Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Gyakorlatilag az USB-s külső házakban lévő elektronikát most egy kis műanyagba csomagolták a nagy helyett...

(#2) macilaci78 válasza Male (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És ez már nem az első eset. Már egy éve is volt hasonlóról Ph!-s hír, ám az még SATA-t nem tudott. Ez egy újabb ugrás. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) erdoke


erdoke
titán

Kíváncsi lennék, milyen szinten haldoklik ez egy SATA DVD-íróval. Vagy akár egy IDE-ssel. ;]

A legjobb aláírás a héten

(#4) Male válasza macilaci78 (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, van már pár ebben a kategóriában... [link]

(#5) sTERNI válasza macilaci78 (#2) üzenetére


sTERNI
senior tag

Egy éve már vettem itt a PH!-n olyat, amelyik sata-s volt. Annyira nem újdonság ez a cucc, maximum a backup gomb; olyat még egy hasonló terméken sem láttam. :)
(A gyakorlati hasznát azért vitatom :) )

[Szerkesztve]

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#6) macilaci78 válasza erdoke (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

IDE DVD-írót USB-re kötne tényleg halál, én egy fél éven keresztül 56 db DVD-lemezt és majdnem ugyanennyi CD-t b@sztam el rajta, aztán eladtam a romot is, a racket is külön-külön. :(((

sTERNI: Ja, azt én se várnám ki, míg egy 400Gb-os vinyót back-up-ol... ;] Vagy akár csak egy notivinyót. Gyakorlati haszna annyi van, hogy ha nincs mobile rack, vagy nincs lehetőség mondjuk a matricázott gépbe berakni a vinyót, és nincs kedvünk USB-s rackkel (ugye 2,5'', 3,5'', 5,25'', Sata vs IDE) marháskodni, akkor jól jöhet, de annyira szűk ez a réteg... Nem kevesen áldják az ilyen termékeket, de meggazdagodni ezen nem lehet. :D

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) erdoke válasza macilaci78 (#6) üzenetére


erdoke
titán

Van olyan keret, amivel megoldható, de nagyon keresni kell. A FireWire + USB keretek általában jobbak ilyen szempontból.

A legjobb aláírás a héten

(#8) macilaci78 válasza erdoke (#7) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van olyan keret, amibe akár a 2,5''-5,25'' is belemegy, akár IDE, akár SATA és megfizethető árban, könnyen, akár csavarhúzó nélkül is szerelhető? Ja, és mondjuk még halk hűtéssel is el van látva? Ó, tudatlan én! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) erdoke válasza macilaci78 (#8) üzenetére


erdoke
titán

Minden 5,25-ösbe belemegy a 2,5-3,5-ös. :D

A legjobb aláírás a héten

(#10) atuci


atuci
senior tag

Ha valaki esetleg nem tudja kivárni a mo-i megjelenést, akkor nálam megveheti a backup gomb nélküli verzióját a cuccnak (max adok hozzá egy egérpadot :DDD )[link]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#11) waverider


waverider
senior tag

álá scythe kama connect, csak az jobb :DDD

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#12) sza.sa


sza.sa
tag

Mi a cégnél a szervizben használjuk az AC Ryan Udrive-ot, soxxor kényelmesebb az adatmentés pl. laptopról, Dos alól az acronis is kezeli...

sza.sa

(#13) Eli


Eli
csendes tag

Igen univerzális hogy ne csak azt nem veszik figyelembe hogy az ember hordaná is egyre több a kábel meg ki szeret cipelni egy tápot, ehhez képest fel kaptam a vinyot és vittem
és az 1700ft rackba kitűnően működőt hol az előre lépés ? :W
ui:esetleg itt lehet nézegetni de valami mindig hiányzik
http://www.satagear.com/SATA_Single_Drive_Cases.html

[Szerkesztve]

(#14) george11


george11
senior tag

Ilyen cuccot a m@stralban is lehet venni 4500Ft -ért ...
Nem Sharkoon, hanem nemtommi, de ugyan ez a téma :)
Én beneveztem egyre nemrég, és elég korrekt. IDE vinyóra 35K körül másolgatok vele.
SATA-t és a noti vinyó részét meg nem volt alkalmam tesztelni :B

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#15) macilaci78 válasza erdoke (#9) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, ATA, de 2,5''-ra már átalakító kell, SATA-nál megint buku a szitu. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16) Szanya


Szanya
tag

Aszonnya néhány hét. Az mostanra pont letelt. Hol lehet kapni?

''Szanya csak egy van.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.