Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsiba


Zsiba
senior tag

Komolyan várom már mikor készül ennek el az 1500 részes TV-sorozat változata!!! :)

''One Ring to rule them all...''

(#2) emvy


emvy
nagyúr

Parci Válasz | Email | 2001-03-15 16:32:00

ATi? MÉG van esélyük. De már nem sokáig. Nevetséges, hogy évek óta nincsenek normális driver-eik. A 3dfx-nek is sok esélye volt. A Rampage végre bejöhetett volna. 300 USD, brutális teljesítmény. Elfogyott a pénzük, pont addigra. Elcseszték. Imho az ATi is el fogja. Matrox-ot meg nem érdekli, még. Én úgy látom, hogy az nVidia komolyan gondolja, amit a Roadshow-n mondott: ''We want to be all that is graphics. If there is anything on Earth that has graphics, we want it to be powered by nVidia''.

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=2[/L]

:P

while (!sleep) sheep++;

(#3) Ploszi


Ploszi
senior tag

mi nem felejtünk :) meg nem is fizetett nekünk az Nvidia :(

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#4) Parci válasza emvy (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Éltek vele, az utolsó pillanatban. Jól tették, jobb egy duopol piac, mint egy monopol. A helyzet azóta annyit változott, hogy most már a Matroxot is érdekli, csődközelben lesznek/vannak...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) neduddki válasza emvy (#2) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nme kene Nekd veletlenul magneses tereket tanulni!!!!
Usgyi visssza a konyvhoz es leszallni ageprol!!!!

udv

neduddki

:-))))))))))))))))))))))))))))))))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6) emvy válasza neduddki (#5) üzenetére


emvy
nagyúr

/OFF
ideültem 2 percre...elég esélytelen a végefelé az anyag, és ez frusztráló.:(
/ON

while (!sleep) sheep++;

(#7) nap válasza emvy (#6) üzenetére


nap
addikt

Van egy-ket targy, amit csak ugy lehet megcsinalni, hogy megtanulsz egy-ket anyagreszt, es azt fogjak kerdezni toled.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#8) emvy válasza nap (#7) üzenetére


emvy
nagyúr

:(
hát. meglássuk.ez 1xűen nem fér a fejembe.


na ennyit az offtopicról.

while (!sleep) sheep++;

(#9) csabika25 válasza emvy (#8) üzenetére


csabika25
aktív tag

OFF

A harmadik félévre már határozottan érthetővé válik az anyag. Csak semmi pánik, megérik a tudás.:DD

ON

''Isten fut Windows alatt''

(#10) emvy válasza csabika25 (#9) üzenetére


emvy
nagyúr

off

kerül amibe kerül, én ezzel mégegyszer nem fogok foglalkozni, az tuti.:)

na hajrá még egy kávé :)

on

while (!sleep) sheep++;

(#11) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Azért odaírhattátok volna, mi az a 3DMurk.
(Vagy benne van és csak én nem láttam? Mert akkor bocs :P)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#12) biker válasza Panther (#11) üzenetére


biker
nagyúr

a driver felismeri a 3dmark nevet, és előhoz ''rejtett ficsőröket'' de átnevezed 3dmurknak, akkor nem hozza elő... :DDD

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Épp ezaz,hogy nem előhoz rejtett fícsöröket hanem nem használ régi fícsöröket..:)

(#14) Panther válasza biker (#12) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Akkor jól tippeltem hogy ez az anti-cheat verziónak felet meg :) Kösz a választ!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#15) Panther válasza _Volkovy_ (#13) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

OFF:
A múltkor amúgy csak annyit akartam a RE5PECT-hez, hogy

Azt tudom hogy respect meg Ali G, de:

:DD RISZPEKT! :DD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#16) erdoke


erdoke
titán

Bocs Parci, de nem jövök rá, mi a sz@r lehet az az ''apogolizál''.
Nem lett volna jó a mentegetőzik? Azt csak-csak érti a többség... (:)))
Egyébként tartalmilag korrekt, várjuk a szaftos fejleményeket.

A legjobb aláírás a héten

(#17) benedekco


benedekco
addikt

ha az unrea EXE-JÉT ÁTNEVEZEM 3DMARK2K3.EXE-RE (NEMTOMMOS MI A PONTOS EXE NEVE) AKKOR A UNREAL IS JÓL FOG MENNI ?? Vagy jól nemfog menni?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#18) Elrood válasza benedekco (#17) üzenetére


Elrood
őstag

Akkor lehet, hogy az Unreal fog hiba üzenetet kiadni:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#19) benedekco válasza Elrood (#18) üzenetére


benedekco
addikt

nem! kipróbáltam és m1! az unreal tournament 1-el próbáltam ki mert a 2003 és az unreal2 nincsen meg!

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#20) e-biza


e-biza
őstag

A hirben vannak CSÚSZTATÁSOK. Az nvidia hivatalosan NEM lépett be a programba és NEM gyakorolt nyomást a Futuremarkra. Azért maradjunk a tényeknél,ha saját gondolat akkor kéretik odatenni.

Even though the discussion apparently mended the fence between the two companies, Nvidia has not plans to join the FutureMark beta graphics benchmark program, the Nvidia spokesman said. ''No, not right now,'' the spokesman said. ''We still believe that games are 100 percent the way to go.''

The Nvidia spokesman said that Nvidia had not placed any legal pressure on FutureMark to remove the word ''cheat'' from its analysis. An ATI spokesman on Monday maintained that Nvidia's actions represented cheating. Jon Peddie, principal analyst at Jon Peddie Research, also said that there's no difference between cheating and optimizing for a benchmark application.

forrás extremtech

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#21) Keitaro válasza e-biza (#20) üzenetére


Keitaro
addikt

''any legal pressure'' jól hangzik :DD

(#22) e-biza


e-biza
őstag

amire becopyztam a hivatalos állást:
''az nVidia most már a Futuremark béta-program részese''
''a Futuremark nyilván nem az nV két szép szeméért ''fordult pált''. Az nVidiának meg nyilván kényelmesebb volt kivásárolni magát egy igen kínos helyzetből, mint a publikum előtt apogolizálni.''

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#23) e-biza


e-biza
őstag

[L]http://www.futuremark.com/betaprogram/[/L]
a hivatalos beta-programban résztvevök listája.biztos hogy az ati 8%os csökkenése nem lehetne több ha nem lenne tagja a beta-programnak? :D ugye milyen szmét kérdéseket lehet feltenni?

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#24) Keitaro válasza e-biza (#22) üzenetére


Keitaro
addikt

oké, én nem azért mondtam amit mondtam, mert nincs igazad, elvégre tényleg ferdített ez a hír így csak az a kis részlet úgy tetszett :)

(#25) e-biza válasza Keitaro (#24) üzenetére


e-biza
őstag

igen igazad van nem is Neked szántam a megjegyzéseket :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#26) WN31RD válasza e-biza (#20) üzenetére


WN31RD
addikt

''Az nvidia hivatalosan NEM lépett be a programba és NEM gyakorolt nyomást a Futuremarkra.''

Na ne röhögtess! Gondolod, hogy majd hivatalosan bejelentik, hogy nyomást gyakoroltak? Vagy esetleg a ''hivatalosan'' csak a ''nem lépett be''-re vonatkozik? Ebben az esetben gondolod, hogy egyáltalán bárhogyan, bármilyen csatornán bejelentik, hogy nyomást gyakoroltak?

''The Nvidia spokesman said that Nvidia had not placed any legal pressure on FutureMark to remove the word ''cheat'' from its analysis.''

Aham, tehát az NVidia szóvivője szerint nem gyakoroltak nyomást a FutureMarkra. Értem, nyilván meg sem fordulna a fejükben, hogy hazudjanak, ez magától értetődő. Egyébként is, ki ismerné az NVidia ügyeit pontosabban, és kinek állna leginkább érdekében, hogy a nyilvánosságot őszintén tájékoztassa, mint az NVidia sajtóreferenseinek? Megnyugodhatunk, megvan az igazság, még szerencse, hogy vannak élesszemű és -eszű emberek, akik felhívják a figyelmünket a hasonló nyilatkozatokra, és nem kell sötétben tapogatóznunk. Köszönöm!

:(((

(Bocs, ha kicsit durvára sikeredett...)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#27) e-biza válasza WN31RD (#26) üzenetére


e-biza
őstag

no comment

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#28) Keitaro válasza WN31RD (#26) üzenetére


Keitaro
addikt

jól vanna e-biza csak azt akarta mondani, hogy a hírrel ellentétben hivatalosan nem lépett be a projectbe, ennyi. Nem egy nagy nV párti misét tartott

(#29) e-biza válasza WN31RD (#26) üzenetére


e-biza
őstag

a hivatalosan rész mind2re vonatkozik. ezért az elsö része a mondanivalodnak nem is izgat,mindenki tudja, mindenki beszéli,de ilyen a pletyka (is)...
a mondanivalod második felére min reagálás: olvastad a többi részt is a hozzászolásoknál?

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#30) WN31RD válasza Keitaro (#28) üzenetére


WN31RD
addikt

''a hírrel ellentétben hivatalosan nem lépett be a projectbe''
Ez akár így is lehet, de nem kizárólag ezt mondta, azonkívül volt két bekezdésnyi idézet is.

''Nem egy nagy nV párti misét tartott''
Igaz. De én sem az ATi-t vagy a Matroxot dicsőítettem. :)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#31) WN31RD válasza e-biza (#29) üzenetére


WN31RD
addikt

Amikor megírtam a csípős hangú hozzászólásomat, még a tied (amire reagáltam) volt az utolsó. Lassú vagyok, és nem csak a fórummal foglalkozom éppen. Sorry.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#32) Keitaro válasza WN31RD (#30) üzenetére


Keitaro
addikt

Szerintem azért rakta be az egészet, mert van aki végigolvassa mert érdekli. Pl én is :) Amikor csak egy pici rész van beidézve valamiből akkor az emberben benne van, hogy mi lehetett még mellette a hír pedig godnolom azért lett beillesztve, hogy alátámassza amit mondott

(#33) Keitaro válasza WN31RD (#31) üzenetére


Keitaro
addikt

Meg este is van már :) Ahogy elnézem vagyunk 4-en :)

(#34) WN31RD válasza Keitaro (#32) üzenetére


WN31RD
addikt

Oké...
e-biza, igazából nem ellened, hanem az NVidia (de nemcsak az NVidia) marketingesei, sajtósai, és egyéb hivatásos hazudozói ellen keltem ki az előbb... és adtam ki a mai düh-adagot... :)
[PEACE]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#35) e-biza válasza WN31RD (#31) üzenetére


e-biza
őstag

off:
nem haragszom,egyszerüen úgy éreztem be kellett hogy rakjam,ezzel csak a ph! oldalt szerettem volna segiteni, nem flamet csinálni,sajnálom hogy felb*sztam az agyad vele.
on

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#36) WN31RD válasza e-biza (#35) üzenetére


WN31RD
addikt

Nem a te hibád... :)
(egyéb okokból nagyon alacsony az ingerküszöböm most)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#37) e-biza válasza WN31RD (#36) üzenetére


e-biza
őstag

OFF
''okokból nagyon alacsony az ingerküszöböm most''
ok :))
ON

''We want to be all that is graphics. If there is anything on Earth that has graphics, we want it to be powered by nVidia''

ez igen érdekes:
[L]http://www.unrealtournament2003.com/?contest[/L]
annak ellenére hogy rengeteg potenciális vásárlót elvesztett,tényleg be akarja tartani azt a mondását.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#38) Keitaro válasza e-biza (#37) üzenetére


Keitaro
addikt

O.O

Szép pénzek röpködnek ott... Lehet hogy lesz egy két érdekes mod mostanában amit érdemes lesz megnézni :)

(#39) Parci válasza e-biza (#20) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Even though the discussion apparently mended the fence between the two companies, Nvidia has not plans to join the FutureMark beta graphics benchmark program, the Nvidia spokesman said. ''No, not right now,'' the spokesman said. ''We still believe that games are 100 percent the way to go.''

The Nvidia spokesman said that Nvidia had not placed any legal pressure on FutureMark to remove the word ''cheat'' from its analysis. An ATI spokesman on Monday maintained that Nvidia's actions represented cheating. Jon Peddie, principal analyst at Jon Peddie Research, also said that there's no difference between cheating and optimizing for a benchmark application.



Nézzük az elsőt! Az nVidia képviselője szerint ''ebben a pillanatban'' nem lépnek be a béta programba.

A második bekezdés még jobb, ott ugyanis az nVidia képviselője azt mondja, hogy ''az nVidia semmilyen jogi nyomást nem gyakorolt a Futuremarkra annak érdekében, hogy az eltávolítsa a 'cheat' szót sajtóközleményéből''.

Ezek a pr-emberkék amúgy nagyon szépen tudnak beszélni. A fenti két mondat kb azzal egyenlő, hogy

- egy-két hónap múlva majd bejelentjük, hogy beléptünk a projektbe. vagy be sem jelentjük, nem lényeg.
- iszonyatos anyagi nyomást gyakoroltunk, no, nem az idétlen cheat szóra, hanem magára a Futuremarkra. aki belátta, hogy besz@rik, ha nem lép vissza, így most úgy ugrál, ahogy mi fütyülünk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#40) HiperG válasza Parci (#39) üzenetére


HiperG
addikt

Ezt megfogalmaztad :DD

(#41) Hory válasza HiperG (#40) üzenetére


Hory
aktív tag

De igaza van. Amit a marketingesek mondanak, az kb. a nagy büdös nullával egyenlő.
Ezert rohogtem kinomban, mikor itt holmi a via marketing-mittomen-milyen-hulye-cime-volt emberkevel csinaltak interjut. :D

(#42) Parci válasza Hory (#41) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Pedig lesz most Abit interjú... igaz, ők külön megígérték, hogy nem rizsálnak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#43) nap


nap
addikt

Valahol lattam egy plakatot, amit az nVidia 'optimalizacioibol' hozott ossze egy azsiai srac. A legjobb a ''hidden dragon'' volt, a 3dmark2001-bol. Tiszta fantasy. :))

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#44) marso válasza e-biza (#23) üzenetére


marso
tag

igen biztos, ugyanis 3dmurkra nem kapott a kartya 1000 pontal kevesebbet... lehet vedeni az nvidiat, csak minek... az optimalizalas egesz addig elfogadhato, amig nem jar minosegromlassal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.