Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

A GGW-H10N egész kedves kis darabnak tűnik. :) Sejtésem szerint az ára is csillagászati lesz egyenlőre. Mindenesetre a logók gyülnek az előlapon.. lassan elfogy a felhasználható hely :D

(#2) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ejha! Az LG bekeményített! Most jöhetnek a flame-k , hogy xar! :D Sztem eddig is jo volt, és nem csalatkozok benne.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3) orbano válasza DarkByte (#1) üzenetére


orbano
félisten

30-40ezer lesz szerintem kezdésnek...

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) #95904256


#95904256
törölt tag

Simán USB portról pörköl?
Táp nélkül?! Ez döfi... :)

(#5) kraftxld válasza orbano (#3) üzenetére


kraftxld
nagyúr

BR író? :Y

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6) Thrawn


Thrawn
félisten

Szép az a külső író :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7) pjani


pjani
tag

Szép, szép, de már túl sokszor sz@rt be a környezetemben LG...

Do you see what happens, Larry? Do you see what happens, Larry?! - The Big Lebowski

(#8) PPeter válasza DarkByte (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Egyenlőre semmiképp, legfeljebb egyelőre. :DDD
Szerintem bruttó 160-170ezer környéke.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#9) dchard


dchard
veterán

Szerintem inkább egy olyan készülékre lenne szükség, ami HD-DVD-t ír, és BD-t olvas, mivel az írható nyersanyag érezhetően olcsóbb lesz HD-DVD-ből, mint BLu-Ray-ből. A versenyt persze az ár (kapacitás/ár) arány fogja eldönteni, meg hogy melyikből olcsóbb/megbízhatóbb az író készülék.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#10) Hani válasza pjani (#7) üzenetére


Hani
aktív tag

Nekem eddig szerencsém volt velük, ráadásul olyan korongjaimat is beolvasták, amit mással nem nagyon sikerült.. Ha nem lesz horribilis ára, lehet, hogy gondolkozom rajta.

(#11) Thrawn válasza pjani (#7) üzenetére


Thrawn
félisten

Hm nekem eddig csak LG CD/DVD író/olvasóm volt de egyiknek sem volt semmi baja. Lehet szimplán csak mázlim volt :) Sok olyan lemezt is beolvas amit más nem. Ja és tud DVD RAM-ot írni, bár azt sosem használtam még, de jó ha van, ki tudja :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12) Balage76


Balage76
senior tag

https://www.pcworld.hu/story.php?sid=6728

Tegnap óta a nagykerekben elérhető... :)

(#13) DarkByte válasza PPeter (#8) üzenetére


DarkByte
addikt

Wopsz, szépen elírtam :B

És igen, ilyen árra gondoltam. Nekem ez is eléggé csillagászati :D Igazság szerint valahogy a Blueray felé jobban húz a szívem, de az sosem baj ha HD-DVD-t is lehet valamivel olvastatni. Szóval ez a meghajtó egy jó választás lenne 30-40e ft os áron.. majd pár hónap (év?) múlva.

És mellesleg jelenleg a második LG íromat koptatom, az első CD író szimpla elhasználódás következtében halálozódott el tesóm gépében már csak szinte olvasóként használva (elkezdett úgy tenni mintha jelen sem lenne a rendszerben), a jelenlegi LG DVD írómmal pedig egy Arita lemezekkel való problémázásától eltekintve (amit mellesleg egy firmware frissítés javított) nincs gondom.

(#14) orbano válasza DarkByte (#13) üzenetére


orbano
félisten

Bluray, ha már annyira húz a szíved...

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) Kinder


Kinder
senior tag

szerintem még pár hónap ( hét ), és itt vannak mindent író ODD-k is
kis szerencsével év végére elérik a 30-40-50k-s árat, az pedig már megfontolandó lesz :)

(#16) Hun'reeth válasza Kinder (#15) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Én is inkább megvárom ezt a fomátumháborút is. Úgyse lesznek még elérhető árban ezek a cuccok egy ideig. Legalábbis nekem a 40-50e nem éri meg.

A külső író tényleg kellemes kinézetű csak sajna sok rossz tapasztalatom van az LG ODD-kel.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#17) t72killer válasza Hun'reeth (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha sokat írsz, 40k már megérheti: egy single layer BLU felér kb 5 normál DVD-vel, ha az ára kevesebb lesz, mint 5x annyi, akkor megérte az üzlet.

Bár egyelőre még csak álmodik a nyomor... BLU író 40k-ért... :U :(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18) Balage76 válasza Kinder (#15) üzenetére


Balage76
senior tag

Végfelhasználói áron nem lesz év végéig 100e Ft alatt BluRay vagy HD DVD író... ez biztos. Inkább a 120-130e Ft a valószinű. Még ez is 350-400 USD-s árat jelentene a 700-800 USD-s árral szemben, a nagykerekben...

(#19) t72killer válasza Balage76 (#18) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A newegg.com-on 600$ körül van most, ami €urolandban 600€=150kHUF. Én esélyesnek látom karácsonyra a 100kHUF-t, bár necces :U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) Balage76 válasza t72killer (#19) üzenetére


Balage76
senior tag

Nos, az USA-ban én is vásároltam PDA-t átszámolva 75e Ft-ért, amikor itthon éppenhogy megjelent és 140e Ft volt a bolti ára...
Én is vennék 2600 USD-ért 46''-os 1080p-s LCD TV-t, itthon vajon miért 7-800e Ft ugyanaz?

Inkább itthoni, esetleg németországi árakkal számolj szerintem, mert ez a reálisabb.

(#21) t72killer válasza Balage76 (#20) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az a fura, hogy nem minden cucc annyira drágább USA-ban, mint EU-ban. Pl ha a PC belét alkotó proci-VGA-RAM-LAP-ot nézed, kb az 1USD-1EUR irányadó, viszont pl az LCD TV-knél és a nagy TFT-knél (a dell 30''-os-át néztem a multkor) kb 1USD->1.5€ :Y !!!
Vérlázító :(((

(uj info: a dell deutschland észrevette, h nem fogy az 1880€-s moncsi, így levitték az árat 1413-ra, ami már majdnem megfelel at 1€-1$ alapelvnek:)) - akciósan érdemes vásárolni, csak sajna az otthoniaknál nincs értelmes akció sem, csak kiírják reklámcélból:()

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.