Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anaqer


anaqer
veterán

1997 telefonált, kéri vissza a kodekjét. =D

Jó, konkrétan a sima sztereó nekem még elég lenne, viszont pl. hogy egy rendes GbE PHY-t miért nem lehetett mellé rakni... hagyjanak le még két SATA portot, aztán akkor már tényleg sok értelme lesz a drágább 430-as MCP-mek

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2) Balinov válasza anaqer (#1) üzenetére


Balinov
félisten

jól veszem ki,hogy az S939-es változat az,amin dühöngsz?
az S754-esbe simán beneveznék.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3) LordX válasza anaqer (#1) üzenetére


LordX
veterán

Ezt is akartam mondani, meg a Broadcom cucc az csak egy PHY, a MAC az maradt a jó kis nForce4-es MAC..

(#4) anaqer válasza Balinov (#2) üzenetére


anaqer
veterán

Azon - bár nem dühöngök (minek is?) csak értetlenkedek mert nem látom át az elgondolást a költségcsökkentő húzások mögött.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#5) Balinov válasza anaqer (#4) üzenetére


Balinov
félisten

tényleg nem sok logika van benne,de hát a marketingesek lelkivilágába marha nehéz belenézni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6) Bumbi válasza anaqer (#1) üzenetére


Bumbi
tag

Hát igen. Nem tom miért kell erőltetni ezt a spártai egyszerűséget...Bakker. Szóljon már nekik valaki, hogy kis méretű gép != kis teljesítményű gép. A nemjóját... Pl. eddig basztak normális mATX-es pci-E-s nforce4ultrás lapot kiadni...Amit kidanak, az vagy nem tuningolható (pl, egy gyártó megengedi magának, hogy a 21. században nem épít be a memcsinek feszkóemelési lehetőséget...Hát bammeg...Nagy az isten állat kertje:DD), vagy nem beszerezhető, vagy nincs...
Erre az nVidia jön, kihoz egy egész pofás MCP-t, ezek meg mit csinálnak? Na mit?
Hát megcsonkítják...Isten barmai, nem lehetett volna rátenni egy gb-s phy-t?
akkor már miért nem a gyengébb mcp-t rakták rá???


Csak én kerülnék egyszer az albatronhoz vezető pozícióba...Két hónap alatt legyalulnánk az Abitot is:DDD
Vége lenne mindenkinek:D
És végül, de nem utolsó sorban, bilibe ér a kezem:))

42

(#7) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

van vkinek esetleg BARMI infoja, h Mo-n (foleg BP-en) hol ehet kapni Albatron deszkakat?! Engem konkretan mondjuk K8NF4X-754 erdekelne...

thx

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) bolondember válasza bolondember (#7) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

up?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) return.value válasza bolondember (#7) üzenetére


return.value
tag

Szia!
Tudomásom szerint a legjobb árom az Albatron cuccokat itt kaphatod meg Bp-en: www.flashcom.hu

Én kb 7 éve csak náluk vásárlok, nagyon meg vagyok elégedve.

(#10) Bigi válasza anaqer (#1) üzenetére


Bigi
tag

Látom hasonló dolgokon morgolódtunk:)
Rárakják a jobbik, 6150-es csipszetet, dvi kimenet, opcionális hdtv, erre szutyok hang, meg ratyi hálótámogatás:(

E-mailt ne írj, nem olvasom!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.