Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Franklin


Franklin
addikt

Egy elírás a Seagate-nél: ''Tipikus olvasási sebessége 4 MB/s, olvasásnál pedig 7 MB/s-ot ér el.''

(#2) Szalma


Szalma
őstag

(Ha bárki tudja, hogy honnan lehet normális áron Mo.-ra szállítva rendelni Seagate Pocket Drive 5G-t, az ne tartsa magában!!!)

Szeretettel:
Szalma

(#3) Alex91


Alex91
félisten

Valaki hasznal ilyen WD Passport-ot? Milyen?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4) VVoid


VVoid
aktív tag

Engem is érdekelnének Seagate vagy WD USB-s merevlemez tapasztalatok, illetve az is, honnan lehet beszerezni, mert itthoni árlistákban nem találtam effélét.

(#5) Alex91 válasza VVoid (#4) üzenetére


Alex91
félisten

http://hpctrade.hu/HDD.HTM

Itt lehet kapni Passportot (is), ara se rossz!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6) VVoid válasza Alex91 (#5) üzenetére


VVoid
aktív tag

Kösz.
Egyébként nekem olyan kéne, hogy legyen rajta FireWire csatlakozás is, 100 GB vagy nagyobb, és legyen hálózati adaptere, hogy ne kelljen szívni a szar USB portok miatt. Ezért is néztem ki a Seagate-t, de azt nem láttam sehol itthon...

(#7) erdoke válasza Franklin (#1) üzenetére


erdoke
titán

Ez csiga lassú, ha igaz. :(
Egyébként nem érdemes borsos felárat fizetni ezekért a kész megoldásokért, 4e Ft egy 2,5'' külső keret, és nettó 21e egy 60 GB-os 5400 rpm-es Hitachi vinyó 3 év garral.

A legjobb aláírás a héten

(#8) Alex91 válasza erdoke (#7) üzenetére


Alex91
félisten

24k brutto alatt a WD Passport 40GB-os...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9) erdoke válasza VVoid (#4) üzenetére


erdoke
titán

WD External vinyóit láttam a Demostudio árlistájában (Passportot is).

A legjobb aláírás a héten

(#10) erdoke válasza Alex91 (#8) üzenetére


erdoke
titán

Az csak 2 év gar és 2/3 kapacitás. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#11) Alex91 válasza erdoke (#10) üzenetére


Alex91
félisten

Amott meg a franc se tudja, hogy mennyire fog menni a gep+kulso haz+HDD combo :). Ha szerencsed van, akkor ok, de ha nincs...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12) erdoke válasza Alex91 (#11) üzenetére


erdoke
titán

Eddig mindenkinek mentek gond nélkül, bármilyet vettek. Nekem is megy valami vicces HotDrive nevű 2,5'' keretben 30 MB/s-ot a Hitachi 5400 rpm-es HDD.

A legjobb aláírás a héten

(#13) Alex91 válasza erdoke (#12) üzenetére


Alex91
félisten

Aha, hat Mac-en mar voltak itt gondok kulonbozo hazakkal :D.

(De en mar szoptam mezei halokartyaval is, sot volt aki egyszeru ,ezei USB-hubbal is, ugyhogy...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#14) VVoid válasza erdoke (#12) üzenetére


VVoid
aktív tag

Olvasgatva a fórumot, nem úgy tűnik, hogy mindenkinek gond nélkül mentek ezek a keretek. A hálózati adapterről nem szívesen mondanék le, mert a zember sose tudhassa...
Egyébként 1.1-es USB csatlakozóról is megkapja a szükséges áramot, vagy ezt csak a 2.0-ás tudja?
Más kérdés: látom, Plextornak is van ilyen külső USB-s vinyója, nem tudja valaki, ebben melyik gyártó vincsesztere leledzik?

(#15) Alex91 válasza VVoid (#14) üzenetére


Alex91
félisten

Az aramot valoszinuleg megkapja. Egyebkent van kulso tapcsatlakozo ezekhez is, csak tapot nem adnak melle.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16) erdoke válasza VVoid (#14) üzenetére


erdoke
titán

Ebből a szempontból nem különbözik az 1.1 és a 2.0.
Egy USB + egy PS/2 még minden gépen elég volt tápügyileg.
Olyanra nem emlékszek, ahol a kerettel volt gond. Windows-zal, driverekkel igen, de a kerettel nem.Ez azért lehet, mert összesen csak néhány fajta IDE2USB átalakító van bennük.

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.