Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PostMan


PostMan
csendes tag

A téma eleve off topic.
Ettől függetlenül -azaz ezen belül-, ''off topic''-ba teszem a hozzászólásomat.

Remélem, teljesen szükségtelenül kérem, amit kérek, de mégis:
Nem tartanám korekt hozzáállásnak, ha olyan jellegű hozzászólások jelennének meg, hogy ''mi köze ennek a PH!-hoz'', vagy ''miért fizessek másnak, ha magam is alig...''. stb.
Aki így gondolkodik, az ne szóljon hozzá és ne ajánljon fel. Mindkettő ingyenes.
Aki pedig megteheti, és úgy gondolja, az tegye.

Köszönöm.

megszűnt user: PostMan

(#2) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Uhm... hát nem is tudom, hogy kezdjem. Én szeretnék segíteni, részemről 4-5 ezer forint teljesen korrekt, főleg, ha tényleg oda megy a pénz, ahova az meg van hirdetve, mert becsapva sem szeretném érezni magamat. És utálom azokat a közvetítő cégeket, melyek leszippantják a beküldött pénzek bizonyos százalékát. Azon a telefonszámon kiküldik postán a címemre a csekket?

Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) MarKoo válasza Vikthor (#2) üzenetére


MarKoo
őstag

Igen szerintem is ''korrekt'' ez az összeg. Azthiszem hívom is őket kérni egy csekket. :U
Az a mondat a legelején szerintem nagyon szomorú, mivel teljes mértékben tükrözi a katasztrófa eredményét. :(

[Szerkesztve]

(#4) Vikthor válasza MarKoo (#3) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Most hívtam fel őket, és már küldik is a csekket. Én ennyit tudok csak adni most... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5) Parci válasza Vikthor (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Az aggodalom jogos, de szerencsére az UNICEF elég nagy, komoly szervezet.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) Intelligencs

Vajon az OTP-s internetbankommal át tudok utalni a számlára?

The Amiga, Born a Champion

(#7) Digital válasza PostMan (#1) üzenetére


Digital
addikt

az utolsó két sort olvasván..nincs mit mondanom

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#8) dabadab válasza Intelligencs (#6) üzenetére


dabadab
titán

Igen.
Amugy nem csak Unicef van, en pl az Okomenikus Szeretetszolgalatnak utaltam, mert ok is ott szoktak lenni mindenhol, ahol baj van.

DRM is theft

(#9) And válasza Intelligencs (#6) üzenetére


And
veterán

Az OTP Direkt bejelentkező oldalán is (Bővebben: link) fent van három számlaszám: a UNICEF, a Baptista-, ill. a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet számai. Ha ezek valamelyikére utalsz, a bank átutalási díjat sem számít.

(#10) micro


micro
addikt

A Magyar Vöröskereszthez is lehet utalni.
Én oda utaltam a pénzt, mert bennük feltétel nélkül megbízom.
Az Unicefben is, de pl a Blikkes számlaszámra nem szívesesen küldenék...
De ezt lehet, hogy csak a rossz előítéletem mondatja velem..

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#11) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Az alábbi honlapon összeszedték, hogy néhány fontosabb szervezet hol gyűjti az adományokat.
Bővebben: link

A Matáv adományvonal is működik. Aki jan. 31-ig hívja a 1749-et, az hívásonként 200 Ft-tal támogatja a szökőár áldozatait. Ez egy hete működik, és eddig 50 millió forintot gyűjtöttek így össze. Ez a saját adományod, de a Matáv ingyenesen működteti a szolgáltatást, tehát nem nyúl le belőle semmit, hanem 200 Ft-ot elvesz tőled, és 200 Ft-ot juttat el oda, ahova kell.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) V.ki


V.ki
aktív tag

Én azt tom erre mondani,hogy szánalmas(mármint amit a média csinál belőle)
Naggyon szomorú dolog,adnék,ha tudnék :(
Sajnálom azokat a gyermekeket,akik apját-anyját elveszettete
a híradónál 3 percig álltam vigyázba'
Részvétem :(

(#13) Stimpy válasza Parci (#11) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Ez a matávos megoldás tetszik,fel is hívtam gyorsan.Amúgy meg leginkább a baptistákban bízom a leginkább és feltétel nélkül.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#14) Stimpy válasza V.ki (#12) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Ebben nagy igazság van,ertéell + tévé2 sztoin meg lassan szenzációt csinál belőle,meg az összes szennylap és csatlósaik.Én is azért telefonoztam,mert sajna kp-m most nincs.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#15) V.ki válasza Stimpy (#14) üzenetére


V.ki
aktív tag

tényleg esemény,de azért ennyire túlzásba nem kéne vinni.van az ottaniaknak így is épp elég bajuk.
De miért kell ennyi ÁRTATLANNAK meghalni??:(:O

(#16) azzio válasza Stimpy (#14) üzenetére


azzio
aktív tag

a médiának (retekklub meg a tévékettő szerintem nem az, de akkor is így hívják) az egyetlen dolga ezzel kapcsolatban az lenne, hogy tájékoztasson minket a lehetőségről, hogy segíthetünk, és persze arról az eseményről, ami miatt segíteni kell. de amit ezen felül már művelnek, azért mindenk a ***** ******.
Egyébként nekem is a Matávos verzió tetszik a legjobban, annyiszor utalok át 200Ft-ot, amennyiszer akarok, és még megmozdulnom se kell hozzá :)

(#17) dabadab válasza Parci (#11) üzenetére


dabadab
titán

''Aki jan. 31-ig hívja a 1749-et, az hívásonként 200 Ft-tal támogatja a szökőár áldozatait.''

Azt nem tudja vki veletlenul, hogy ezen van-e AFA? (Mert regebben szokott lenni)

DRM is theft

(#18) #57764352 válasza dabadab (#17) üzenetére


#57764352
törölt tag

Ha jól tudom, akkor ez Tréfamentes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.