Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

csak az a fránya 10% tuning lock ne lenne benne...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) westlake válasza anulu (#1) üzenetére


westlake
félisten

vegyel abitot;]

Play nice!

(#3) Versus válasza anulu (#1) üzenetére


Versus
senior tag

Olvass fórumokat. Nincs benne .....
De ez már lassan lerágott csont ! :)

Premium Vintage

(#4) westlake válasza Versus (#3) üzenetére


westlake
félisten

errol meg en sem olvastam... hogyhogy nincs benne?

Play nice!

(#5) Peet


Peet
senior tag

Csak azt tudnám ki használja és mire azt a kis PCI 1-es slotot. ;]

Jah és ezekhez a lapokhoz csak PCI express-es kártya kell, amit persze már minden utcasarkon lehet idehaza kapni. ;]

A procikról és a memóriákról nem is beszélve.

Na mind1, azért megyek eladom a régi gépem, talán tudok venni belőle egy ilyen lapot, aztán nézegetem, amíg nem nyerek a lotton és meg nem tudom venni a többi cuccot hozzá. :DDD

(#6) Versus válasza westlake (#4) üzenetére


Versus
senior tag

Itt már vesézgettük a témát :
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=68001[/L]
De itt van konkrétan 260-as fsb :
[L]http://www.x86-secret.com/articles/cpu/lga775/lga775-14.htm[/L]

Aztán majd persze meglátjuk ........

Premium Vintage

(#7) anulu válasza Versus (#3) üzenetére


anulu
félisten

olvasok :) de eddig úgy tűnt, hogy csak az AA8 és az AG8 ''lövi ki'' az anti-overclock-ot... :F de tudod, hogy nem igazán vágom a zIntel témát :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) Frosty válasza anulu (#7) üzenetére


Frosty
aktív tag

Nézd meg a Gigabyte oldalát a GA-8ANXP-D is kijátssza. Már csak azt nem értem, ki fog ilyen alaplapot venni: 3X annyi, mint egy ugyanolyan teljesítményű ''régi'' s478-as. Az itt szereplő ASUS lapok az olcsó USA-ban 239 (premium) illetve 329 (deluxe) dollárba kerülnek most...szorozd meg kettővel és megkapod a jövőbeni magyar árat :DD

LGA775 OWNED BY SOCKET 939

[Szerkesztve]

(#9) Tithian válasza anulu (#7) üzenetére


Tithian
őstag

Valószínűleg szinte minden lap kijátssza a tuningzárat.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#10) Legolas válasza Tithian (#9) üzenetére


Legolas
senior tag

Igen. Valószínűleg majd az Intel saját lapjai lesznek csak ténylegesen tuningzárasak. Dehát azok eddig sem voltak tuninglapok!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#11) Frosty


Frosty
aktív tag

Az Intel saját lapjai egyre szarabbak lesznek. Eddig az Asus gyártotta őket, mostantól meg vmi névtelen kis vaczak taiwani csoda fogja...az Intelnek egyre inkább számít minden fillér (ld LGA775), ezt nem is csodálom annak fényében, hogy milyenek a mostani processzoraik.

[Szerkesztve]

(#12) Frosty


Frosty
aktív tag

Itt nem a XEON-ra gondolok, az egy nagyon jó kiforrott konstrukció, Itanium2-ről, Centrino-ról nem is beszélve. De az asztali gépekkel nagy bajban vannak.

[Szerkesztve]

(#13) LordX válasza Frosty (#11) üzenetére


LordX
veterán

A FIC-ről nem mondanám, hogy ''vmi névtelen kis vaczak taiwani csoda''..

Van olyan szinten, mint az ASUS, Abit, Gigabyte..

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.