Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alan


Alan
aktív tag

Mint azt Christian Anderka Intel-szóvivő a német Golem internetes oldalnak elmondta: kiadtak egy BIOS-frissítést is, amellyel a probléma teljes mértékben orvosolható, így emiatt már nem fordulhat elő a teljesítménycsökkenés sem.

Kár, hogy nem tervezték át, mert ez általában teljesítménycsökkentő patch-elést szokott jelenteni...

(#2) Alan válasza Alan (#1) üzenetére


Alan
aktív tag

...az állítás vége pedig már marketing.

(#3) Bgs


Bgs
senior tag

Hat ez ismeros szoveg: ''A hiba csak nagyon ritkan jeletkezik, ezert hetkoznapi hasznalat kozben nem is lesz erzekelheto.'' Egy kicsit F00F utoize van a dolognak, azzal a kulonbseggel, hogy ott a mar elterjedt procirol mondtak ezt, most azonban ezzel a szoveggel dobjak oket piacra. ''Nesze itt a selejt aru, hidd el, hogy nem is selejt...''

Na ilyet is csak egy 80%-os reszesedesu ceg tehet meg.

Asszem egy kicsit kipuffogtam magam :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#4) Adi válasza Bgs (#3) üzenetére


Adi
senior tag

Pont ezt akartam írni én is, csak a még régebbi FPU-hibával. :DDD

ldm start-reconf primary

(#5) Cefa


Cefa
senior tag

Szerintem ha még minden 2. műveletet helyesen végez a proci a másik felében meg hibázik addig a felfelé kerekítés miatt hibátlannak mondható és nyugodtan vegye meg mindenki. :))

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#6) qayxc


qayxc
csendes tag

Látszik, hogy mindkét oldal siet, de az Intelnél most nagyot hibáztak! Azt, hogy ennek a procinak amúgy nincs is hibája, csak egy LÚZER veszi be! Valószínű, hogy a patch sebességcsökkenésre vonatkozik!!!

Nem én voltam, ott szalad!

(#7) Bgs válasza Adi (#4) üzenetére


Bgs
senior tag

Ja igen ... a jo oreg 2*2=3.99999 (Copyright by Intel) :D

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#8) Cefa válasza qayxc (#6) üzenetére


Cefa
senior tag

Jó de akkor azt egy sima teszttel majd ki fogják tudni mutatni. Én várom az új és a régi tesztek összehasonlítását.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#9) McJames


McJames
senior tag

Egy AMD meg egy Intel CPU beszélget:
- Mennyi 2×2? - kérdezi az AMD.
- Öt! - vágja rá az Intel.
- Hm. Ez nem jó válasz. - mondj a AMD.
- De legalább gyors voltam, nem? - feleli az Intel.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#10) bcs


bcs
aktív tag

Lehet szidni az intelt, de nekem úgy rémlik, mintha az AMD K5 se lett volna egy 100%-os proci...

(#11) GeorgeTerror válasza bcs (#10) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Viszont az nem volt ''a leggyorsabb legmagasbb fsb-jű istentelendrága csúcsszuper'' Na ez meg az :(((

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#12) qayxc válasza bcs (#10) üzenetére


qayxc
csendes tag

Teljesen egyet értek GeorgeTerror-ral! Az Intel mellett egy olcsó alternatívát kínált a K5, és nem a zászlóshajót!!!

Nem én voltam, ott szalad!

(#13) Juliuska


Juliuska
senior tag

Na, ja most viszont már csak az a kérdés, hogy mit tekintenek ''normális mindennapi használat-nak''

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#14) turho válasza Juliuska (#13) üzenetére


turho
őstag

Ne játssz az új procival számításigényes fps-játékokat. Egy komoly intel nem arra való.
Ne használd filmtömörítésre, mert meg kell venni az eredetit és kész.
ne passziánszozz mert elvonja a figyelmed a munkától.
Szövegszerkesztőben mindig határozottan írd le mit szeretnél, nem kell holmi stílusformázásokkal meg helyesírás-ellenőrzővel húzni az időt.
Tesztprogramokat ne használj, az bizalomhiányra utal.
Ne állíts be felvágásként bonyolult mintázatú képernyővédőt, az felvágásnak számít.
Defragmentálást spórolásból a haver p2-es gépén csinálj.
Ha ezeket mind betartod, esetleg be sem kapcsolod a gépet, a regiszterhibák biztos nem fognakl jelentkezni. :DDD

(#15) Bgs válasza Juliuska (#13) üzenetére


Bgs
senior tag

A 'normalis mindennapi hasznalat' definicio szerint az, ami nem hozza elo a bug-ot. Ha kicsit konkretabbat szeretnel akkor ez nagyjabol kizarja a jatekot es a munkat :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#16) Bgs válasza bcs (#10) üzenetére


Bgs
senior tag

Senki sem allitotta, hogy az AMD 100$%-os lenne, de:

- Kevesebb hibat produkaltak, mint az Intel pedig annak sokkal nagyobb eroforrasa lenne a hibak kiszuresere

- Nem kezdett el kampanyolni, hogy a hiba nem is hiba es vegye mindenki a (nem)hibasat. (Nem utolag szabadkozik, hanem hivatalosan is hibas procikat dob piacra az Intel!)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#17) Male válasza Bgs (#16) üzenetére


Male
nagyúr

Hát a K6-nál ők sem nagyon akarták elismerni a hibát (a JPG-nél volt valami gond vele, de ott sem minden K6-nál, volt valami programom is, ami letesztelte, hogy hibás e az adott K6-os proci -> az enyém nem volt az).

(#18) turho válasza Male (#17) üzenetére


turho
őstag

Vagy hibás volt a teszted :DDD

(#19) Panther válasza Male (#17) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az nem a korai Athlonoknál volt? Én úgy emlékszem, azok közül volt némelyiknek JPG-kkel hibája, és erre volt a tesztprogram. (Persze a kettő nem zárja ki egymást :D)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#20) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

rezeg a léc..szerintem ha tuti szuper fsb-s procikat akarnak kiadni akkor kezdjék el a lock nélküli p4-ek gyártását :) mindenki felrakja 200-as fsb-re,a qdr miatt 800 lesz belőle és mindenki hepi.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.