut, és otthagyni éjszakára, mint állandóan metanolért rohangálni.

(#9) X-COM válasza Hory (#8) üzenetére


X-COM
nagyúr

én is épp erre gondoltam, ahhoz képest, hogy ódákat zengtek a dologról, elég gyengusra sikeredett első körben

persze lehet, hogy office futtatás közben jött ki a 9óra, de ezt kötve hiszem

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#10) velizare válasza Hun'reeth (#2) üzenetére


velizare
nagyúr

heh, nekem erről az jut eszembe, amikor a laborban gallium-arzenid egykristályt növesztettünk. mindkettő szipuzásába külön-külön is vígan bele lehet halni, és hogy még nagyobb poén legyen a dolog, mindegyik szublimál szobahőmérsékleten, mint az állat... :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) GhanBuri Ghan válasza Hory (#8) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Azert ez az elso kereskedelmi(?) uzemanyagcellas notebook, az elso kereskedelmi akksik se olyanok voltak, mint a mostaniak, akkor lesz igazi fejlodes, ha nagyobb lesz az erdeklodes es a verseny.
Nemcsak azert tud tobbet, mert tovabb tart, hanem mert az utantoltes is joval gyorsabb, mint az akksiknal, illetve konnyebb megoldani az utanpotlast, ha hosszabb ideig nincs lehetoseg konnektor melle kerulni.

A nagy durranas az lesz, ha autoknal is elterjed...

(#12) L3zl13 válasza Vaanhool (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

De ha esetleg müxik denaturált szesszel is, akkor nem issza meg senki, hacsak nem idióta...

Aki hülye, haljon meg!

(#13) Bgs válasza L3zl13 (#12) üzenetére


Bgs
senior tag

Mar csak a kerdes, hogy a cella hogyan reagal a szennyezodesre....

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.