Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Univerzális DVD-író az LG-től (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Zoz


Zoz
őstag

Na végre :)

(#2) cseze válasza Zoz (#1) üzenetére


cseze
csendes tag

na ja, de mennyibe fog kerülni? és mikor lehet nálunk kapni???
ezek még kérdések... :F

(#3) Surranó


Surranó
aktív tag

12x ír és 10x olvas? :C

(#4) Surranó válasza cseze (#2) üzenetére


Surranó
aktív tag

130.00 EUR = 32,636.05 HUF
150.00 EUR = 37,656.99 HUF
(www.xe.com)

erre asszem rájön kb az áfa. hogy meddig kell várni... LG-re én nem szoktam :t

(#5) marcee


marcee
addikt

(Nagyon tetszik, hogy végre táblázatban vannak a sebességadatok, mert már kezdett olvsahatatlanná válni folyószövegben)

\m/

(#6) And válasza Surranó (#3) üzenetére


And
veterán

Ez tényleg furcsa adat. A másik érdekesség az 5x DVD-RAM írás. Létezik egyáltalán olyan lemez? Nemrég még a v2.1-es (3x) RAM-lemezt is alig lehetett beszerezni..

(#7) Batman válasza Surranó (#4) üzenetére


Batman
őstag

Hali!

Megéri várni egy kis idot mig majd lejebb megy az ara picit vagy vegyek most egy Nec-et vagy Pio-t?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#8) DonLeo


DonLeo
senior tag

Szerintem érdemes lesz megvárni amíg fogják tudni írni a ''-''-os DL lemezeket is. Fölösleges rögtön áttérni.

''Az írási hibák elkerülését 2 MB puffer segíti.'' Húha az jó sok. A 2x-4x-es írókba, sőt már a cd írókba is ennyi van. Itt inkább a buffer underrun védelem segíti az írási hibák elkerülését szvsz, nem ez a 2 mega puffer.

Mondjuk nekem már a yamaha 16/10/40-es scsi cd újraírómban is 8 mb puffer volt.

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#9) jerry311


jerry311
nagyúr

Képzelt DVD vásárlás.

- Kónapot!
- Csókolom. Kérek egy ilyen hűdeszuper LG DVD írót.
- Tessék, 140k HUF ha más nem lesz.
- Még kérekszépen 20 db üres DVD lemezt is a kétrétegűből.
- Hogy mit? Olyat még a nagykerben sem láttak a gyártók árlistáján. Ne vicceljen már velem!
...

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#10) J.J. András


J.J. András
őstag

mikorra várható a Mo-i megjelenése ?
mennyire nyomja le a mostani MultiDVD író árait ez ?

-használ valamelyikőtök LG 4082B-t ??? ha igen, lecseréled erre a 2rétegű íróra ?

[Szerkesztve]

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#11) DeX|


DeX|
tag

hi! nah végre megérkezett a várva várt hír:) az LG hozta a szokásos formáját:DD sztem nem érdemes lecserélni a régi írót mert sose lehet tudni hogy menyire megbizható lesz az uj író de sztem biztos jo:) eddig az összes irom olvasóm LG volt és sztem lesz is:)

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#12) Sutter_Cane


Sutter_Cane
tag

ez eddig szép és jó, de hol vannak a kétrétegű lemezek? mennyibe fognak kerülni? és miért csak a +-osból van 2 rétegű?

(#13) DeX| válasza Sutter_Cane (#12) üzenetére


DeX|
tag

biztos hogy azok is pár héten belül jönnek de ugytom külföldön már lehet kapni. azt hogy miért csak +os az meg jokérdés:) emgem különösen nem érdekel sztem a +os megbizhtóbb és jobb mint a -os.:))

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#14) hobizoli válasza DeX| (#13) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez miben nyilvanul meg:U...?



hobizoli

több drón kell ;P

(#15) Sutter_Cane válasza DeX| (#13) üzenetére


Sutter_Cane
tag

igen, azt én is hallottam, hogy a +-os megbízhatóbb, de sajnos sok régebbi lejátszó nem tud csak ''minusz''-ost olvasni :(

(#16) DeX| válasza Sutter_Cane (#15) üzenetére


DeX|
tag

jah hát a régi lejátszok sajnos ilyen téren elavultak:( de sztem a +os bőven elég lesz mert mire kijön a -os meg majd a DL +/- RW lemezek és a hozzájuk tartozó írok addigra már lassan a BlueRay is jön:)

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#17) DeX| válasza hobizoli (#14) üzenetére


DeX|
tag

hát a http://www.ddvd.de oldalon már vannak infok meg hogy érkezik DL lemez szal sztem ide is megjön mivel van itthon már nálunk is DL író a boltokban pontosabban a sonynak az írója és pár héten belül követi a többi is:)

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#18) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Hogy minek variálják az előlapot nem tudom. :F Remélem rámegy a régi előlap, mert nincs kedvem megint feketére vadászni. :Y

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#19) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Hello!
Két menetes DVD-t írtam.
Miért nem látja az explorer a második menetet, miközben a Nero meg látja?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#20) DeX|


DeX|
tag

milyen lemezre irtál? és expoler menyit lát hágy giga van a lemezen?
jah és milyen íróval írtad?:)

[Szerkesztve]

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#21) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Képzeljétek el a gép kb. 3. újraindítása után már működött.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#22) fokukac válasza Surranó (#3) üzenetére


fokukac
nagyúr

megesik az ilyesmi...

nekem pl. van egy 48x plextor cd-íróm. elvileg 48-szorosan ír, de a firmware szerint ''csak'' 40-szeresen olvas, biztonsági okokból. Ki érti ezt....?

--------------------------------

Ami pedig a puffert illeti : az a 2 Mb tényleg nagyon kevés, pláne, ha ahhoz hasonlítjuk , hogy az imént említett plextor cd-íróban is 4 MB van....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23) ollie válasza fokukac (#22) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyílván azért, mert 48x sebességen már könnyebben robbannak szét a rosszabb minőségű cd-k. Viszont azok, melyek 48x írásra vannak gyártva, nem robbanhatnak szét írás közben ekkora sebességnél.

***

(#24) Surranó válasza ollie (#23) üzenetére


Surranó
aktív tag

valami olyan trükk volt a nemtomki firmware-jében (talán az én TEAC-emhez is volt valami segédprogi), hogy csak akkor engedi a nagy szpídet, ha Ctrl-t nyomod, miközben becsukod az ajtót... vagy ha nem betolod, hanem a gombbal csukod? :U

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Univerzális DVD-író az LG-től (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.