Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mr_knight


mr_knight
senior tag

Nem rossz,a következő íróm lehet, hogy ilyen lessz ? A Pioneer 110-es sem rossz. Előny ezekben az ÍRÓKban ez a sok technológia :F

(#2) Balage76 válasza mr_knight (#1) üzenetére


Balage76
senior tag

Persze hogy előny, mert egyre több rossz minőségű lemezis megjelenik, amiket ezek a technológiák használhatóbbakká tesznek..

(#3) erdoke


erdoke
titán

Rengeteg hangzatos új tulajdonság, bár egy részük nem is új.
Persze az előző Samsung/Toshiba íróktól nem annyira nehéz jobbat kreálni...:P

A legjobb aláírás a héten

(#4) mr_knight válasza erdoke (#3) üzenetére


mr_knight
senior tag

Jó az aláírásod, most néztem ! ;)

(#5) biga válasza erdoke (#3) üzenetére


biga
senior tag

Nem akarom védeni a Samsungot (márcsak azért sem, mert az 552B sorozata valószínűleg a piac legmegbízhatatlanabb sorozata volt, nem állok messze az igazságtol, ha azt mondom, hogy a legyártott mennyiségböl valószínűleg már mind volt legalább egyszer garanciázás alatt :)) ), de az 552U már elég megbízhatónak tűnik (eddig). Ennél meg az csillant némi reménysugarat, hogy ez már nem TSSH jelzést kapott :) Én egy rossz széria miatt azért még nem írnám le őket.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#6) Guruka


Guruka
senior tag

Nekem nincs túl jó tapasztalatom a Samsung optikai egységekkel, bízzunk benne, hogy ez jó. :)

(#7) codec


codec
senior tag

Samsung jó minőségű dolgokat csinál, de a dvd írói nem ebbe a kategóriába tartoznak.

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#8) Hequila


Hequila
őstag

Samsungéknak egyedül a kislemezmeghajtójukkal vagyok elégedett...
Elvből nem vennék Samsung írót, sokat szoptam az optikai egységeikkel.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#9) Balage76 válasza Hequila (#8) üzenetére


Balage76
senior tag

Én már kipróbáltam, fényévekre van az 552U modeltől is, ami eleve jobb volt mint a 552B széria.

(#10) Vikky


Vikky
tag

Azért azt figyeled, hogy gyorsabbam írja (16x), mint olvassa (12x) a DVD lemezeket... Jól nyomja. Amúgy a Samsungról nekem van jó, meg rossz tapasztalatom is. Tesóm DVD olvasója egy rakás kula, olyan hangos egy sebesség fölött, hogy a másik szobában hallani, viszont a párom combo-drive-ja szimplán faxa.

''Neked milyen a Maxtorod? SÜTI?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.